16 sene sonra biten güven

dubeduzmantik81

Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
487
389
34
Daha gecen konu acmistim, is arkadasinin hanimina attigi mesajlarla ilgili. mesajlar silinmis bulunamadi, once yalan soyledi sonra kabul etti. Oylesine yazmis, inandim. Hayatin bile soz konusu olsa birdaha yalan soylersen direk avukata gidebilirsin dedim.
Simdi gelelim yeni konumuza, biraz Karisik:
Pazartesi baktim online hesabinda degisiklik yapmak istiyor, olmadi yardim edeyim dedim. Bir yere geldik, giris yapin yaziyordu bu birden geri aldi sayfayi. Napiyorsun girsene dedim, tekrar okumak istedim dedi. Neyse girdik birden hesabindaki miktari gordum, sordum senede bukadar parami var diye. Yok dedi, eksiyle beraberdir o miktar dedi. Yani eksiye gidebilme hakkinida arti olarak gosteriyorlamis gibi. Tabiki oyle bisey yok.
Ben yine sinir kupu, basimdan asaya kaynar suler dokuldu ustelik ay sonuydu ve maasi bile gelmemisti.
Ben adamda para yok zannediyorum en azindan okadar olmamaliydi, tasincaz cogu seyi benim hesaptan oduyorum. Ek is yapiyorum sikismayalim diye, ben safim herhalde.
Bide diyorki uzun zamandir bakmiyorum bukadar oldugunu bilmiyordum, Esim terazi burcu, hesabini cok iyi bilir. Inanmadim, yemin etti, yine inanmadim. Benim ustume yemin et dicektimki hic huyum degildir, sonra korktum demedim.
Yeminine dahi inanmadigim esim var artik hemde 16 sene guvendikten sonra.
Benim parayla isim olmaz, ama yalanada asla gelemem. Napacagimi bilmiyorum, huzulu olmak cokmu zor?
Huzurlu olanlar hicbisey takmiyormu acaba?

Bu adamın bakalım daha neleri çıkacak
yav
Gerçi belki evlenince ben de eşimden para saklarım kim bilir yargılamayayım bu konuda ama öteki konunuzda yargıladım...

30 sene sonra bile boşanıp eşinin gerçek yüzünü o zaman gördüğünü iddia edenler var
burada şu önemli o parayı niçin sizden saklıyor
nereye harcıyor

Bu adamın bakalım daha neleri çıkacak
yav
Gerçi belki evlenince ben de eşimden para saklarım kim bilir yargılamayayım bu konuda ama öteki konunuzda yargıladım...
Annanemde saklardi dedemden :) belki bayanlarda yine baska ama sakladiysa bile sakladim demesini beklerdim ve bu durumda yalandan dolayi bosancagimi biliyor, o yuzden yemininede inanmadim

Annanemde saklardi dedemden :) belki bayanlarda yine baska ama sakladiysa bile sakladim demesini beklerdim ve bu durumda yalandan dolayi bosancagimi biliyor, o yuzden yemininede inanmadim
Kadınların saklaması erkeklerinkinden daha mantıklı geliyor bana ya ne bileyim erkeğe güven olur mu yani
Ben gizli hesap filan açmayı düşünüyorum evde orda burda saklamam yani az Ferhunde izlememiştim zamanında hehe :KK70:

30 sene sonra bile boşanıp eşinin gerçek yüzünü o zaman gördüğünü iddia edenler var
burada şu önemli o parayı niçin sizden saklıyor
nereye harcıyor
Saklamamis okadas oldugundan haberi yokmus, biraz araba icin para ayirdigini biliyorum ama... bukadarda cok oldu. ustelik ben ne kadar harcarsam o okadar birikim yapabilir, hesaplar ayri oldugu icin

Bilmiyorum gercekten neden birden boyle oldu, eskiden hic yalanindan suphelenmedim. ama artik o da bisey yapamazki, guven nasil geri kazanilir. Yoruldum artik
güven yıllarla beraber daha çok artar ortada yılların getirdiği emek acı tatlı hatıra birbirini benimse alışkanlığıda beraberinde getirir evlilikte güven yoksa sevgide saygıda olmaz bunu yapmamalıydı
bana güvenmeyen bir eş asla istemem kırılmanız normal
acaba hep böylemiydide siz mi yeni fark ettiniz

güven yıllarla beraber daha çok artar ortada yılların getirdiği emek acı tatlı hatıra birbirini benimse alışkanlığıda beraberinde getirir evlilikte güven yoksa sevgide saygıda olmaz bunu yapmamalıydı
bana güvenmeyen bir eş asla istemem kırılmanız normal
acaba hep böylemiydide siz mi yeni fark ettiniz
Bilmiyorum guvendigim icin hic kontrol etme geregi duymadim hicte suphelendigim bisey olmadi. Simdi kendimi geri zekali yerine koyulmus gibi hissediyorum, imkani yok okadar paradan haberi olmamasinin. Ay sonunda maasinin iki kati para vardi, hemde ay sonunda. Bir ay bakmasa bile azalmis olur artmazki.

Daha gecen konu acmistim, is arkadasinin hanimina attigi mesajlarla ilgili. mesajlar silinmis bulunamadi, once yalan soyledi sonra kabul etti. Oylesine yazmis, inandim. Hayatin bile soz konusu olsa birdaha yalan soylersen direk avukata gidebilirsin dedim.
Simdi gelelim yeni konumuza, biraz Karisik:
Pazartesi baktim online hesabinda degisiklik yapmak istiyor, olmadi yardim edeyim dedim. Bir yere geldik, giris yapin yaziyordu bu birden geri aldi sayfayi. Napiyorsun girsene dedim, tekrar okumak istedim dedi. Neyse girdik birden hesabindaki miktari gordum, sordum senede bukadar parami var diye. Yok dedi, eksiyle beraberdir o miktar dedi. Yani eksiye gidebilme hakkinida arti olarak gosteriyorlamis gibi. Tabiki oyle bisey yok.
Ben yine sinir kupu, basimdan asaya kaynar suler dokuldu ustelik ay sonuydu ve maasi bile gelmemisti.
Ben adamda para yok zannediyorum en azindan okadar olmamaliydi, tasincaz cogu seyi benim hesaptan oduyorum. Ek is yapiyorum sikismayalim diye, ben safim herhalde.
Bide diyorki uzun zamandir bakmiyorum bukadar oldugunu bilmiyordum, Esim terazi burcu, hesabini cok iyi bilir. Inanmadim, yemin etti, yine inanmadim. Benim ustume yemin et dicektimki hic huyum degildir, sonra korktum demedim.
Yeminine dahi inanmadigim esim var artik hemde 16 sene guvendikten sonra.
Benim parayla isim olmaz, ama yalanada asla gelemem. Napacagimi bilmiyorum, huzulu olmak cokmu zor?
Huzurlu olanlar hicbisey takmiyormu acaba?

Halkbankin sistemi bi garip ne zaman hesabima baksam + yazar ama bu para var ki demek yok mu demek hicbir sey anlamiyorum. (Kredi kartinda var bu, normal hesapta dikkat etmedim) yaklasik olarak (toplamda) 8 aydir falan kullaniyorum hala alisamadim, anlayamadim. Kredi kartina borcum mi var yoksa onun mu bana borcu var anlamak icin harcamalarimi toplayip hesap yapiyorum. Cok sacma.

X