Siyahtan bakıra geçebilir miyim ?

Boyasız kısmı, dip kısmı bir tık daha koyu olabilir. O da kendin saç rengin de koyuysa çok fark olmaz gene. Kalan aynı tutar
Muhteşemsin birşey daha sorabilirmiyim isaretledigim saç rengi nedir

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-03-23-31-05-458_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-05-03-23-31-05-458_com.whatsapp.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 8
Simdi beyazlar var ama kendi saçımda koyu ilk diplere surim o zaman sonra komple uçlara ve hangi marka daha iyi ben Garnier kullanıyorum
En önden diplerden başla. Sonra komple dip boya. Arkadan ful saçı boya. Youtube da çok saç boyama videoları var. Onlara bakabilirsin… marka olarak öneremem kuzum. Ben hep bakır vuruyorum hep de garnier kullanıyorum. Öbürlerini denemedim bile

En önden diplerden başla. Sonra komple dip boya. Arkadan ful saçı boya. Youtube da çok saç boyama videoları var. Onlara bakabilirsin… marka olarak öneremem kuzum. Ben hep bakır vuruyorum hep de garnier kullanıyorum. Öbürlerini denemedim bile
Tamam dir tekrar teşekkür ederim iyi gecelerin olsun 🌹

Ve saçın üstü açık uçlara doğru koyu bir renk gibi birşey çıkar mı ortaya dipler daha açık tutuyor galiba
Evet çıkıyor dibi kendi renginiz olduğu için dibiniz açık oluyor. Ama dediğim gibi 15gün sonra hatta 1hafta sonra boyarsanız daha güzel oturuyor 2ay sonra tam istediğiniz renk olur. Siyahtan bakıra geçmiştim 1sene bakır gezdim sonra sürekli boyamaktan sıkılmıştım🙊

Kızlar saçlarım da siyah boya var tepesi baya aktı ama. Ortalarda var biraz kendim yapsam çok yanar mı para yok kuaför çok istiyor ya . Kendim istediğimi elde edebilir miyim acaba bilginiz var mı ??? Acillll
Lütfen aşamalı olarak gec önce kahverengi yap, sonra kestane yap, en son bakır yap. Saçların mahvolur. Tecrübe konuşuyor

X