Transfer sonrası pozitif gören tüp bebek anneleri kahverengi veya pembesi akıntı yaşadınız mı .Kaçıncı günler de görüldü sizde

Transfer sonrası pozitif gören tüp bebek anneleri kahverengi veya pembesi akıntı yaşadınız mı . Kaçıncı günler de görüldü sizde
şuan 26 haftalık oldum ilk 3 ay kahverengi lekenlenmem hep oldu iki kezde kırmızı renkte kanamam oldu(bunlar korkunçtu benim için) ama çok şükür ilaçları kesince onlarda bitti

benim suan 5nci haftam ve bende her gun kahverengi/pembe lekelenme oluyor. doktorum korkma dedi bu eski kandir dedi ama endiseliyim. cuma gunu keseyi gormeye gitcem biraz gec ama yurtdisinda yasadigim icin boyle

Transfer sonrası pozitif gören tüp bebek anneleri kahverengi veya pembesi akıntı yaşadınız mı . Kaçıncı günler de görüldü sizde
Merhaba ben de 5. Haftada yaşadım kahverengi bir kez damla şeklinde. Sonrasında bir daha olmadı. Doktorum pembemsiz ya da kırmızıya dönerse kan sulandırıcıyı kesmemi söyledi. Genelde başlarda kahve lekelenmenin normal olduğu söyleniyor

X