16 sene sonra biten güven

Inanin ugrasamiyorum vaktim yok, o msj olayindan sonraki hafta sonu ondan once yatmayim dedim sonra koltukta uyumusum, buda kendime iskence yani rahat yatagim dururken ne diye eziyet edeyim

Bence sana güvenmek çok daha konforlu geldiği için bunca sene güven duymuş olabilirsin. Burada ne taktikler var silinen mesajları tekrar yukluyorlar falan. Kredi kartı ekstresini, hesap hareketlerini kontrol etmenin nesi zor.

şimdi o parayı neden sakladığı önemli.örnek:babam annemden deli gibi para saklar annem hunharca harcadığı için.arabayı bakım yaptırır 1500 tuttu der eşim ooo baba okadar olmaz kazıklamışlar der oda hemen sus anan duymasın ona öle dedim der.yani böle bişi olabilirmi dinlemek lazım belkide yanlış anlamyın çok para harcadığınız için mi acaba demiyorum ki belliki tutumlusunuz ama geçerli bi sebebi vardır mutlaka.
Verdiginiz ornekten belli oldugu gibi saklamak yalan soylemektir, benim en nefret ettigim sey. Eslerden biri cok harcasa bile aylik miktar belirlenir, ona uyulur. herseyin cozumu vardir bence, birtek yalanin yok.
Zaten sakladigini kabul etmiyor bile..
Öyle olsa bile ilk tepksizi gizlemek olmamalıydı.
Siz ek iş falan yapıyormuşsunuz. İnanın eşinizin şu yaptığı en az aldatmak ve şiddet gibi adice bir şey. Benim içime oturdu.
Tesekkur ederim, esim cok basit biseymis gibi davrandigi icin ben bile kendimen suphe ediyor olmustum abartiyormuyum acaba diye

ne kadar fazla bir paradan bahsediyoruz?
bir de bu kasa gibidir;yani eksik çıkması da fazla çıkması da hesabın tutmadığını gösterir bence..kumar gibi bir alışkanlığı olabilir mi?fazla görünenden fazla borcu çıkabilir yani...
bunu anlamak için 15-*20 gün sonra hesabını tekrar kontrol edin..harcama var mı diye...
Maasinin iki kati para vardi hemde ay sonunda, yok kumar oynamaz disari bile cikmaz bensiz, biraz cimri sanirim kendisi

Bence sana güvenmek çok daha konforlu geldiği için bunca sene güven duymuş olabilirsin. Burada ne taktikler var silinen mesajları tekrar yukluyorlar falan. Kredi kartı ekstresini, hesap hareketlerini kontrol etmenin nesi zor.
Evet var ama degermi??? Ben esimle bukadar ugrasacagima evli olmamak daha mantikli, sonucta guven yoksa hicbisey yoktur zaten. Guven varsada neden takip edeyim.
Aklima geliyor gecen hafta sonu alisveris yaptik, ben sordum hangimiz odeyelim diye, sen ode benim maasim daha gelmedi dedi:kızgın:
Bunu soyleyince sebep olarak ben aylik maasimdan gideri hesapliyorum diyor, yani biriktirdigi paraya bakmiyormus.
Bakalim bundan sonra benim maasim direk ay basinda bitecek sanirim.
Simartiyoruz biz bu adamlari

X