Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    136
Bende oluyor evet. Yani sancı denmez ama sanki adetim ha başladı başlayacak gibi. Böyle bir kasılma ağrı gibi. Doktoruma daha soramadım ama internette normal diye bahsediliyor, rahim büyüyormuş. Bütün hamilelik boyunca ara-ara olacakmış.
bende de bugun var benim de yuruyunce kasiklarimda agri oluyor korkttum bende yatinca yok yuruyunce oluyor neden acaba zor isimiz yolumuz da uzun

Benimde bugun yurudum biraz disardaydim kasiklarimda hareket edince agri oluyor etmeyince iyiyim neden boyle yaa korkuyorda insan doktor serbestsin dedi ama vucudum mu kaldirmiyor acaba hareketi

Kızlar ya ben boğazımı tutamıyorum çok kilo aldım napıcam ya asla doymuyorum kesmiyor beni gebelikten önce 2 öğün beslenen insandım ben . Sürekli aç hisediyorum.
Ben de surekli açım valla ve acıkınca elim ayagım titriyor dayanamıyorum açlığa. Kuruyemis meyve yulaf vs de tutmuyor beni acikiyorum hemen

Kızlar ya ben boğazımı tutamıyorum çok kilo aldım napıcam ya asla doymuyorum kesmiyor beni gebelikten önce 2 öğün beslenen insandım ben . Sürekli aç hisediyorum.
Ben de öyleyim. Ara öğünlerde süt, yoğurt, kuruyemiş, meyve tüketiyorum. Geçicidir umarım bu halimiz.

Benimde bugun yurudum biraz disardaydim kasiklarimda hareket edince agri oluyor etmeyince iyiyim neden boyle yaa korkuyorda insan doktor serbestsin dedi ama vucudum mu kaldirmiyor acaba hareketi
Bende de ayakta kalınca kasık ağrısı ve bel ağrısı oluyor en son enfeksiyon yoktu ama yarın doktora gidicem sorucam mutlaka bide magnezyuma mı başlasam diycem artık

Bende de ayakta kalınca kasık ağrısı ve bel ağrısı oluyor en son enfeksiyon yoktu ama yarın doktora gidicem sorucam mutlaka bide magnezyuma mı başlasam diycem artık
Yaa bende korkttum benimde yururken oluyor karnimda sertlesti cok 3 4gundur cok dinlenmedim hep gezdim fazla mi geldi acaba serbestim diye sabah olmadi doktorum baksin off korkuyla nasil gececek daha 4 ay var

Kızlar 19+6 haftalığım bugün tetanoz aşısı oldum kolumu çok yaktı ya canım çok yandı sizinde öyle oldumu birde çok sık idrara çıkıyorum acaba normalmi doktor kontrolüme daha 3 hafta var benim gibi olan var mı acaba

Kızlar 19+6 haftalığım bugün tetanoz aşısı oldum kolumu çok yaktı ya canım çok yandı sizinde öyle oldumu birde çok sık idrara çıkıyorum acaba normalmi doktor kontrolüme daha 3 hafta var benim gibi olan var mı acaba
Canim ben olmadim doktorum istemedi olanlardan okudum yan etkileri yuksekmis canim

22 haftada benim taramam var 4 haziranda bakalim diyecekmi erkek benimkidw
İnşallah güzel haberler alırsın canım benimkini rutin kontrolde doktorum söyledi. Detaylı ultrasonum 10 gün sonra. Kendi doktorum, bunun yaygın olduğu ve geçici olduğu için normalde söylemezdim ama detaylıda öğrenip korkmayın diye ben söylemiş oluyum dedi

Seninde kalkinca mi agriyor benimde oyle yatinca yok bisey yarin sabah gideyim bir debaktirayim doktorq
Ben hafif sancılar çekiyordum dinlenince geçiyordu bi de arada genital bölgede baskı hissediyordum. Doktora söyledim progesteron iğnesi yazdı ilişki falan yasakladı korktum hâliyle eve gelince vurdum iğnemi. sonra bir daha vurmiym ne olacak dedim ama bugün yine ağrı hissedince vurdum. ağrılar normal diyorlar ama madem normal doktor niye öyle yaptı ki

Ben hafif sancılar çekiyordum dinlenince geçiyordu bi de arada genital bölgede baskı hissediyordum. Doktora söyledim progesteron iğnesi yazdı ilişki falan yasakladı korktum hâliyle eve gelince vurdum iğnemi. sonra bir daha vurmiym ne olacak dedim ama bugün yine ağrı hissedince vurdum. ağrılar normal diyorlar ama madem normal doktor niye öyle yaptı ki
Yaa benimde yatinca bisey yok kalkinca agrilarim oluyor anlamadim korkttum sabah bende gidecegim belimin kuyruk sokumundada var karnimda sertlesti korkttum sahsen iliski biz hic yasamiyoruz zaten korkudan bende 3 4 gun gezdim

Aslında dinlenince geçen ağrılardan korkmayın derler ama yine de temkinli olmak lazım anladığım kadarıyla yarın söyleyim bi doktora

X