Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Bizde de zaman yaklastikca bi sabirsizlik🥲🥲🥹 beni daha pazartesi gormeye geldi. İlk gorusmemizi yaptik, bebek dogunca beni arayin eve geldiginde gelecegim dedi. Doktor ebeyle gorus tekrar diyince ben de dun aradim doktorun dediklerini soyledim. Meger bizim doktor tatile cikiyormus😑 27sinde tekrar haberlesecegiz 29’unda gorusmek icin🙄
Benim de takibimi yaptırdığım 2 doktor vardı. Daha sıcak olduğum bayramda yokum dedi diye onu direkt eledim 😂 diğerini de teyit ettim kesinlikle buradasınız di mi diye. 6-7 gün olmamak baya iddialı geldi bana kesin o zaman geleceği tutar 38 küsürlerde oluyor riske atamazdım🙈🙈

Teşekkür ederim canım artık dayanmalarımında sonuna geldim yani 🥺 Evet kasılmalar çok sıklaştı bende doğum belirtilerimi acaba yaklaşıyor mu diye korktum. Kızım rahat bıraksa şu fıtık olayı daha rahatlayacak ama yok hep tepemde 😅 aaa ahududu yaprağı çayı rahmi besleyip güçlendiriyor sandım dur aman sakın başlatmasın ayyy 😂😂
Seni o kadar iyi anlıyorum ki, pes edecekmiş gibi olduğunda ama başka çaren olmadığında daha da güçleniyorsun, biz de gurbetteyiz bir tek kv gelebildi, o bile büyük nimet.. ah bu kızçelerr 😬🩷🩷 evet evet sen onu biraz daha zaman geçince iç 😬 neredesin bu arada??

Benim de takibimi yaptırdığım 2 doktor vardı. Daha sıcak olduğum bayramda yokum dedi diye onu direkt eledim 😂 diğerini de teyit ettim kesinlikle buradasınız di mi diye. 6-7 gün olmamak baya iddialı geldi bana kesin o zaman geleceği tutar 38 küsürlerde oluyor riske atamazdım🙈🙈
Ay bizim burdaki doktorlarin hic umrunda degil oyle doktor hasta iliskisi yok🤣🤣 gidicez hastaneye artik sansima hangi ebe gelirse o dogurtturacak🥲

Canım çok teşekkür ederim valla geçmesi için elimden geleni yapıyorum. Aman valla çok çok dikkat et ben kapmam dedim ama bi gecede oldu. Hiç yorma dinlen bol bol. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik şimdi böyle bişi olması çok moral bozucu 😫😫😫
İnşallah hemen toparlarsın sende. Senım jiç bişey kalmamış zaten . Benım daha 4 hafta var bilmiyorum nasıl heçecek. Allahım gğcüne gitmesin ama bugün orurup ağladım. Bende aşırı varis var zaten onlar şişiyo çok ağrı ediyor şimdi birde sancı ağrı birleşti diyorum bazen gözümü kapasam keşke olsam doğum sabahında uyandığımda

İnşallah hemen toparlarsın sende. Senım jiç bişey kalmamış zaten . Benım daha 4 hafta var bilmiyorum nasıl heçecek. Allahım gğcüne gitmesin ama bugün orurup ağladım. Bende aşırı varis var zaten onlar şişiyo çok ağrı ediyor şimdi birde sancı ağrı birleşti diyorum bazen gözümü kapasam keşke olsam doğum sabahında uyandığımda
Eracım çok üzüldüm 😞😞 ben o varis ağrısını 3 gün çektim çok fenaydı. Valla isyan çıkar dinlen bool boll elinden geldiğince. Üzme kendini 💐💐💐

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Eracım çok üzüldüm 😞😞 ben o varis ağrısını 3 gün çektim çok fenaydı. Valla isyan çıkar dinlen bool boll elinden geldiğince. Üzme kendini 💐💐💐
Benım bacaklarda aşırı arttı birde benım genital bölgemd canım. Normaş varis gibi deil aöylemesi ayop parmaağıö kadar şişiyor damarlarım ayalta durumca. Doktor muayne ettı rahme kadar devam edıyor varislerim dedi. Allahtam bebeğin eşi aşağıda deil dedi de inan ona bile şükrettim. Yaklaşık iki ahdır böyleyım bebek büyüdükçe baskı yaptıpı için bazem çok zorlanıyorım. Benım gbi ağrısı sancısımolan herkesın Allah yardımcısı olsun kızlarrr

Kızlar bugün kontrolüm vardı nstyede girdim beebğin hareketleri güzel dedi. 1 hafatlık geriliğin hala devam ettigini söyledi ama bunun bi sorun olmadığını bazen böyle olabilecegini söyledi kilosu 2 buçuğu geçmis güzel dedi ( 36+4) benimle aynı haftalarda olan varmı bebişi kaç kilo acaba durumu nedir ?? 🫠😍 herşey yolunda dedi

Benım bacaklarda aşırı arttı birde benım genital bölgemd canım. Normaş varis gibi deil aöylemesi ayop parmaağıö kadar şişiyor damarlarım ayalta durumca. Doktor muayne ettı rahme kadar devam edıyor varislerim dedi. Allahtam bebeğin eşi aşağıda deil dedi de inan ona bile şükrettim. Yaklaşık iki ahdır böyleyım bebek büyüdükçe baskı yaptıpı için bazem çok zorlanıyorım. Benım gbi ağrısı sancısımolan herkesın Allah yardımcısı olsun kızlarrr
Amin canım doğumdan sonra kesinlikle ihmal etme varisleri baya ileriymiş gerçekten 🙁

Amin canım. Çok geçmiş olsun Rabbım şifa versin inşallah

Geçmişmoösın canım ya benıde alıyor. Kzıım ateşi 38 lere çıktı . Eşim de saolaun üç gğndğr hasta bize geçti ondan. İnşallah doğuma kadar düElirim bende . Ama bugün kendımı hiç iyi hissetmiyorum yatouorum ağrım geçsin diye
Bende öyleyim boğazım kötü halsizlik mide bulantısı baş ağrısı bel ağrısı kötüyüm yani

X