Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Pazartesi verdim çarşamba verdim mesela canımm
Anladım 😊 o zaman yüksekmiş maşallah 🧿
Benim ilk gebeliğimde de 3.5 kat katlıyordu ailede ikiz yok ki ikiz değildi .
Şimdi 2.5 kat katlıyor perşembe 5+3 de değerim 5 binlerdeyken kese göründü doktor sanki iki kese var gibi dedi ama ben ihtimal vermiyorum. Değerlerime baktığı için ikiz olabilir demişti o yüzden diyor gibi geldi bana 😊😊 ailede de hiç olmayınca mümkün değil.
Siz fe ihtimal var ama Rabbim nasıl hayırlıysa onu nasip etsin inşallah 🌹🙏🏻

Anladım 😊 o zaman yüksekmiş maşallah 🧿
Benim ilk gebeliğimde de 3.5 kat katlıyordu ailede ikiz yok ki ikiz değildi .
Şimdi 2.5 kat katlıyor perşembe 5+3 de değerim 5 binlerdeyken kese göründü doktor sanki iki kese var gibi dedi ama ben ihtimal vermiyorum. Değerlerime baktığı için ikiz olabilir demişti o yüzden diyor gibi geldi bana 😊😊 ailede de hiç olmayınca mümkün değil.
Siz fe ihtimal var ama Rabbim nasıl hayırlıysa onu nasip etsin inşallah 🌹🙏🏻
Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende bi anda fazla yükseldi diye düşündüm belkide normaldir ama mesela dün vermiştim kanı acaba şuanda nasıl 🥹

Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende bi anda fazla yükseldi diye düşündüm belkide normaldir ama mesela dün vermiştim kanı acaba şuanda nasıl 🥹
Bence ailede ikiz var ise sizin de normaldir 😊😊 en yakın arkadaşımın ikiz kızları car çokkkkk tatlılar ben isterdim ikiz olmasını ama tabi hangisi sağlıklı ise o olsun hepimiz için 🙏🏻🌹😊
Burada bekleyen bütün arkadaşlarıma da çift çizgi görmeyi nasip etsin Rabbim hem de en kırmızısından 🙏🏻🌹🫠🫠

Bence ailede ikiz var ise sizin de normaldir 😊😊 en yakın arkadaşımın ikiz kızları car çokkkkk tatlılar ben isterdim ikiz olmasını ama tabi hangisi sağlıklı ise o olsun hepimiz için 🙏🏻🌹😊
Burada bekleyen bütün arkadaşlarıma da çift çizgi görmeyi nasip etsin Rabbim hem de en kırmızısından 🙏🏻🌹🫠🫠
Amin inşallah kuzum hayırlısıyla inşallah 🫶🥹🙏

Kızlar benim beklenen adet tarihim yarın geçtiğimiz pazar iç çamaşırımd kahverengi leke vardı peçeteye de pembe renkte ince bi leke geldi şeffaf akıntıyla karışıktı ama pembelik ip gibiydi. Ayın 13 ünde kan verdim 0.2 çıktı bugun de idrar testi yaptım şu 6 gün öncesinden gösterenden tek çizgi çıktı. Sizce gebelik olsaydı 13 ünde verdiğim kanda çıkar mıydı? 6 mayısta hesaplayıp ilişkiye girmiştim. Kısacası şöyle özetleyeyim 21 nisanla 26 nisan arası adet oldum, 6 mayısta ilişkiye girdim 12 mayısta kan geldi hafif 13 mayısta kan verdim 0.2 çıktı. Bugun erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı. Yarın adet tarihim. Sizce gebelik olsaydı 13 mayısta verdiğim kanda 0.2 çıkmazdı dimi?
Selam canım, kanı erken vermişsin biraz daha bekle, bat gününde veya yaklaşınca olmadı bi test yaparsın

İyi geceler herkese :)
Bir fikir istiyorum 😊
Yarın beklenen regl günüm
3 gün kala yani 15inde normal kaset test yapmıştım negatif çıkmıştı burada sormuştum size sonradan değişebilir dediniz 😊
Dün gece regl olacak gibi ağrılarım vardı
Fakat bugün yok
Biraz tansiyon düşmesi gibi bir his vardı bugün ama aç kalmış olabilirim :)
Regl öncesi de bende mide bulantısı vs olur beden halim bir değişir.
Dün geceki ağrılarla regl olacağım dedim zaten negatifi de gördüm diye.
Bugün yine de içimden bir hisle erken gebelik testi aldım.
Elimde bir de normal test var
Yarın regl olmazsam sizce birini yapmalımıyım?
Yapacaksam siz olsanız erken mi normal mi yapardınız ?
Yoksa biraz daha beklemeli miyim?
Tüm gün de sokakta olacağım.
İlk denediğimiz ay o nedenle tecrübesizim
Siz ne yapardınız? 😌

X