İzmir de iğneli epilasyon arayanlar

mujdeasln35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2022
4
0
28
Merhaba bir lazer epilasyon mağduru olarak buraya yazmak istedim. Yıllarca yüzümden lazere gittim ama yüzüm daha da kötü oldu ilk başlarda sadece birkaç yerde kıl varken olmayan yerlerde bile kıllar çıkmaya başladı ve arttı.Bu durum artık psikolojik olarakta yıpratmaya başladı beni. Uzun araştırmalar sonucunda iğneliye karar verdim. Şuanda İlayda güzellik merkezi ne gidiyorum çok memnunum daha birkaç seans olmasına rağmen çok fazla azalma oldu. Hem güler yüzlülüğü hemde el çabukluguyla Ajda hanım işinde çok iyi. Piyasaya göre de fiyat olarak iyiler. Eğer böyle bir sorununuz varsa hiç tereddüt etmeden İlayda güzellik merkezine gidin derim. Ben korkularıma rağmen artık dayanamayıp gittim ve daha önceden gitmedigim için çok pişmanım herkese tavsiye ederim ☺️

Merhaba ben de instagramda ve forumda denk gelip İlayda güzellik merkezine gittim hatay tarafında oturmama rağmen öncelikle asla memnun kalmadığımı belirteyim nedenini de açıklayayım,ilk görüşmemiz telefonda ajda hanımla oldu sonra seansa gittim. Telefonda her şey iyi güzel tatlı bir dille konuşuldu ama güzellik merkezine gidince tavırlar değişti, benim işlemimi gül hanım yaptı beyaz tenliyim çenemde dağınık bi şekilde koyu renk kıllar vardı yüzümde maske olmasına rağmen yanlardan belli oluyordu kendisine rica ettim temizleyip toparlamasını ama çenemi dağınık kıllı bi şekilde alıp hadi haftaya gelirsin tekrar dedi, yakın bi yerde oturmadımı haftadada bir gelmemin çok zor olduğunu görünenleri toplamasını istedimi söledim ama kendisi yarım yamalak bıraktı ilk seans belki ondandır dedim ses etmedim seansdan çıktıktan sonra o bölgeye pudra sürülmesi gerekmiş rica ettim gönülsüz bi şekilde sorgu sualle ne yapıcaksınız cümlesiyle pudrayı alabildim ajda hanımdan. Neyse dedim belki tavrı ve tarzı böledir . bir sonraki seansa bir hafta sonra tekrar gittim işimden feragat edip zar zor izin alarak zamanımı ayarladım ama sonuç gene aynı çenemde daha önce alınan kıllar bi hafta geçmeden tekrar çıktı ve aynı şekilde gene yarım yamalak alındı çenem baktım kı bikaç seans sonra ne bi sonuç alıyorum nede düzgün bi tavırla karşılaşmıyorum.
Sonuç olarak, ne işlemden ne de gösterilen tavırdan asla memnun kalmadım zamanım ve param boşuna gitti,alınan kıllar tekrar çıktı , ayrıca en önemlisi yapılan işlem yüzünden çenemde koyu lekeler , izler ve batık kıl oluştu beyaz tenliyim aynı zamanda siyah batık kıllar var deri altında ve asla çıkmıyor krem vs geçmedi sonradan nokta nokta siyah kıllar kaldı derimin altında öğrendimki eğer kıl köküne doğru akımla ve doğru şekilde girilip kök yanarsa bir daha oradan kıl çıkmazmış .. Çevremede önermedim sanırım genç gösterdiğim için yaşımı küçük zannedip böyle bir tavra büründüler. benim kişisel yaşadığım tecrübe bu şekilde
İzmirde iğneli epilasyon için önerilere açığım

Merhaba, bu yorumunuza çok şaşırdım çünkü ben 7 aydır İlayda Güzellik Salonuna gidiyorum ve bahsettiğiniz durumlar tamamen farklı açıdan bakmanızdan. Öncelikle seyrek ve dağınık atış yapılması söylediğiniz gibi beyaz tenli olmanızdan kaynaklanıyor Çünkü ben de beyaz tenliyim ve bana da aynı şey söylendi leke olma olasılığı yüksek olduğu için atışlar seyrek yapılır Hepsi bir anda bir yere yüklenmemesi için. 2 olarak İlayda hanımla sanırım pudra konusundan bahsediyorsunuz, pudra kullanılmaması gerektiği gözeneklerin tıkanacağından dolayı pudra kullanımı 3. günden itibaren yapılır O da bundan dolayı size kullanmayın anlamında söylemiştir. Çünkü aynı şeyi Yaşadım ve bana kullanmamam gerektiğini söyledi. Yani bu benim 5 seansım ve ben Yüzümün 80'nin bittiğini görebiliyorum Keşke siz de devam etseydiniz aynı sonuca ulaşırdınız Ben sadece buradan okuyup insanları yanlış yönlendirmemeniz açısından yorum yapmak istedim İyi günler.

Bende ilayda güzellik merkezine giden biri olarak söyliyim yüzümle başladık ilk olarak bende beyaz tenliyim dağınık yapılması çok normal bana da aynı şekilde yapıldı biranda aynı bölgeye yoğun bir şekilde yapılmaz pudra sürme olayına gelince de pudra gözenekleri tıkıyor diye biliyorum ben o yüzden hiç istemedim bile.benim yüzüm yoğundu beyaz tenliyim kesinlikle leke iz kalmadı bende ve ben çok memnun kaldım ki kollarıma,bacaklarıma ve kaçama da yaptırdım tavsiye ettiğim kaç kişi teşekkür etti.Alınan kılların tekrar çıkması çok normal yüz biraz vücuda göre uzun süren bir bölge 1 kere de bitmez yani ben gittigim için biliyorum vücut 1 yıl bile olmadı bitti benim. Sonrasında bakım da önemli güneşe çıkmamak gerekiyor ve doğru kremleri kullanmak lazım ben bunlara dikkat ettim leke felan kesinlikle yok özelden foto da atabilirim ben çok memnun kaldım bu yazımı okuyanlara da şunu söyliyim aklınızda tereddüt varsa gidin konuşun önce küçük bir bölgenizde denettirin göreceksiniz zaten.

Herkese selam. Yüzümde ince ama sık tüyler vardı kendimi bildim bileli de var. Önce ağdaya başladım baktım olacak gibi değil lazer belasına bulaştım. Alex ve nd yag lazer yapıldı başlarda iyi güzel gidiyordu ama tüylerim artmaya başladı hatta boynuma filan sıçradı. İğneliye başlama kararı aldım burdan okuduğum yorumlarla izmir de İlayda Güzellik Salonunu buldum ve gittim. Daha 3 kere gittim ama bunun 2 si zaten tek seansta yüzümü tamamen yapamadıkları için 2 ye böldük. Tecrübelerimi aktarayım. Arkadaşlar yüz tüyleri için lazeri, siri bırakın yapmayın yaptırmayın. İğneli acılı bir işlem benim acı eşiğim fena değildir ama acımıyor desem yalan olur. Asla katlanılamayacak bir acı değil bunu da belirteyim ama acıyor yani ama gülü seven dikenine katlanır. Cildim çok hassas o sebeple çok dikkatli çalışıldı. Baya şişlik oldu hassas olduğu için ama mesela kabuk bağlamadı normalde kabuk da bağlarmış o konuda şanslıyım. La roche b5+ kremini kullandım belki onun sayesindedir. 4 5 günde şişliğim geçti kızarıklık sadece ilk gün oldu diğer günler pek yoktu. İlayda güzellik salonunda ajda hanıma yaptırdım şimdilik memnun kaldım arkadaşlar leke vs olmadı ilerleyen süreçlerde yorumumu tekrar yenilerim.♥️

Merhaba :) sitede olan bazı kişiler çoğu hesabın reklam için açıldığını söylüyolar, aslında ben de farklı bi mail hesabıyla yorum yapmak için bu hesabı açtım ama açma sebebim memnuniyetimi anlatmak. Çünkü ben de en başlarda bu tarz yorumlara çok ihtiyaç duyuyordum ama şu anki kadar çok yorum yoktu. Konuya girmeden önce genel olarak şunu söylicem; sakın yüzünüze lazer epilasyon yaptırmayın, tek çözüm iğneli epilasyon. Çünkü yüzün kıl yapısı lazere hiç uygun değil, aksine daha çok arttırıyor. Çevremde bununla ilgili mağdur olan birsuru kişi var. Konuya geliyim; ben İzmir'de İlayda güzellik salonuna gidiyorum ve yorum yapmak için tamamen sonuç vermesini beklemiştim yani yüzümün son halini görmeden yönlendirme yapmak istemedim. Sadece bir defa hariç Ajda abla yaptı ve halen o yapıyor bana (o bir defada da Gül abla yapmıştı). Önceden kıllar beni çok rahatsız ediyordu ve psikolojimi çok etkiliyordu. Ama şimdi yüzümden çok memmunum (biteli baya oldu). Şu an boynuma yapıyoruz. İlk başlarda 2 haftada bir gidiyordum, yazın arayı baya uzattık sonra üniversiteye gidince 4 ayda bir yapmaya başladık (onlar da toparlamak için). Yanak ve çenem bitti kaş ve bıyık yaptırmadım. Yazın yaptırdığımda iyi bakamadığım için (sürekli güneşe maruz kalıyordum) biraz izler olmuştu, moralimi bozuyordu ama sonradan moral bozulmamasi gerektiğini fark ettim çünkü 2 ayda geçti bütün lekelerim. Her gün evden çıkarken güneş kremi kullanmayı unutmayın, ben biraz es geçmiştim :KK43:. La roshe'nin ciciplast onarıcı kremini kullanmanızı öneririm özellikle kuru ciltler için. (Ajda abla da önermişti ben de size öneriyorum yüzü hızlı bi şekilde toparlıyor). Ben yüzüme yaptığım sırada 80 TL idi şu an maalesef 400 TL ye yakın fiyati var; muadilleri çıkmış ama kullanmadığım için yorum yapamıyorum, kullanırsam muhakkak yorum yaparım. Sorularınız olursa yanıtlayabilirim çünkü bu konuda çok fazla araştırma yaptım ve baya tecrübeli olduğumu düşünüyorum hatta isterseniz özelden öncesi ve sonrası şeklinde görseller atabilirim. Umarım siz de kurtulursunuz 🙏🏻. İlayda güzellik salonundan memmun kalacağınızı düşünüyorum. Ben yüzümden kesin sonuç aldıktan sonra yüzümü gören ablalarım, arkadaşlarım ve kuzenlerim de İlayda güzellik salonunu tercih ettiler. Çok güler yüzlü insanlar var, sorularınızla ve sorunlarınızla ajda abla çok güzel ilgileniyor; bazı anlarda özellikle iz kaldığında telaş yapınca bana güven vermişti. Kendisini çok seviyorum. Ve son olarak araştırmalarıma göre çevreyle karşılaştırınca en uygun yer orası..

Merhaba :) sitede olan bazı kişiler çoğu hesabın reklam için açıldığını söylüyolar, aslında ben de farklı bi mail hesabıyla yorum yapmak için bu hesabı açtım ama açma sebebim memnuniyetimi anlatmak. Çünkü ben de en başlarda bu tarz yorumlara çok ihtiyaç duyuyordum ama şu anki kadar çok yorum yoktu. Konuya girmeden önce genel olarak şunu söylicem; sakın yüzünüze lazer epilasyon yaptırmayın, tek çözüm iğneli epilasyon. Çünkü yüzün kıl yapısı lazere hiç uygun değil, aksine daha çok arttırıyor. Çevremde bununla ilgili mağdur olan birsuru kişi var. Konuya geliyim; ben İzmir'de İlayda güzellik salonuna gidiyorum ve yorum yapmak için tamamen sonuç vermesini beklemiştim yani yüzümün son halini görmeden yönlendirme yapmak istemedim. Sadece bir defa hariç Ajda abla yaptı ve halen o yapıyor bana (o bir defada da Gül abla yapmıştı). Önceden kıllar beni çok rahatsız ediyordu ve psikolojimi çok etkiliyordu. Ama şimdi yüzümden çok memmunum (biteli baya oldu). Şu an boynuma yapıyoruz. İlk başlarda 2 haftada bir gidiyordum, yazın arayı baya uzattık sonra üniversiteye gidince 4 ayda bir yapmaya başladık (onlar da toparlamak için). Yanak ve çenem bitti kaş ve bıyık yaptırmadım. Yazın yaptırdığımda iyi bakamadığım için (sürekli güneşe maruz kalıyordum) biraz izler olmuştu, moralimi bozuyordu ama sonradan moral bozulmamasi gerektiğini fark ettim çünkü 2 ayda geçti bütün lekelerim. Her gün evden çıkarken güneş kremi kullanmayı unutmayın, ben biraz es geçmiştim :KK43:. La roshe'nin ciciplast onarıcı kremini kullanmanızı öneririm özellikle kuru ciltler için. (Ajda abla da önermişti ben de size öneriyorum yüzü hızlı bi şekilde toparlıyor). Ben yüzüme yaptığım sırada 80 TL idi şu an maalesef 400 TL ye yakın fiyati var; muadilleri çıkmış ama kullanmadığım için yorum yapamıyorum, kullanırsam muhakkak yorum yaparım. Sorularınız olursa yanıtlayabilirim çünkü bu konuda çok fazla araştırma yaptım ve baya tecrübeli olduğumu düşünüyorum hatta isterseniz özelden öncesi ve sonrası şeklinde görseller atabilirim. Umarım siz de kurtulursunuz 🙏🏻. İlayda güzellik salonundan memmun kalacağınızı düşünüyorum. Ben yüzümden kesin sonuç aldıktan sonra yüzümü gören ablalarım, arkadaşlarım ve kuzenlerim de İlayda güzellik salonunu tercih ettiler. Çok güler yüzlü insanlar var, sorularınızla ve sorunlarınızla ajda abla çok güzel ilgileniyor; bazı anlarda özellikle iz kaldığında telaş yapınca bana güven vermişti. Kendisini çok seviyorum. Ve son olarak araştırmalarıma göre çevreyle karşılaştırınca en uygun yer orası

Merhaba :) sitede olan bazı kişiler çoğu hesabın reklam için açıldığını söylüyolar, aslında ben de farklı bi mail hesabıyla yorum yapmak için bu hesabı açtım ama açma sebebim memnuniyetimi anlatmak. Çünkü ben de en başlarda bu tarz yorumlara çok ihtiyaç duyuyordum ama şu anki kadar çok yorum yoktu. Konuya girmeden önce genel olarak şunu söylicem; sakın yüzünüze lazer epilasyon yaptırmayın, tek çözüm iğneli epilasyon. Çünkü yüzün kıl yapısı lazere hiç uygun değil, aksine daha çok arttırıyor. Çevremde bununla ilgili mağdur olan birsuru kişi var. Konuya geliyim; ben İzmir'de İlayda güzellik salonuna gidiyorum ve yorum yapmak için tamamen sonuç vermesini beklemiştim yani yüzümün son halini görmeden yönlendirme yapmak istemedim. Sadece bir defa hariç Ajda abla yaptı ve halen o yapıyor bana (o bir defada da Gül abla yapmıştı). Önceden kıllar beni çok rahatsız ediyordu ve psikolojimi çok etkiliyordu. Ama şimdi yüzümden çok memmunum (biteli baya oldu). Şu an boynuma yapıyoruz. İlk başlarda 2 haftada bir gidiyordum, yazın arayı baya uzattık sonra üniversiteye gidince 4 ayda bir yapmaya başladık (onlar da toparlamak için). Yanak ve çenem bitti kaş ve bıyık yaptırmadım. Yazın yaptırdığımda iyi bakamadığım için (sürekli güneşe maruz kalıyordum) biraz izler olmuştu, moralimi bozuyordu ama sonradan moral bozulmamasi gerektiğini fark ettim çünkü 2 ayda geçti bütün lekelerim. Her gün evden çıkarken güneş kremi kullanmayı unutmayın, ben biraz es geçmiştim :KK43:. La roshe'nin ciciplast onarıcı kremini kullanmanızı öneririm özellikle kuru ciltler için. (Ajda abla da önermişti ben de size öneriyorum yüzü hızlı bi şekilde toparlıyor). Ben yüzüme yaptığım sırada 80 TL idi şu an maalesef 400 TL ye yakın fiyati var; muadilleri çıkmış ama kullanmadığım için yorum yapamıyorum, kullanırsam muhakkak yorum yaparım. Sorularınız olursa yanıtlayabilirim çünkü bu konuda çok fazla araştırma yaptım ve baya tecrübeli olduğumu düşünüyorum hatta isterseniz özelden öncesi ve sonrası şeklinde görseller atabilirim. Umarım siz de kurtulursunuz 🙏🏻. İlayda güzellik salonundan memmun kalacağınızı düşünüyorum. Ben yüzümden kesin sonuç aldıktan sonra yüzümü gören ablalarım, arkadaşlarım ve kuzenlerim de İlayda güzellik salonunu tercih ettiler. Çok güler yüzlü insanlar var, sorularınızla ve sorunlarınızla ajda abla çok güzel ilgileniyor; bazı anlarda özellikle iz kaldığında telaş yapınca bana güven vermişti. Kendisini çok seviyorum. Ve son olarak araştırmalarıma göre çevreyle karşılaştırınca en uygun yer orası..
teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, dakikası ne kadar acaba

İlayda güzelliğe ben de gittim. Favorilerime çalıştılar. Öncelikle eli çok yavaş geldi. Tek elle çalışıyor. Yani akım veriyor bırakıyor aynı eliyle cımbızı alıyor. O kadar vakit kaybı ki… ikinci olarak da ben gittikten sonra kırmızı lekelerim kaldı 2 ay geçmedi . Bildiğiniz üzere bu lekelerin 2 haftada geçmesi gerek. Ama 2 ay sürdü. O yüzden başka bi yere gidiyorum şimdi

İlayda güzelliğe ben de gittim. Favorilerime çalıştılar. Öncelikle eli çok yavaş geldi. Tek elle çalışıyor. Yani akım veriyor bırakıyor aynı eliyle cımbızı alıyor. O kadar vakit kaybı ki… ikinci olarak da ben gittikten sonra kırmızı lekelerim kaldı 2 ay geçmedi . Bildiğiniz üzere bu lekelerin 2 haftada geçmesi gerek. Ama 2 ay sürdü. O yüzden başka bi yere gidiyorum şimdi
Merhaba nereye gidiyorsunuz acaba? Dakikası ne kadar bir de acı için emla krem var %3 lük öyle bisey de kullanılabiliyor diye biliyorum. Gittiğiniz yere işlem öncesi bu kremin sürülmesinden sonra yapılmasında bir zarar olup olmadığını sormanız mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim:)

bence izmirde gidilebilecek tek kişi aysel hanım. burada ben de çok araştırmıştım kendisini ve güvenememiştim ama benim gibi insanlar varsa yardımcı olayım. yeni hasta kabul etmiyordu bazen çok yoğundu, hatta hala bu işi yapıyor mu bilmiyorum da, ben en son pandemi başlarında gitmiştim.

bence izmirde gidilebilecek tek kişi aysel hanım. burada ben de çok araştırmıştım kendisini ve güvenememiştim ama benim gibi insanlar varsa yardımcı olayım. yeni hasta kabul etmiyordu bazen çok yoğundu, hatta hala bu işi yapıyor mu bilmiyorum da, ben en son pandemi başlarında gitmiştim.
Ulaşamıyorum kendisine aradığım zaman telefonu açmıyor izmirde de yaşamıyorum nasıl ulaşıcam yardım eder misiniz lütfen

Herkese selam. Yüzümde ince ama sık tüyler vardı kendimi bildim bileli de var. Önce ağdaya başladım baktım olacak gibi değil lazer belasına bulaştım. Alex ve nd yag lazer yapıldı başlarda iyi güzel gidiyordu ama tüylerim artmaya başladı hatta boynuma filan sıçradı. İğneliye başlama kararı aldım burdan okuduğum yorumlarla izmir de İlayda Güzellik Salonunu buldum ve gittim. Daha 3 kere gittim ama bunun 2 si zaten tek seansta yüzümü tamamen yapamadıkları için 2 ye böldük. Tecrübelerimi aktarayım. Arkadaşlar yüz tüyleri için lazeri, siri bırakın yapmayın yaptırmayın. İğneli acılı bir işlem benim acı eşiğim fena değildir ama acımıyor desem yalan olur. Asla katlanılamayacak bir acı değil bunu da belirteyim ama acıyor yani ama gülü seven dikenine katlanır. Cildim çok hassas o sebeple çok dikkatli çalışıldı. Baya şişlik oldu hassas olduğu için ama mesela kabuk bağlamadı normalde kabuk da bağlarmış o konuda şanslıyım. La roche b5+ kremini kullandım belki onun sayesindedir. 4 5 günde şişliğim geçti kızarıklık sadece ilk gün oldu diğer günler pek yoktu. İlayda güzellik salonunda ajda hanıma yaptırdım şimdilik memnun kaldım arkadaşlar leke vs olmadı ilerleyen süreçlerde yorumumu tekrar yenilerim.
Herkese selam. Yüzümde ince ama sık tüyler vardı kendimi bildim bileli de var. Önce ağdaya başladım baktım olacak gibi değil lazer belasına bulaştım. Alex ve nd yag lazer yapıldı başlarda iyi güzel gidiyordu ama tüylerim artmaya başladı hatta boynuma filan sıçradı. İğneliye başlama kararı aldım burdan okuduğum yorumlarla izmir de İlayda Güzellik Salonunu buldum ve gittim. Daha 3 kere gittim ama bunun 2 si zaten tek seansta yüzümü tamamen yapamadıkları için 2 ye böldük. Tecrübelerimi aktarayım. Arkadaşlar yüz tüyleri için lazeri, siri bırakın yapmayın yaptırmayın. İğneli acılı bir işlem benim acı eşiğim fena değildir ama acımıyor desem yalan olur. Asla katlanılamayacak bir acı değil bunu da belirteyim ama acıyor yani ama gülü seven dikenine katlanır. Cildim çok hassas o sebeple çok dikkatli çalışıldı. Baya şişlik oldu hassas olduğu için ama mesela kabuk bağlamadı normalde kabuk da bağlarmış o konuda şanslıyım. La roche b5+ kremini kullandım belki onun sayesindedir. 4 5 günde şişliğim geçti kızarıklık sadece ilk gün oldu diğer günler pek yoktu. İlayda güzellik salonunda ajda hanıma yaptırdım şimdilik memnun kaldım arkadaşlar leke vs olmadı ilerleyen süreçlerde yorumumu tekrar yenilerim.♥️
Herkese tekrar selam. Aylar sonra güncel bilgi vermek istedim. Üçyolda İlayda güzellik merkezine başlamıştım. Öncelikle bu sürecin sabır gerektirdiğini tekrar hatırlatmak isterim biraz cefasını çekiyorsunuz ama sefası harika. Aylar oldu başlayalı fakat artık tüylerim nerdeyse bitti iyi ki başladım şu an sefasını sürüyorum. Cildim aşırı hassas olduğu için kızarıklıklarım şişmelerim oldu fakat hepsi geçiyor. Bu süreç biraz sizin de cildinize iyi bakmanızla alakalı. Hanımlar korkmayın ve başlayın lazer mağduru biri olarak şimdi ki aklım olsa koşarak iğneli yaptırırdım. Yüzüm bitti neredeyse. Sırada bikini bölgeme başlamayı düşünüyorum. Ajda hanıma çok çok teşekkür ediyorum. İşin ehli gerçekten. Herkese de öneriyorum. 🌸

X