16 sene sonra biten güven

iş arkadaşının karısına öylesine yazmak? nasıl oluyor açıklayın bence bi.
Gece yarisi bizimkinin cani síkilmis, bakmis arkadas online naber falan yazmis, is aradasini sormus. Banada demesi once is arakadasina yazmis sonra esine, ama yalan soylemis korkusundan. offf aklima geldikce icim daraliyor, birde parami saklicam senden diyor. Yalanci durumuna dusmekten biktim diyor, soylenip duruyor

Bilmiyorum guvendigim icin hic kontrol etme geregi duymadim hicte suphelendigim bisey olmadi. Simdi kendimi geri zekali yerine koyulmus gibi hissediyorum, imkani yok okadar paradan haberi olmamasinin. Ay sonunda maasinin iki kati para vardi, hemde ay sonunda. Bir ay bakmasa bile azalmis olur artmazki.

Siz para saklamasına mı kızdınız, paranın kaynağını söylememesine mi ?
Biriktirebileceğinden daha fazla para var gibi anladım. Sizce nerden gelmiş olabilir ? Eşiniz iddaa filan mı oynuyor ?

Kimsede huzur yok sanki, üst komşum her gün cinnet geçiriyor Mutlu sandıklarım mutsuz çıkıyor bunları gördükçe bende iyice mutsuz oluyorum.

Siz para saklamasına mı kızdınız, paranın kaynağını söylememesine mi ?
Biriktirebileceğinden daha fazla para var gibi anladım. Sizce nerden gelmiş olabilir ? Eşiniz iddaa filan mı oynuyor ?
Bana yokmus gibi davranmasina kizdim, sanki hesabi gostermemek icinde kivrandi o gün, sakliyormus gibi..

Hesaplariniz ayriysa ve esiniz üstüne düseni ödüyorsa sizi ilgilendirmez diye düsünüyorum...
evlilikte ayri hesap nedir arkadasssss ?!
Bende bilmiyorum, o istedi ayri hesap olmasini yoksa takip edemezmis hesabini bende bisey demedim. Onun üstüne düsen ne oluyor onu bilsem, ama zaten sakladigina kiziyorum

Bilmiyorum gercekten neden birden boyle oldu, eskiden hic yalanindan suphelenmedim. ama artik o da bisey yapamazki, guven nasil geri kazanilir. Yoruldum artik
Bir kere yalanını yakalayınca hıcbır sozune guvenemez insan .. dılerım bunca senelik yuvanızı toparlayabılırsınız.

Guven kirilinca yerine gelmiyor bilesiniz. İnsanin icine kurt bir kere dustu mu tekrarlanmasa bile hep acaba kaliyor icinde. Anlattiklariniza gore esinizin sizden sakladigi tek sey hesabindaki para degil, bence altindan baska seyler de cikacak. Biraz izleyin derim. Caktirmadan guveninizin kazanmis gibi yaparak ama asla guvenmeyerek. Baska seyler de yakalarsaniz bu kadar cok gizlinin masum olmadigini dusunerek kararinizi o zaman verebilirsiniz

Ya geçen eşimin bi kartına baktık 5200 yazıyordu. Şaşırdım sordum sonra baktık fona para atmış unutmuş o para 2000lira olmuş. Birde borçlu hesabı var hepsini göstermiş yani harcamak istese en fazla 1000lira çekebilir durumda. Bankaya sorun bence tam öğrenin. Karışık ben öık anlayamıyorum

Bilmiyorum gercekten neden birden boyle oldu, eskiden hic yalanindan suphelenmedim. ama artik o da bisey yapamazki, guven nasil geri kazanilir. Yoruldum artik

Sem niye güven duymam lazım diye uğraşıyorsun ki onun dert edip karımın güvenini kazanmam lazım demesi gerekmiyor mu? Bence sen bu adamın herseyini denetlemeye başla. Kredi kartı ekstrelerı ve hesap hareketleri WhatsApp mesajları ve hatta dışarıdayken olduğu yere birden gitmeler falan

Gece yarisi bizimkinin cani síkilmis, bakmis arkadas online naber falan yazmis, is aradasini sormus. Banada demesi once is arakadasina yazmis sonra esine, ama yalan soylemis korkusundan. offf aklima geldikce icim daraliyor, birde parami saklicam senden diyor. Yalanci durumuna dusmekten biktim diyor, soylenip duruyor

Yavuz hırsız ev sahibini bastırır. Paramı sakliyacsgim demesi o para ile yiyeceği bir halt vardı şimdi nasıl o haltı yerim derdinde bence. Saklasin. Hiç bir şeyi sen ödeme bundan sonra herşeyi kendi ödesin. Bakalım nasıl saklıyormuş

şimdi o parayı neden sakladığı önemli.örnek:babam annemden deli gibi para saklar annem hunharca harcadığı için.arabayı bakım yaptırır 1500 tuttu der eşim ooo baba okadar olmaz kazıklamışlar der oda hemen sus anan duymasın ona öle dedim der.yani böle bişi olabilirmi dinlemek lazım belkide yanlış anlamyın çok para harcadığınız için mi acaba demiyorum ki belliki tutumlusunuz ama geçerli bi sebebi vardır mutlaka.

Sem niye güven duymam lazım diye uğraşıyorsun ki onun dert edip karımın güvenini kazanmam lazım demesi gerekmiyor mu? Bence sen bu adamın herseyini denetlemeye başla. Kredi kartı ekstrelerı ve hesap hareketleri WhatsApp mesajları ve hatta dışarıdayken olduğu yere birden gitmeler falan
Inanin ugrasamiyorum vaktim yok, o msj olayindan sonraki hafta sonu ondan once yatmayim dedim sonra koltukta uyumusum, buda kendime iskence yani rahat yatagim dururken ne diye eziyet edeyim

Yavuz hırsız ev sahibini bastırır. Paramı sakliyacsgim demesi o para ile yiyeceği bir halt vardı şimdi nasıl o haltı yerim derdinde bence. Saklasin. Hiç bir şeyi sen ödeme bundan sonra herşeyi kendi ödesin. Bakalım nasıl saklıyormuş
Araba icin biriktiriyormus, birde bana diyorki, bende param yok desem bile aylik odemelerin parasi durur yani atiyorum 2000 parasi olsa saymazmis. bende dedim bundan sonra bende saymicam, inanin bu insan ogluna iyilik yaramiyor, ustunu basini bile ben alirim, ugrasmaz kendisi. Cok kirildim ama ciddiye almiyor

ne kadar fazla bir paradan bahsediyoruz?
bir de bu kasa gibidir;yani eksik çıkması da fazla çıkması da hesabın tutmadığını gösterir bence..kumar gibi bir alışkanlığı olabilir mi?fazla görünenden fazla borcu çıkabilir yani...
bunu anlamak için 15-*20 gün sonra hesabını tekrar kontrol edin..harcama var mı diye...

X