2023 Eylül ayı tüp bebek transfer olacakların paylaşım alanı 💖

Kızlar doğumdan sonra depend kullanan var mı? Nasıl rahat olur diye düşünüyorum . Herkes özellikle ilk 2 gün gerekli vs diye yorumlamış ama bir pakette 9 tane var ? 2 paket mi almak gerekir acaba?

Kızlar doğumdan sonra depend kullanan var mı? Nasıl rahat olur diye düşünüyorum . Herkes özellikle ilk 2 gün gerekli vs diye yorumlamış ama bir pakette 9 tane var ? 2 paket mi almak gerekir acaba?
2 paket almayın 1 paket yeterli gelir bence. Bide az ız bi parası da yok baktınız çok ihtiyaç aldırırsınız her yerde var zaten.
Kullananlar da 2-3 tane anca kullanmış gerçi normal sezeryan fark edebilir ama sonra lohusa pedi ya da kalın pedlere geçmişler.

Ben iyiyim toparlanmaya çalışıyorum bebeğim küveze girdi dua edin hemen toparlansın
En kısa zamanda kavusman dileğiyle sizin bebek neden küveze alındı bnmki de 5 gündür yatıyor küvezde ne gün çıkacagı belli değil . Şükür solunumda sıkıntı yok ama emme refleksi olmadıgı için sonda ile besleniyor. Şu an antibiyotik tedavi alıyormus önümüzdeki hafta alırız diye umut ediyorum. Tez zmanda kavusursunuz sizdee inşallah 🙏

İlk iki gün hasta bezi kullandırdı bana hastane sonra lohusa pedi iki gün daha sonra normal pede geçiş ypılıyor arkadaslar ilk iki gün yoğun geliyor sonra normale dönüyor yavas yavaaas

Kızlar teşekkür ederim mesajlarınız icin🙏
Sabah duzenli kasilmalarim başladı ve nst de görülüyordu, hastaneye yatmıştım gece. Açıklık kontrolü yapıldı ve 1 cm açıklık vardı. Doktor ani bir kararla sezaryen aldı. 1 buçuk gibi odama çıktım. Bebeğim yoğun bakımda solunum sıkıntısı var dua edin kızlar 🙏

X