Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Sen hissediyormusun sancıları canım? Bebeğin kilosu iyiyse beklemekte sakınca olur mu ki
Evet hissediyordum baya baya ama açılma olmamıştı, doktor da kakasını yediğinden şüphelendiği için sezaryene aldı, aslında beklesek normal de olurmuş çünkü kaka yapma durumu değilmiş verniksmiş o sıvıyı bulanıklaştıran şey doğunca kesinleşti, nişanım bile gelmişti biraz içim buruk ama o sağlıklı ya önemli olan o😌 doğduk biz de ultrasonda bugün 3227 çıktı, dopplerde 3445 çıktı, doğdu 3500 kg😄 emiyo da maşallah hem de benim göğüs uçlarım düz olmasına rağmen🥹 darısı bekleyenlerin başına kızlar Allah hepinizi evlatlarınıza sağ salim kavuştursun🙏🏼 bugün benim gibi doğuran kızlar size de hayırlı olsun Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hepimize, gördüm ama yazamamıştım🥰 yazdıklarınızı okudum bu vesileyle toplu yanıt vermiş olayım🙏🏼

Eklentiler

• IMG_8280.jpeg
    IMG_8280.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 100
Evet hissediyordum baya baya ama açılma olmamıştı, doktor da kakasını yediğinden şüphelendiği için sezaryene aldı, aslında beklesek normal de olurmuş çünkü kaka yapma durumu değilmiş verniksmiş o sıvıyı bulanıklaştıran şey doğunca kesinleşti, nişanım bile gelmişti biraz içim buruk ama o sağlıklı ya önemli olan o😌 doğduk biz de ultrasonda bugün 3227 çıktı, dopplerde 3445 çıktı, doğdu 3500 kg😄 emiyo da maşallah hem de benim göğüs uçlarım düz olmasına rağmen🥹 darısı bekleyenlerin başına kızlar Allah hepinizi evlatlarınıza sağ salim kavuştursun🙏🏼 bugün benim gibi doğuran kızlar size de hayırlı olsun Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hepimize, gördüm ama yazamamıştım🥰 yazdıklarınızı okudum bu vesileyle toplu yanıt vermiş olayım🙏🏼
Ya masaAllah canım benim Rabbim sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin çok güzelsiniz Allahım nazarlardan korusun 😍

Çok tatlısınız maşallah size. Tebrikler. Sağlıcakla büyüsün bebiş♥️

Geçer zamanla Allahın izniyle 40 ın çıksın tamamen geçer 🙏🏻😍

senin sarılık nasıl canım
Geçiyor canım bugün gittik kontrole az gözüküyor dedi kan alıp birdaha canını yakmayalım sen çogalma farkedersen getir dedi ama bende farkettim azaldıgını 16 17 olursa hastaneye yatırıyoruz dedi seninki ne durumda fark var mı ben şekerli suda verdim bu dönemde canımm

Kızlar bir türlü yazamıyorum bebek memeden ayrılmıyor altına 3 kere kakasını yaptı çişini yapıyor ama bir türlü doymuyor, uyumuyor mahvoldum çok yorgunum niye böyle absürt bi durum mu
Sütün geliyor mu canım sıkınca? Kakasını çişini yapıyosa doyuyodur. Sürekli acıkması seni istemesi normal. Her ağlamada emzirmen lazım ilk günler. Emzir ki sütün hızlı gelsin sonra bi düzene girer inşaAllah. Emzik verdin mi?

Kızlar bir türlü yazamıyorum bebek memeden ayrılmıyor altına 3 kere kakasını yaptı çişini yapıyor ama bir türlü doymuyor, uyumuyor mahvoldum çok yorgunum niye böyle absürt bi durum mu
Birkaç güne düzene girer bence canım. İlk günler herkesin farklı farklı durumları oldu bence güvende hissettikleri için bu kadar yapışıyorlar ama tecrübeli anneler daha iyi bilir tabi süreci. Süt geliyorsa emsin daha iyi

Yaa maşallah size 🧿 çok tatlısınız Allah analı babalı büyütsün 🥰🌸

X