Çocuklara "aşkım" diye hitap etmek bana çok itici geliyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

damlaainkorea

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
479
246
Çocuklara "canım kızım, canım oğlum" demek varken aşkım demek bana çok yanlış geliyor. Uzmanlar doktorlar kitaplar bunlar hakkında binlerce kitap yazmış iken insanların inat ile bunun sevgi olduğunu kabul etmesi bana biraz eğitimsizlik geliyor. İsterseniz google yazıp pedagogların yazdığı şeylere bakabilirsiniz, hâlâ ortada yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorsanız o zaman buraya gelip boşuna tartışmanıza gerek yok. Kimse kimsenin anneligini sorgulayamaz ama uzman kişiler bu konuda yanlış diyor ise yanlıştır.

Son düzenleme:
Çocuklara "canım kızım, canım oğlum" demek varken aşkım demek bana çok yanlış ve itici geliyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Aşkım sözünü sevmem kullanmam ama anneler söylüyor çocuklarına duyuyorum bana normal geliyor sonuçta en büyük aşk evlat aşkıdır bence.🫠

Annem diyorum diye biri de beni kinamisti burda 🤣 cocuk kendini senin annen zanneder kimligini karistirir demisti
O bazen doğru mu acaba diyorum kendi kendime. Çünkü benim kız “ben senin annenim sen benim bebeğimsin” bana anne de diyor bazen, anneee diyorum hı? diyor :KK70:

X