Aşılama 2024 Nisan Aşılama yaptıranlarr burayaaa

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

feslegenk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
18
8
29
Merhabaa kızlarrr ben 25 nisandaa ilk aşılamamı oldum aşılama sonrası sadece hafif renkli kanmam oldu başka bi şey olmadı bi belirti falan yok ... Bu ay aşılama olan varmııı aşılama yaptırp ilk aşılaması tutan var mıı ?

Merhabaa kızlarrr ben 25 nisandaa ilk aşılamamı oldum aşılama sonrası sadece hafif renkli kanmam oldu başka bi şey olmadı bi belirti falan yok ... Bu ay aşılama olan varmııı aşılama yaptırp ilk aşılaması tutan var mıı ?
Merhabaa, bende 29 Nisan'da aşılama oldum. Benim hiç lekelenme vs olmadı ilk gün karında sızı şeklinde hareket ettiğimde özellikle ağrı yaşadım 2 gündür günde 1 kere regl sancısı oluyor ama zaten benim daha çok yeni yapıldı. İnşallah güzel sonuçlar alırız 🥹

Bende 30 Nisanda oldum, bendede ilk gün hafif ağrı ve hafif koyu renkli bi kanama oldu. İki gün güzelce dinlendim. Sonrası normal hayatımda döndüm, inşallah hepimizin tutarda buraya müjdeli haberi yazarız 🐣🤍

Merhabaa, bende 29 Nisan'da aşılama oldum. Benim hiç lekelenme vs olmadı ilk gün karında sızı şeklinde hareket ettiğimde özellikle ağrı yaşadım 2 gündür günde 1 kere regl sancısı oluyor ama zaten benim daha çok yeni yapıldı. İnşallah güzel sonuçlar alırız
Bende 30 Nisanda oldum, bendede ilk gün hafif ağrı ve hafif koyu renkli bi kanama oldu. İki gün güzelce dinlendim. Sonrası normal hayatımda döndüm, inşallah hepimizin tutarda buraya müjdeli haberi yazarız 🐣🤍

İnşallahhh 🙏🏻🥰Benden 2 gün sonraa böylee akışkan bi akıntı geldi sizden öyle bi akıntı geldi mi acaba

Merhabaa, bende 29 Nisan'da aşılama oldum. Benim hiç lekelenme vs olmadı ilk gün karında sızı şeklinde hareket ettiğimde özellikle ağrı yaşadım 2 gündür günde 1 kere regl sancısı oluyor ama zaten benim daha çok yeni yapıldı. İnşallah güzel sonuçlar alırız 🥹

Bende arada şiddetki adet agrıları çekiyorum umarımm kötü bi şey degildir ve hamile kalırız hepimizz 🙏🏻

İnşallahhh 🙏🏻🥰Benden 2 gün sonraa böylee akışkan bi akıntı geldi sizden öyle bi akıntı geldi mi acaba
Bana progestan fitil verdiler günde 2 kullanıyorum sanırım ondan dolayı aşırı akıntım var. Regl ağrısı gibi kramlarım aynı şekilde arada olup geçiyor. Benim nedense pek ümidim yok☹️

Bende 29 Nisan doğum günümde aşılama oldum 🥺 inşallah güzel haberler alırız isteyen herkese Rabbim saglikla en yakın zamanda istediğini verir. Doktorunuz ne zaman söyledi test için

Merhaba hanimlar. Bende 27 nisanda asilama oldum. Karnim 2 gundur asiri sis gaz sancim var kivrandiriyor resmen. Doktkrum bana da 10 gun sonra gel dedi ama benim 11. Gun adet gunum. Gitmek istemiyorum bi adet gunum gunum gecsin diyorum ama bir yandan da bu gaz sancisi mahfediyor beni

X