Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Ayy allahım çok şükür bin şükür inan kendim gibi sevindim vallahi hadi gözün aydın iki üç güne binli rakamları görürsün 🎉🎉🎉🎉💃💃💃💃💃💃🧿🧿🧿🧿
Yaaa çok güzel sağlıcakla kucağına al kuzum inşallah 🙏
İyiki varsınız hepınız ıcın ayrı ayrı dua edıyorum en kısa zamanda inşallah sızde mucızenıze kavuşursunuz YARABBİM 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🍓 ağlamıcam hayır 👎🙅 hayır👎🙅 hayır kalp atısı duymadan hala korkuyorum ama olsın bu bıle bırsey

İyiki varsınız hepınız ıcın ayrı ayrı dua edıyorum en kısa zamanda inşallah sızde mucızenıze kavuşursunuz YARABBİM 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🍓 ağlamıcam hayır 👎🙅 hayır👎🙅 hayır kalp atısı duymadan hala korkuyorum ama olsın bu bıle bırsey
İstiyorsan ağla kuzum bırak gözyaşın mtluluktan olsun🥲 kalp atışınıda duyacaksın inşallah

Artık varlığı belli kötüyü düşünme de çağırma da. Bi hızla artış olsun inşallah teşekkür ederim güzel dileklerin için ❤

Tebrık ederim canımmm herşey cok güzel ilerlicek hiç vesvese olma insallah dokuz aya sağlıkla kucagına alıcaksın 💖🙏🏻🙏🏻

SENİN İYİMİŞ ÇAĞIRMIYORLAR. BEN HAFTA SONU EVDEYİM ÇALIŞIYORUM. EVLERİNE GİDİNCE KAYINPEDER NERDE KALDINIZ DİYE KIZIYOR. KAYNANAM RAHATSIZLIĞI VAR GEÇİCİ KOLUYLA İLGİLİ. BIKTIM VALLA 2 SOKAK ÖTEDEYİM. BAŞTA OLMAZ DİYE DİRETSEYDİM UZAKTA OTURSAYDIM BUNLARI YAŞAMAZDIM. BİR KIZI YAPIYOR DİĞERİ ÇOCUKLARI VAR ONLARALA İLGİLENİYOR. ANCAK ONLAR HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞUNCA RAHATLAYACAĞIZ.
Canım ben şöyle bir şey oldu altlı üstlü oturuyoruz biz normalde 7 yıllık evliyim tam 7 yıl oldu ama Eylül'de Mardin'e geldim babam vefat etmişti 3 yıl önce babamdan sonra çok üstüme yüklendi kayınvalidem ve görümcem saçma sapan konulardan dolayı hep eşim arada kalıyordu kavgalar çıkıyordu çok dua ettim eşim bu evimizi bırakmaz kiraya da çıkmaz Allah'ım beni buradan kurtar diye ve eşim ders çalışmadığı halde arkadaşının gazına gelerek KPSS'ye girdi normalde kolejde öğretmenlik yapıyordu ve çok ama çok güzel bir derece aldı atandık Çok şükür ki Güneydoğu'ya geldik onlardan uzaktayız evime sadece tatillerde gidiyorum Bu yıl çok gittik ama seneye sadece yazın ve 15 tatilde falan gideceğiz. Ben uzun vadeli kurtuldum darısı başına Ama istemediğin şeyleri kesinlikle yapma yaptırma benden sana tavsiye hayat geçiyor yaşımız geçiyor kimsenin zorlamasına izin verme eşinde destekçi ise şimdi evime 3 aylık gideceğim kimse ama kimse umurumda değil ne yaparlarsa yapsınlar değiştiğimi görecekler

X