Çocuklara "aşkım" diye hitap etmek bana çok itici geliyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Ya doğru söylüyorsunuz Allah kısmet ederse bende kucağıma alınca bakayım o kinadigim şeyleri yaparken bulacak miyim kendimi, Allah evladinizi size bağışlasın inşallah 🤲🤲
aynen oyle oluyo bende kendime çok şaşirdim insan evladini nasil sevecegini ne soyleyecegini bilemiyo 🤩 HAMİLEMİSİN RABBİM SAG SALİM KAVUŞTURSUN BEBENE 😍😍😍

Çocuklara "canım kızım, canım oğlum" demek varken aşkım demek bana çok yanlış geliyor. Uzmanlar doktorlar kitaplar bunlar hakkında binlerce kitap yazmış iken insanların inat ile bunun sevgi olduğunu kabul etmesi bana biraz eğitimsizlik geliyor. İsterseniz google yazıp pedagogların yazdığı şeylere bakabilirsiniz, hâlâ ortada yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorsanız o zaman buraya gelip boşuna tartışmanıza gerek yok. Kimse kimsenin anneligini sorgulayamaz ama uzman kişiler bu konuda yanlış diyor ise yanlıştır.
Sorgulama işine bak. 🤚

Çocuklara "canım kızım, canım oğlum" demek varken aşkım demek bana çok yanlış geliyor. Uzmanlar doktorlar kitaplar bunlar hakkında binlerce kitap yazmış iken insanların inat ile bunun sevgi olduğunu kabul etmesi bana biraz eğitimsizlik geliyor. İsterseniz google yazıp pedagogların yazdığı şeylere bakabilirsiniz, hâlâ ortada yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorsanız o zaman buraya gelip boşuna tartışmanıza gerek yok. Kimse kimsenin anneligini sorgulayamaz ama uzman kişiler bu konuda yanlış diyor ise yanlıştır.
Pedagogların dediği herşeyi uygularsak yandık,çocukta ne eğitim kalır ne birşey. Valla aşkım diyorum tek aşkım kızım hiç de yanlış bulmuyorum. Ne varmış aşkım demekte? Bçyle bir kitap vardı doğru okudum asıl o zihniyet bana saçma geliyor. Eğitimsizlikle hiçbir alakası yok bunun.

Sıkıntıdan açılmış bir konu mune gelse de bdv den çekse şunu çok saçma sapan bir konu. Çocuğuma istediğim kelimeyi söylerim kardeşim kime ne? Sana itici geliyorsa sen deme.

Her pedagogun dediğini yapaydik en başta biz kafayı yerdik bence. O kadar takilirsaniz hayat size de çocuğunuza da çok zor olur. Ha ama bak bende erkek çocuklara paşa denmesini hiç ama hiç sevmiyorum. Eşim de dahil oğlumun baba tarafı oğlumu komple paşa diye severken sabırla yutkunuyorum sadece. Pedagoglar paşa diye sevilmesine de karşı mesela. E ne yapayım şimdi buraya konu mu açayım,kocamla mi kavga edeyim 😂 bende oğluma 2 kelimede bir aşkım diyorum bu arada 🤔

Uzmanların söylediği bir konudan bahsediyorum ben size, kime ne ise bu kadar kızmanıza gerek yok yanlış bir şey yapmıyor iseniz öfke duyulacak bir şey yoktur bende böyle pasif agresif insanları çok itici buluyorum. Sizin beni çok itici bulmanız pek de fifi yani 😃
Yanlis biliyorsunuz ozaman biraz daha arastirin . Tiklanma ugranma sacma sapan basliklarla aciklama yapan bir cok uzman var. Bu konuyla ilgili aksini soyleyende bu dusuncenin dogru olmadigini soyleyen bir cok uzman var artik . Hemen ilk gordugumuz bilgiye atlamiyoruz

Boyle haddinizi asan yorumlar yapip sonra agzinin payini alinca kuyruğuna basilmis enik gibi viyaklamalariniz yokmu bayılıyorum.

Gemis bık.bık bık elalemi elestirirken çohoş, sananeyi yiyince ama benim konum vik vik.

Ama bu da benim yorumum. Hadi selametle.
Ayy agziniza saglik😂

Ben de çok aşkım diyorum oğluma, ama demek istemiyorum alışkanlık olmasın oğlum, bebeğim, bitanem kelimelerinin sıklığını arttırmaya çalışıyorum şu sıralar😅
Yani aşkım bence de gereksiz bir laf

Peki bundan size ne ? Aşkım artık o kadar sıradan bir kelime oldu ki tıpkı canım kelimesi gibi. Herşeye anlam yüklemeyin. Herkesin bahsettiği "ELALEM" sizsiniz heralde.

Değil ya🙄🙄 bir kere yayvan ve kısa olması yönüyle diğer tencerelerden ayrılıyor. Aslında uzun zamandır buna pilav tenceresi deniyor. Karnıyarık tenceresi diyen az kişi kaldı.
Yaaaaaa çok güldüm Allah da sizi güldürsün. Bir de açıklamış yorumlamış tez yazmışsınız😂😂😂 iyi geldi sağol.

Ben de çok aşkım diyorum oğluma, ama demek istemiyorum alışkanlık olmasın oğlum, bebeğim, bitanem kelimelerinin sıklığını arttırmaya çalışıyorum şu sıralar😅
Yani aşkım bence de gereksiz bir laf
Aa birtanem de deme ya bir tane olduğunu düşünür de bencil olursa ? Bebeğim de sakıncalı ya bebeklikten cikamazsa :) oğlum iyidir oğlum diyin ama -m aitlik eki de sıkıntı olabilir sadece size ait olduğunu düşünebilir😂😂😂

Peki bunu konu olarak açtıracak ne oldu?
Biri bir şey mi dedi? Öyle bir şeyde yazmamışsınız.
Bize bilgi vermek için mi yazdınız yani bu konu açılmasının gayesi ne 🤭😁

Bu arada bende yanlış olduğunu dinledim bir çok kere çocuğun kimlik karmaşasını etkiliyormuş insallah bizler çocuklarımıza doğru hitap ederiz.

valla tek ve gerçek aşkım oğlum. ki ben çok aşık olup evlenmiş biriyim. oğluma da göğsümü gere gere aşkım derim. kınayan az ötede oynasın.

X