ACİL İGNELI EPILASYON ONERISI LUTFENN (Ankara,Istanbul,Kocaeli)

geldimsenimsonkez

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
89
25
Merhaba, çok uzun araştırmalar sonucu buz lazere başladım. Soprano cihazı ile. Şuanda kendime yakın bir şehire git gel yapıyorum (çünkü o zaman bulunduğum şehirde orijinal cihaz yoktu)
Genel olarak memnunum şuan, 3.seansim bitti. Ama yüzümde
Boğaz bolgeme (normalde rahatsız etmeyen ince tüyler vardi) lazer atışı yapıldı ve bildiğiniz uzun kıllar çıktı orada. Favori bölgem mesela çok azaldı, ama yanaklarım kalinlasti ve seyreldi. Kalın olması her türlü yüz için korkunç bir şey. Bir dermatologa sordum, normal dedi. Devam edin dedi, kalanları iğneli yaparız dedi. O kadar arastirmistim ama gittigim yerden bazı konularda memnun kalamadım. Artık Google yorumlarına falan güvenmiyorum. Şu yüz tüylerim için gerçekten çok dertliyim, zaten seans 2 ayda bir. Mecbur bazen aldığım oluyor 2 ay çok uzun bir sure hele ki böyle bir durumda😭 ( Gittiğim yer uzak olduğu için mecburen diğer vücut böyleleri ile aynı zaman yapigoruz)
Şuan gerçekten neresi olursa igneliye giderim ama yüzde iz kalma, delikcdelik görüntü falan beni korkutuyor. Hiçbir yere de güvenemiyorum artık. Ankara, İstanbul, Kocaeli illerinde memnun kalan varsa yardımcı olur musunuz? Lutfen tecrübesi olan yazsın :KK43: neresi olsa giderim yeter ki tecrübeli bir yer olsun.

X