Gebeliğe Hazırlık yumurta büyütmek için?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Onu denemedim ballim ya benim hormonlarım normal olduğu için ters etki falan yapar uzak duruyorum o yüzden ama bu ay çörekotu bal tarçın yiyorum hayırlısı bakalım şu yakıyı da alsam iyi olur
Sen ne yaptın kullandığın bişeyler var mı
Ben de o kürden sonra korktum bir şet yapmadım. Tüp raporu için evrak teslim edicem bayramdan sonra. Hayıt aklımı kurcalıyor bir de ona niyetim var gibi. 🤔

Ben de o kürden sonra korktum bir şet yapmadım. Tüp raporu için evrak teslim edicem bayramdan sonra. Hayıt aklımı kurcalıyor bir de ona niyetim var gibi. 🤔

Günde ne kadar yemiştin dozu fazla mı kaçtı acaba ya da yaramadı sana
Ay bende çekinerek yiyorum ama inşAllah ters bişey olmaz😕 hayıt adet gecikmeleri için kullanılıyo genelde düzenlemek için ama senin düzenli değilmiki zaten
Allah seninde işini rast getirsin hayırla sonuçlandırsın 🤲

Günde ne kadar yemiştin dozu fazla mı kaçtı acaba ya da yaramadı sana
Ay bende çekinerek yiyorum ama inşAllah ters bişey olmaz😕 hayıt adet gecikmeleri için kullanılıyo genelde düzenlemek için ama senin düzenli değilmiki zaten
Allah seninde işini rast getirsin hayırla sonuçlandırsın 🤲
Topiğini açtım bunun etiketleyetim bak nasıl kullandığıma 🤣 bende bir şey yok anormal olan. Sadece amh düşük ama şu an yumurtalar kaliteli diyolar hep 🤷🏻‍♀️

Yok kuzum bende problem yoktu yukurtaliklarla ilgibesimin spermleriyle ugrasiyoruz biz 1 yildir. Bu corek otu tarcin kurunu okudum merak ettim deneyeyim ne zarari olcak ki dedi onu 1 hafta kullanmistim sonra biraktim tadindan dolayi 🤢 o ay hormon testi randevum vardi doktor altanda muayene yapalim yumurtlaman jezaman falan diye yapildin3 tane yukurtan olgunlasmis bubay cok guzel falan dedi direk aklima bu kür geldi yani kür yumurtaları cok cabuk glistiriyor olgunlastiriyor catlamasinada yardimci oluyor diye okumustum umarim sizlerde ise yarar 👍🏼

Ay inşallah canım ya hepimiz için hayırlısı olur eşinde sayı mı düşük morfoloji mi?
Çoban çökerten denedinmi Saraçoğlu hocanın tavsiyesi erkekler için özellikle sayıyı hızı 1 ayda arttırıyomuş bende onu eşime içirdim geçen ay sonra 14 gün ara verip 1 ay daha kullanılıyor olumlu etkisi varmış gerçekten afrodizyak etkisi de var haa uyarayım:) adam üstüme saldıracak korkuyorum 😂 sen eşin için bugüne kadar neler denedin peki

Ay inşallah canım ya hepimiz için hayırlısı olur eşinde sayı mı düşük morfoloji mi?
Çoban çökerten denedinmi Saraçoğlu hocanın tavsiyesi erkekler için özellikle sayıyı hızı 1 ayda arttırıyomuş bende onu eşime içirdim geçen ay sonra 14 gün ara verip 1 ay daha kullanılıyor olumlu etkisi varmış gerçekten afrodizyak etkisi de var haa uyarayım:) adam üstüme saldıracak korkuyorum 😂 sen eşin için bugüne kadar neler denedin peki
Ya ahahah aman bacım cokda saldirgan olmasın sonra bizimkide :KK48: Kuzum benim eşimde varikosel vardı ameliyat oldu varikoselden dolayı sperm sayısı ve yapısı bozukmuş Doktor ameliyattan sonra bir vitamin yazdı suya karıştırılıp içiriyor um eşime Her gün sabah aç karnına akşam eve geldiğinde de her gün 1 bardak sıkılmış havuç suyu içiriyorum taze sıkıyorum havuç sıkmak için katı meyve sıkacağı aldım düşüümm:confused: ve son olarak da uyumadan önce keçiboynuzu pekmezinin içine Çakşır kökü tozunu belirli ölçülerde karıştırıp bir yemek kaşığı yediriyorum kendisine günde 3 defa takviye alıyor bu şekilde bir ay olacak hemen hemen tam 3 ay olduğu zaman sperm testi verecek Tekrar bakalım yaptıklarım işe yaramış mı🙈

Ya ahahah aman bacım cokda saldirgan olmasın sonra bizimkide :KK48: Kuzum benim eşimde varikosel vardı ameliyat oldu varikoselden dolayı sperm sayısı ve yapısı bozukmuş Doktor ameliyattan sonra bir vitamin yazdı suya karıştırılıp içiriyor um eşime Her gün sabah aç karnına akşam eve geldiğinde de her gün 1 bardak sıkılmış havuç suyu içiriyorum taze sıkıyorum havuç sıkmak için katı meyve sıkacağı aldım düşüümm:confused: ve son olarak da uyumadan önce keçiboynuzu pekmezinin içine Çakşır kökü tozunu belirli ölçülerde karıştırıp bir yemek kaşığı yediriyorum kendisine günde 3 defa takviye alıyor bu şekilde bir ay olacak hemen hemen tam 3 ay olduğu zaman sperm testi verecek Tekrar bakalım yaptıklarım işe yaramış mı🙈

Yarasın şifa olsun inşAllah
Çakşır tozunu bu ay bende almayı düşündüm ama eşimde problem görünmediği için almadım çoban çökerten içiriyorum
Sen eşine e vitamini de ver morfolojiyi düzeltiyomuş ama iyisinden al Solgar marka iyi internette var. Bu arada havuç suyunun içine azıcık zeytinyağı damlatmayı unutma
a vitamini yağda erir çünkü
Bizde de makina vardı bozuldu yoksa bende havuç suyu sıkıp içirecektim kendimde içecektim ilerde belki alırım bi makina daha
Bayramın mübarek olsun bu arada herkese hayırlı bayramlar🌸😊

Yarasın şifa olsun inşAllah
Çakşır tozunu bu ay bende almayı düşündüm ama eşimde problem görünmediği için almadım çoban çökerten içiriyorum
Sen eşine e vitamini de ver morfolojiyi düzeltiyomuş ama iyisinden al Solgar marka iyi internette var. Bu arada havuç suyunun içine azıcık zeytinyağı damlatmayı unutma
a vitamini yağda erir çünkü
Bizde de makina vardı bozuldu yoksa bende havuç suyu sıkıp içirecektim kendimde içecektim ilerde belki alırım bi makina daha
Bayramın mübarek olsun bu arada herkese hayırlı bayramlar🌸😊
Hayirli bayramlar kuzum 🙏🏽💐 zeytin yagi bilmiyordum bunu deneyecegim kesin, proxeed plus kullaniyor vitamin olarak yeni almistim bitsin dedigin vitaminide deneyim kuzum tesekku ederim:KK68::KK68:

Ben üç yıllık evliyim. Bir kürtajım var,kalbi durmuştu.. o doğal yolla olmuştu ama bir buçuk senedir kalamadım. Pco var ama adetlerim düzenli,inozitol sayesınde sanırım ve şekersiz beslendğmiçin.Üç kere klomen kullandım,çatladı ama döllenmedi.bu ay femara deniyorum. Klomen servikal mukusu kesip sperm geçişini zorlaştırıyor diye bi kaç makale okumuştum..femara da bu etki yok. Doktoruma önerdim olur dedi.Yumurta takiplerimden kıyasla bariz önerebileCeğim ek şey ise beline yakı yapıştırıp yanmasına biraz dayanman. Az büyüdipnde onu yapıŞtırırm ve iki günde dört mm E kadar büyürdü hep. Hiç etkisiz kalmadı taktıgımda.hamile kaldıgım ay da tek fark yakı takmış olmamdı , yumurtlamayı bariz hissetmiştim. Şu an hiç bi sorun yok diyor doktor, kafana takma sadece diyor. Promotil kullanıyorum yine de ek olarak. Multivitamin. Bakalım yâ nasip. Epeyi yoruldum doğrusu.
merhaba bende ovulasyon tabiki yapıyorum.t çizgizi pik yapmadan yada tam koyulaşmadan silikleşiyor.hormonlar normal bende tam büyümeden çatladığını düşünüyorum.dr lar dogru düzgün birsey söylemiyor.kalitesiz olmasındandır dedi biri.diğerleri zaten git tüp bebek yaptır diyo sanki bedava...siz yakıdan bahsetmişsiniz yumurtlamaya faydası olmuyor mu acaba

merhaba bende ovulasyon tabiki yapıyorum.t çizgizi pik yapmadan yada tam koyulaşmadan silikleşiyor.hormonlar normal bende tam büyümeden çatladığını düşünüyorum.dr lar dogru düzgün birsey söylemiyor.kalitesiz olmasındandır dedi biri.diğerleri zaten git tüp bebek yaptır diyo sanki bedava...siz yakıdan bahsetmişsiniz yumurtlamaya faydası olmuyor mu acaba
Benimde öyle yumurtalarım tam büyümeden çatlıyo yada hiç yumurtlama olmuyo

X