Çocuklara "aşkım" diye hitap etmek bana çok itici geliyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Bana surekli kendisinin yapamadigi seyleri elestirmeye calisanlar cok itici geliyor.

Kizima canim kiziMda derim askim bebegim hayatim cicegim de KIME NE
Uzmanların söylediği bir konudan bahsediyorum ben size, kime ne ise bu kadar kızmanıza gerek yok yanlış bir şey yapmıyor iseniz öfke duyulacak bir şey yoktur bende böyle pasif agresif insanları çok itici buluyorum. Sizin beni çok itici bulmanız pek de fifi yani 😃

Sizin sorular da bi garip, size garip geliyorsa demezsiniz, iticiyse denilen ortamdan uzaklaşın madem. Napalım aşkım diyenleri asalım mı
Asalım demedim uzmanlar inat ile söylemeyin diyor. Sorular garip ise bir zahmet siz uzaklaşın, akıl verip o aklı uygulamamak da harika bir manevra 😃

Asalım demedim uzmanlar inat ile söylemeyin diyor. Sorular garip ise bir zahmet siz uzaklaşın, akıl verip o aklı uygulamamak da harika bir manevra 😃
Aşk fazlaca sevgi demek. Herhalde en fazla sevgiyi insan kendi çocuğuna duyar bu dünyada. Ee anormal olan ne?

Hayır uzmanlar yanlış diyorsa ve siz de sorgulamadan yanlış bu diyorsanız yanlıştır, bunla ilgili konu açıp fikir toplama nedeniniz nedir, bizim fikirlerimiz uzmanlardan daha mı önemli sizin için?

Bi de şey, istediğimiz konuya yazma hakkına sahibiz ☺️ uzmanlar yazamazsınız diyorsa onla ilgili de konu açın ona yazmıcam söz

hiç kullanmadigimiz sozleri bile anne olunca kullaniyoruz evlat aşki en büyük aşk dünyada. 🤩😍
Ya mutlaka ki öyle ama o kadar çok yanlış olduğunu söyleyen pedagoglar var ki insanlar bu kadar yanlış olduğunu söylerken neden hâlâ kullanıyoruz?

Bahsettiğiniz uzmanları hepimiz dinledik, çocuğumuz olmadan önce 'aşkım demiyoruz 'da dedik. Ama şu an istediğimi söylerim ,kimin itici bulduğu çok da önemli değil benim için.
Benim en önemli kırmızı çizgim çocukların dudaktan ve özel bölgelerine dokunarak sevilmemeleri. Onun dışında sevgi sözleri serbest.

Bahsettiğiniz uzmanları hepimiz dinledik, çocuğumuz olmadan önce 'aşkım demiyoruz 'da dedik. Ama şu an istediğimi söylerim ,kimin itici bulduğu çok da önemli değil benim için.
Benim en önemli kırmızı çizgim çocukların dudaktan ve özel bölgelerine dokunarak sevilmemeleri. Onun dışında sevgi sözleri serbest.
Bakalım belki çocuk doğunca ben de itici gelen şeyleri yapmaya başlamam inşallah 😃

Ya mutlaka ki öyle ama o kadar çok yanlış olduğunu söyleyen pedagoglar var ki insanlar bu kadar yanlış olduğunu söylerken neden hâlâ kullanıyoruz?
belkide yalniş ama insan bebegini nasik seveceginide bilemiyo işte 😁 ilk bebegimde eşim çok şaşiriyodu sen bana hiç oyle söylemedin nerden buluyosun o sözleri diye 😁evlat başka bi aşk insan bilemiyo ne yalniş ne dogru seviyosun işte 😍😍😍

Çocuklara "canım kızım, canım oğlum" demek varken aşkım demek bana çok yanlış geliyor. Uzmanlar doktorlar kitaplar bunlar hakkında binlerce kitap yazmış iken insanların inat ile bunun sevgi olduğunu kabul etmesi bana biraz eğitimsizlik geliyor. İsterseniz google yazıp pedagogların yazdığı şeylere bakabilirsiniz, hâlâ ortada yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorsanız o zaman buraya gelip boşuna tartışmanıza gerek yok. Kimse kimsenin anneligini sorgulayamaz ama uzman kişiler bu konuda yanlış diyor ise yanlıştır.
Sanane?

Çocuklara "canım kızım, canım oğlum" demek varken aşkım demek bana çok yanlış geliyor. Uzmanlar doktorlar kitaplar bunlar hakkında binlerce kitap yazmış iken insanların inat ile bunun sevgi olduğunu kabul etmesi bana biraz eğitimsizlik geliyor. İsterseniz google yazıp pedagogların yazdığı şeylere bakabilirsiniz, hâlâ ortada yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorsanız o zaman buraya gelip boşuna tartışmanıza gerek yok. Kimse kimsenin anneligini sorgulayamaz ama uzman kişiler bu konuda yanlış diyor ise yanlıştır.
Bence kötü bise değil bu insanın çocuğunu aşkım diye sevmesi😊😊😍

belkide yalniş ama insan bebegini nasik seveceginide bilemiyo işte 😁 ilk bebegimde eşim çok şaşiriyodu sen bana hiç oyle söylemedin nerden buluyosun o sözleri diye 😁evlat başka bi aşk insan bilemiyo ne yalniş ne dogru seviyosun işte 😍😍😍
Ya doğru söylüyorsunuz Allah kısmet ederse bende kucağıma alınca bakayım o kinadigim şeyleri yaparken bulacak miyim kendimi, Allah evladinizi size bağışlasın inşallah 🤲🤲

X