2023 Eylül ayı tüp bebek transfer olacakların paylaşım alanı 💖

En kısa zamanda kavusman dileğiyle sizin bebek neden küveze alındı bnmki de 5 gündür yatıyor küvezde ne gün çıkacagı belli değil . Şükür solunumda sıkıntı yok ama emme refleksi olmadıgı için sonda ile besleniyor. Şu an antibiyotik tedavi alıyormus önümüzdeki hafta alırız diye umut ediyorum. Tez zmanda kavusursunuz sizdee inşallahs

En kısa zamanda kavusman dileğiyle sizin bebek neden küveze alındı bnmki de 5 gündür yatıyor küvezde ne gün çıkacagı belli değil . Şükür solunumda sıkıntı yok ama emme refleksi olmadıgı için sonda ile besleniyor. Şu an antibiyotik tedavi alıyormus önümüzdeki hafta alırız diye umut ediyorum. Tez zmanda kavusursunuz sizdee inşallah 🙏
Akciğerinin biri tam gelişmemiş onun için küveze alındı. İnşallah sizde bizde sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz

Hiç korkma canım bnm bebeğimin de solunum sıkıntısı vardı oksijen maskesi taktılar ilk gün ikinci gün oksijen fanusu koydular küveze. 3.gün cıkardılar kendi solunumunu yapıyor su an . Sadece emme refleksi olusmadıgı için bekletiyorlar içiniz rahat olsun. En kısa zamanda kavusuruz bebeklerimize inşallah
Kızlar teşekkür ederim mesajlarınız icin🙏
Sabah duzenli kasilmalarim başladı ve nst de görülüyordu, hastaneye yatmıştım gece. Açıklık kontrolü yapıldı ve 1 cm açıklık vardı. Doktor ani bir kararla sezaryen aldı. 1 buçuk gibi odama çıktım. Bebeğim yoğun bakımda solunum sıkıntısı var dua edin kızlar 🙏

Akciğerinin biri tam gelişmemiş onun için küveze alındı. İnşallah sizde bizde sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz
Orada çok güvendeler . Çok iyi bakıyorlar sağlıklarına kavuşsunlar yeter ki .. bugune kadar ne zorlu yollardan geldik bi iki hafta sabrettikmi . O zaman bak hayatın güzelliğine . Rabbim hepimizin evlatlarına şafi isminle şifasını versin 🤲🤲 cennet kokularına kavuştursun

Sabah duzenli kasilmalarim başladı ve nst de görülüyordu, hastaneye yatmıştım gece. Açıklık kontrolü yapıldı ve 1 cm açıklık vardı. Doktor ani bir kararla sezaryen aldı. 1 buçuk gibi odama çıktım. Bebeğim yoğun bakımda solunum sıkıntısı var dua edin kızlar 🙏
Ssğlıkla tez vakitte kucağınıza alın inşallah 🙏🏻

bebişleri kucaklarına alanları tebrık edıyorum.Ben de bugun gıttım muayeneye pelvik kontrol yapıldı ve dar zor bır dogum olur dedı doktorum normal ıstıyordum canım sıkıldı bıraz :KK43: 37+3 olduk.3 kıloya yakınmıs

bebişleri kucaklarına alanları tebrık edıyorum.Ben de bugun gıttım muayeneye pelvik kontrol yapıldı ve dar zor bır dogum olur dedı doktorum normal ıstıyordum canım sıkıldı bıraz :KK43: 37+3 olduk.3 kıloya yakınmıs
Bebekte sende sağlıklı olunda canım sezeryan normal katlaniriz gün verdimi size peki birde sizin transfer tarihiniz kaç

Ben de bugün gittim kontrole kordon varmış hala bebekte korkma dedi.
Günde 4 litre su içiyorum su seviyem iyi hale gelmiş.Bizim için önemli olan suyu dedi.
Kordon olduğu için sezeryan olacak dedi
37 38 haftalarda olur dedi bakalım hayırlısı 33+5 deyiz.35.ci hafta tekrar kontrolüm var

Ben de bugün gittim kontrole kordon varmış hala bebekte korkma dedi.
Günde 4 litre su içiyorum su seviyem iyi hale gelmiş.Bizim için önemli olan suyu dedi.
Kordon olduğu için sezeryan olacak dedi
37 38 haftalarda olur dedi bakalım hayırlısı 33+5 deyiz.35.ci hafta tekrar kontrolüm var
Sıkıntı olmamasına senin adına sevindim canım kazasız belasız kucaginada alırsın inşallah

Dularımız senınle Allahın izniyle kucagına alıp cıkacaksın ordan 🤲🏻🤲🏻

Bebekte sende sağlıklı olunda canım sezeryan normal katlaniriz gün verdimi size peki birde sizin transfer tarihiniz kaç
yransfer 11 eyluldu on gün sonra alabılırız dedı ama sezeryan olsa da dogum kendı baslasın dıyor cogu doktor en azından kendı ısteyıncd gelsın tarıh almayacagım

Merhaba arkadaslar, 35+3 bugun sezeryan oldum zaten riskli bir gebeydim serklajim vardi rahmim yarimdi cok şükür rabbime bu haftalra geldik, bebegimiz kg olarak iyi fakat solunum icin kuvoze alındı, hepiniz insallah hayirli vakitte hayirli sekilde yavrularinizi kucaginiza alirsiniz , banada cok dua edin , nerden nereye geldik cok duygulaniyorum:)

Merhaba arkadaslar, 35+3 bugun sezeryan oldum zaten riskli bir gebeydim serklajim vardi rahmim yarimdi cok şükür rabbime bu haftalra geldik, bebegimiz kg olarak iyi fakat solunum icin kuvoze alındı, hepiniz insallah hayirli vakitte hayirli sekilde yavrularinizi kucaginiza alirsiniz , banada cok dua edin , nerden nereye geldik cok duygulaniyorum:)
Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inşallah. Sağlıkla da çıkar inşallah en kısa zamanda 🥰

Maşallah maşallah canım Allah analı babalı buyutsun tez zamanda evinize sağlıkla gidersiniz inşallah darısı başımıza

Maşallah maşallah canım Allah analı babalı buyutsun tez zamanda evinize sağlıkla gidersiniz inşallah darısı başımıza
Ben bebeğime kuvözden sonra 11.günde kavuştumbin şükür🙏🙏 darısı doğum yapıp küvözde bebeğini bekleyenlerin ve doğum yapacak olan arkadaşların başına inşallah.. sağlıkla tez zamanda kavuşmanız dileğiyle .. çok güzel çok anlatamam kokuları cennet .. rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin

Ben bebeğime kuvözden sonra 11.günde kavuştumbin şükür🙏🙏 darısı doğum yapıp küvözde bebeğini bekleyenlerin ve doğum yapacak olan arkadaşların başına inşallah.. sağlıkla tez zamanda kavuşmanız dileğiyle .. çok güzel çok anlatamam kokuları cennet .. rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin
Geçmiş olsun. Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah 🥰

X