Uludağ üniversitesi tüp bebek veya aşılama yaptıranlar 2023

Net bişey söylemediler özelde 1 tüp bebek denememiz olmuştu neden aşılama denenmedi diye sordu aşılama yapabiliriz denildi
Merhaba,

Bende ilk randevumu 2 ay sonrasına alabildim. Özelde başarısız tüp bebek ve aşılama tedavim var, bu gibi durumlarda yine de aşılama deneniyor mu yoksa direkt tüp bebekten mi başlanıyor acaba bilginiz var mı?

Merhaba,

Bende ilk randevumu 2 ay sonrasına alabildim. Özelde başarısız tüp bebek ve aşılama tedavim var, bu gibi durumlarda yine de aşılama deneniyor mu yoksa direkt tüp bebekten mi başlanıyor acaba bilginiz var mı
Duruma göre de değişiyor sanırım eşimin sonuçları kötü olmasına rağmen aşılama istendi tabi yaşda çok büyük faktör bu konuda.

Toplamadan kaç gün sonra yaptılar peki birde yumurta toplama yatış oluyor mu
Yumurta toplamadan sonra 2 saat yatmanızı istiyorlar hastanede.
Transfer işlemi de sizin embriyolarınızın durumuna ve vücudunuza bağlı. Eğer vücudunuz hazır değilse dondurulup siz hazır olunca transfer yapılıyor. Ama vücudunuz da hazırsa taze transfer yapılıyor bu da embriyolarınızın durumuna bağlı kaçıncı gün transfere hazır olurlarsa o zaman yapılıyor. Mesela benim 5. Güne gitmişti ve vücudum da hazırdı o yüzden toplama işleminden 5 gün sonra transfer yapıldı. Eğer sizden fazlaca yumurta toplanırsa ( benden sadece 7 tane toplanabildi ) benim tavsiyem taze transfer yapmayın rahminiz dinlensin biraz

Yumurta toplamadan sonra 2 saat yatmanızı istiyorlar hastanede.
Transfer işlemi de sizin embriyolarınızın durumuna ve vücudunuza bağlı. Eğer vücudunuz hazır değilse dondurulup siz hazır olunca transfer yapılıyor. Ama vücudunuz da hazırsa taze transfer yapılıyor bu da embriyolarınızın durumuna bağlı kaçıncı gün transfere hazır olurlarsa o zaman yapılıyor. Mesela benim 5. Güne gitmişti ve vücudum da hazırdı o yüzden toplama işleminden 5 gün sonra transfer yapıldı. Eğer sizden fazlaca yumurta toplanırsa ( benden sadece 7 tane toplanabildi ) benim tavsiyem taze transfer yapmayın rahminiz dinlensin biraz
Transfer işini bize mi soruyorlar yoksa doktor tazemi yoksa dinlenmeli mi diye o belirliyor. Yatış işi tüp bebek bölümünde mi oluyor

Transfer işini bize mi soruyorlar yoksa doktor tazemi yoksa dinlenmeli mi diye o belirliyor. Yatış işi tüp bebek bölümünde mi oluyor
Canım iki sorunu da açıkladım diğer yazdığımda.
Transfere doktor karar veriyor.
transfer sonrası yatış tüp bebekte, opu sonrası yatış kadın doğumda.

merhabalar, uludağ üni hast.inde aşılama kararı verildi adetin 2.günü direk tüp bebek merkezine gidin denildi önümüzdeki ay gideceğim... Süreç nasıl ilerliyor acaba? normalde üroloji dr u belge verecekler onu bana getirin demişti herhangi birşey verilmedi aşılama kararı çıktığı için mi acaba? birde rapordan bahsetmişsiniz onu neye göre çıkartıyorlar bir yere başvuruyor muyuz yoksa otomatik veriyorlar mı acaba?

X