Çocuklara "aşkım" diye hitap etmek bana çok itici geliyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

"canım kızım, canım oğlum" demek varken aşkım demek bana çok yanlış geliyor. Uzmanlar doktorlar kitaplar bunlar hakkında binlerce kitap yazmış iken insanların inat ile bunun sevgi olduğunu kabul etmesi bana biraz eğitimsizlik geliyor. İsterseniz google yazıp pedagogların yazdığı şeylere bakabilirsiniz, hâlâ ortada yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorsanız o zaman buraya gelip boşuna tartışmanıza gerek yok. Kimse kimsenin anneligini sorgulayamaz ama uzman kişiler bu konuda yanlış diyor ise yanlıştır.
Doğurunca karar ver :KK70: bebek aşkı gözünü kör edebilir, yapmam dediğin her şeyi yapabilirsin😁😁

Benim açtığım konu, işine bak o zaman her incige cinciga maydanoz olma sanane?
Boyle haddinizi asan yorumlar yapip sonra agzinin payini alinca kuyruğuna basilmis enik gibi viyaklamalariniz yokmu bayılıyorum.

Gemis bık.bık bık elalemi elestirirken çohoş, sananeyi yiyince ama benim konum vik vik.

Ama bu da benim yorumum. Hadi selametle.

Oooo ben neler demiyorum ki 🤣🤣 aşkım diyorum valla. Evet yanlış olabilir ama nasıl demeyeyim ölüyorum bitiyorum onlaraaaa 😍

Tabiki tercih meselesi bu saygı duyarım. Aman hele bi sağlıkla doğusunda inşallah doğunca kim bilir nasıl sevicez😁😅
Ya çok tatlısınız 🩷 inşallah 🤲 sağlıkla gelsin herkesin bebeği kucağına, bebeği çocuğu olan herkesin evlatlarını Allah kendilerine bağışlasın

Oooo ben neler demiyorum ki 🤣🤣 aşkım diyorum valla. Evet yanlış olabilir ama nasıl demeyeyim ölüyorum bitiyorum onlaraaaa 😍
Ya maşallah 🧿 Rabbim evladinizi evlatlarinizi size bağışlasın sizin de onların da ayağına taş değmesin insallah

Bende şeyi merak ediyorum karnıyarık fırında yapılan birşeyken neden karnıyarık tenceresi var bu konu hakkında bir bilginiz var mı acaba
Bir zamanlar fırınım yoktu canım karnıyarık çekiyordu. Yahu karnıyarık tenceresi varsa bu nimet tencerede de pişer fırına o kadar da gerek yok diye düşünüp ocakta yapmıştım. Güzel de olmuştu. Benim gibi fırınsızlar da karnıyarık pişirebilsin diye yapılmış bir tencere olması olası.

Bir zamanlar fırınım yoktu canım karnıyarık çekiyordu. Yahu karnıyarık tenceresi varsa bu nimet tencerede de pişer fırına o kadar da gerek yok diye düşünüp ocakta yapmıştım. Güzel de olmuştu. Benim gibi fırınsızlar da karnıyarık pişirebilsin diye yapılmış bir tencere olması olası.
Ne mana ama yani demi bi farkıda yok yani normal tencere 😃

İşte bazı şeylere anlam veremesenizde olabiliyor demekki cocuğunuz doğunca bizli konuşup,babamız,ananemiz diye hitaplarda bulunursanız taşa tutarız sizi diyelim🥲
Valla ne demek istediğinizi tam anlayamadım 😀 ama sanırım demek istediğiniz şey insan anne olduktan sonra herseyi diyebiliyor evladına, bakalım ya belki bende büyük konuşur sonra öyle aşkım aşkım diye dolaşırım ortalıkta Nazan Öncel şarkısı gibi

Insan belki cocuguna der yanlisi dogruyu bilmem o da bi ask samimi bi deyis ama askin olmayanlara denmesine ayarim ben de. Kadin arkadaslar falan diyor birbirine. Askim, hayatim diye. Iyy yani bence de o.

Valla ne demek istediğinizi tam anlayamadım 😀 ama sanırım demek istediğiniz şey insan anne olduktan sonra herseyi diyebiliyor evladına, bakalım ya belki bende büyük konuşur sonra öyle aşkım aşkım diye dolaşırım ortalıkta Nazan Öncel şarkısı gibi
Yaşamadan büyük konuşmayın cocuk büyütmeye dair konularda kimsenin yanında biz neysedee gerçek hayattaki kişiler hemen çakar lafı

X