Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    11
Ooo maşallah baya tecrübeli bir anne 🤩 hoş geldin canım hayırlı olsun , ekledim seni tabloya. Kanama alanı olmadan da kahverengi akıntı olabiliyor , endişelenme. Şehir neresiydi ?
tsk ederim canim.daha once yasamadim haliyle tedirgin oldum.Allah agiz tadimizi bozmasin ins. araniza van dan katiliyorum

Kızlar vajinal ultrason yaptı Dr smdi dış gebelik değilmiş şükürler olsun. Sağlıksız gebelik kesenin şekli bozuk dedi sadece kan sonucuma göre kürtaj yapacağını söyledi ama düzelme ihtimali vardır belki hemen kürtaj olmak istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum
Canim merhaba geçmiş olsun farkli doktor gorusy al ve bende kendin düsürmeyi bekle ilk gebeligin ise genetik test yaptir 3 dusukle prof. Oldum 2si kürtajdj😬
Üniversite hastanesine geldim kızlar hemen 2 Dr daha muayene etti smdi pazartesi için hazırlık yapılıyor alınması gerekiyormuş Dr birisin arkadaşımız zaten anestezi ile yapacak saolsun beni de gruptan silebilirsin artık canım dualarım sizinle bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah tanıdığıma çok memnun oldum destekleriniz içinde teşekkür ederim 🙏
Çok geçmis olsun canim🌸
Kızlar bu belirtilerin olması iyi bir seydir değil mi yani her seyin yolunda olduğunu gösterir mi sizce
Benim ilk bebegimde midem bulanıyor diye şikayet ettiginde dr oh oh ne güzel diye dalga gecerdi tabi ki iyi bisey😍
Merhaba arkadaşlar 23 haftalik hamileyim iki gundur kasık ve bel ağrım var bugun daha cok gecmedi adet sancısı gibi ilk gebeligim ve bebek asagida hep kasigimin orda hareket ediyor normalmidir Gebelik haftası 23+1
Bende ilk gebemigimde oyleydim alttan cikacak gibi gelirdi 🤣

24 Nisan sat.29 unda spiral çıkardım sonrasında gün aşırı birliktelik oldu sürekli ovulasyon testinde yumurtlama göremedim.
Göğüsler de hassasiyet kasık ve bel ağrısı olunca dayanamadım 13 Mayıs'ta evde erken test yaptım ve silik çıktı kanda çıkmadı.Bugün tekrar test yaptım evde belirtiler devam ediyor hem de artarak silik bir şekilde yine pozitif çıktı.
Acele mi ediyorum acaba 3.hamileliğim olacak bu 6 yıl aradan sonra.

Canım tüp bebek olduğu için 2 günde bir kanda beta bakıldı , haftaya kese için çağıracak sanırım

Evet canım, tüp bebek tedavisi gördüm. Transfer sonrası 8.ve 10.gün test verdim en son 364 çıktı 🤭 2 hafta sonra ultrasona gideceğim inşallah..

Bende tüp bebek annesiyim kızlar 🌸 benim transferim 29 Nisan da yapılmıştı pazartesi günü inşallah kese göreceğiz 🤩
öğrendikten sonraki süreç hiç geçmiyor sanki 😂😂

Eklentiler

• 1000109512.jpg
    1000109512.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 61
Canim merhaba geçmiş olsun farkli doktor gorusy al ve bende kendin düsürmeyi bekle ilk gebeligin ise genetik test yaptir 3 dusukle prof. Oldum 2si kürtajdj😬

Çok geçmis olsun canim🌸

Benim ilk bebegimde midem bulanıyor diye şikayet ettiginde dr oh oh ne güzel diye dalga gecerdi tabi ki iyi bisey😍

Bende ilk gebemigimde oyleydim alttan cikacak gibi gelirdi 🤣
Genetik testi devlet hastanesi yapiyormu acaba

X