Giyen bayanı tanıyan var mı

yook bu değil :KK43: zaten akbaş eşinin soyadı. ezgi gezer olmuştu boşandıktan sonra. eşi de tanınmış biri fotoğrafçılıkla uğraşıyor bunun üzerine bir instagram hesabı var. çok tatlı bir çiftlerdi ama hastalıktan sonra boşandılar. hatta adam bir almanla evlendi ve ezgiden olan oğlunu da alıp almanyaya yerleşti şu an üçü yaşıyorlar. zaten bunun üzerine ölmüş olabileceğini düşünmeye başladım. ahh çocuğuyla o kadar çok videosu, paylaşımı vardı ki...çok iyi tanıyor gibiydim. kanalı da silinmiş youtube dan noldu hiç anlamadım valla...
Biliyorum o bayani evet ortadan kayboldu şimdi siz deyince aklıma geldi inşallah bişey yoktur iyidir

Kızlar giyen bayan nickli ezgi akbaş adlı bir yotuber vardı. kendisi ilk ve tek takip ettiğim youtuber dı. hamileyken onun hamilelik videolarından çok şey öğrendim. çok içten ve bıcır bıcır bir kızdı, çok takipçisi de yoktu öyle. aşırı para kazanan günümüz yutuber ları gibi değildi ama bir kitlesi vardı. kocası da fotoğrafçıydı, sonra boşandılar. derken bu kız kanser atlattı, hatta hastalığından ve tedavisinden bahsettiği videolarda çok üzülmüştüm. çok garip bir şekilde o kıza sanki çok samimi bir arkadaşımmış gibi bir bağ hissetmiştim. derken bu kız pat diye ortadan kayboldu. hesapları kapandı. 1 seneyi geçmişti herhalde. birdenbire kaybolması acaba öldü mü diye sorgulamama sebep oldu. hakkında hiçbir haber yok. tanıyan var mı benden başka bu kızı? bir kişinin sadece adı ve soyadını biliyorsak ölüp ölmediği bilgisine ulaşabilir miyiz bir şekilde?
Cevap aldınız mı babasından

Benim de çok takip ettiğim biriydi ve geçenlerde aklıma takıldı. Eski esinin sayfasını baya bi inceledim birsey bulurum diye ama hiçbir bilgi yok. Çocuğunun yurtdisinda yaşadığını gorunce ben de sizin gibi düşündüm.. umarım iyidir

Kadını hic tanımıyorum ama burayi okuyunca ben de merak ettim şimdi.

Kanser tipi hastaliklarda, kişinin psikolojisi de ağır hasar alabiliyor,
Eşi/sevgilisi ayrılmayi düşünmezken, hasta olan taraf, hastalığıyla karşısındakinin hayatindan çaldığı düşüncesiyle ayrilmak isteyebiliyor veya tam aksi sağlıklı taraf, hastayla birlikte devam etmek isteyebiliyor. Cok farklı ve zor bir süreç malesef.
Soz konusu kadinda da hastaligiyla birlikte ortamdan ve onu rahatsiz eden cevreden uzaklaşmak istemiş olabilir.

Cevap aldınız mı babasından
Yok alamadım maalesef. Hatta zamanında beraber canlı yayın yaptığı fenomenlere bile yazdım belki bilen çıkar diye ama kimseden dönüş alamadım. Çok ünlü biri değildi o yüzden yokluğu bile haber olmadı anca eşi dostu bilir ama sapık gibi tüm akrabalarına yazamıyorum tabii :KK43:

Kadını hic tanımıyorum ama burayi okuyunca ben de merak ettim şimdi.

Kanser tipi hastaliklarda, kişinin psikolojisi de ağır hasar alabiliyor,
Eşi/sevgilisi ayrılmayi düşünmezken, hasta olan taraf, hastalığıyla karşısındakinin hayatindan çaldığı düşüncesiyle ayrilmak isteyebiliyor veya tam aksi sağlıklı taraf, hastayla birlikte devam etmek isteyebiliyor. Cok farklı ve zor bir süreç malesef.
Soz konusu kadinda da hastaligiyla birlikte ortamdan ve onu rahatsiz eden cevreden uzaklaşmak istemiş olabilir.
YouTube kanalı silinmiş, çok videosu vardı bir izleyebilseydiniz. O kadar pozitif ve içten biri ki, hastalık sürecini de detaylariyla paylaşmıştı benzer süreçlerden geçenlere destek olmak için. Tedavisi basarilj olmustu atlatmisti. Bosanmasiyla ilgili videosu da vardi çok detaya inmeden anlatmıştı. Ama sanırım bir sürü şey üst üste geldi. Pandemi döneminde dükkanın kapatmak zorunda kaldı, eşinden boşandı. Belki hastalığı da nuksetti onu hiç bilemiyorum. Çocuk yetiştirmeyle ilgili uzmanları davet edip canlı yayınlar yapıyordu en son. Hatta bir program hazırlamıştı en son onu tamamlamadan her yerden kayboldu o yüzden acaba öldü mü dedim

X