İğneli Epilasyon igneli epilasyon yolculuğum bitmek üzereeee

Demek adımın geçtiği ilaçları ağzınıza alıyorsunuz :KK70::KK70:
Şaka bi yana inşallah bende başlayacağım da emin olamıyorum işte. Yani iğneli ep. konusunda o kadar kar amacı güden paylaşımlar okudum ki burda denedim memnun kaldım diye müşteri çekmeye çalışanlar falan..
Sende hiç yeniden tüylenme oldumu canım? sırf yüzüne mi yaptırdın leke kaldımı bilgi verebilirmisin..

Teşekkür ederim tatlım :-)

Kaç seansta bitti kaç tl tuttu canım :-)
Canim ben tasindigim icin incelen bi kac kil oylece kaldi. Gobegime baslayacaktim oda kaldi. Geldigim yerde iyi bi yer yok. Sirf bu yuzden bile geri donmek istiyorum. Cok cektim cunku bu killardan :KK43: 3 4 defa gittim ben. Benim killar cok yogundu. Simdi cenemde 2 boynumda 10 tane falan kaldi ama cok inceler. Buyutec aynasiyla anca görülüyor normal hayatimda etkilemiyor beni. Dksi 2 tlydi. Ama eli hizliydi ya oyle aman aman bi ucret vermedim acikcasi. Zaten caliscagi yeri soyluyordum gereksiz müdahale yapmiyordu. Yani para icin oyalanip uzatmiyordu.

Demek adımın geçtiği ilaçları ağzınıza alıyorsunuz :KK70::KK70:
Şaka bi yana inşallah bende başlayacağım da emin olamıyorum işte. Yani iğneli ep. konusunda o kadar kar amacı güden paylaşımlar okudum ki burda denedim memnun kaldım diye müşteri çekmeye çalışanlar falan..
Sende hiç yeniden tüylenme oldumu canım? sırf yüzüne mi yaptırdın leke kaldımı bilgi verebilirmisin..
Tbi ki canim :) müşteri cekme olayi degil inan. Yani kadinin adini bile unuttum desem yalan olmaz :KK70: Oyle bi bagimiz yok :) önceden ben cok konu actim. Yuzum yuzunden psikolojim bozuldu diye. Uni okuyamadim işe giremedim arkadaşımda kaldigim da gizlice aynamla cimbizimi alip banyoda temizlemeye calisirdim.alsam bile batik olurdu.kimse farketmesin diye elim hep boynumda cenemdeydi.cok cektim bu kildan cok. Sadece yüzüme yaptirdim ben. Leke ilk gittigim yer yüzünden kaldi. Orda cok kanama oluyordu. Sonra da asiri kapuklanma. Zaten killari cit cit cekiyordu hissediyordum. 3 4 gunede tekrar cikiyordu. Leke asiri yok ama yani rahatsiz edici boyutta degil. Kremlerim hala. Alinan yerlerde de tekrar cikmadi. Sadece bi kac kil kaldi onlarda ince baya.tasininca devam edemedim malesef. Ama yasmini hala iciyorum. Birakinca tekrar cikarsa yikilirim. Hos benim yüzümde incecik sari tuyler vardi zaten onlari alinca sertlesti cogaldi. Ilaci birakinca belki cikmaz diyorum o yuzden.

Canim ben tasindigim icin incelen bi kac kil oylece kaldi. Gobegime baslayacaktim oda kaldi. Geldigim yerde iyi bi yer yok. Sirf bu yuzden bile geri donmek istiyorum. Cok cektim cunku bu killardan :KK43: 3 4 defa gittim ben. Benim killar cok yogundu. Simdi cenemde 2 boynumda 10 tane falan kaldi ama cok inceler. Buyutec aynasiyla anca görülüyor normal hayatimda etkilemiyor beni. Dksi 2 tlydi. Ama eli hizliydi ya oyle aman aman bi ucret vermedim acikcasi. Zaten caliscagi yeri soyluyordum gereksiz müdahale yapmiyordu. Yani para icin oyalanip uzatmiyordu.

Çok teşlekkür ederim canım :-)
İnşaallah kökten kurtuluş olur şu istenmeyen tüm tüylerden :KK43:

Tbi ki canim :) müşteri cekme olayi degil inan. Yani kadinin adini bile unuttum desem yalan olmaz :KK70: Oyle bi bagimiz yok :) önceden ben cok konu actim. Yuzum yuzunden psikolojim bozuldu diye. Uni okuyamadim işe giremedim arkadaşımda kaldigim da gizlice aynamla cimbizimi alip banyoda temizlemeye calisirdim.alsam bile batik olurdu.kimse farketmesin diye elim hep boynumda cenemdeydi.cok cektim bu kildan cok. Sadece yüzüme yaptirdim ben. Leke ilk gittigim yer yüzünden kaldi. Orda cok kanama oluyordu. Sonra da asiri kapuklanma. Zaten killari cit cit cekiyordu hissediyordum. 3 4 gunede tekrar cikiyordu. Leke asiri yok ama yani rahatsiz edici boyutta degil. Kremlerim hala. Alinan yerlerde de tekrar cikmadi. Sadece bi kac kil kaldi onlarda ince baya.tasininca devam edemedim malesef. Ama yasmini hala iciyorum. Birakinca tekrar cikarsa yikilirim. Hos benim yüzümde incecik sari tuyler vardi zaten onlari alinca sertlesti cogaldi. Ilaci birakinca belki cikmaz diyorum o yuzden.
Verdiğin bilgiler için çoook teşekkür ederim zaten dün mesaj atıp fiyat sormuştum ama dakikası 3 TL çok değilmi ya? okuyunca bi irkilme geldi :KK70: senin yüzün toplam kaç saatte bitti ki? servet yatırmam gerekecek sanırım :KK43:

Verdiğin bilgiler için çoook teşekkür ederim zaten dün mesaj atıp fiyat sormuştum ama dakikası 3 TL çok değilmi ya? okuyunca bi irkilme geldi :KK70: senin yüzün toplam kaç saatte bitti ki? servet yatırmam gerekecek sanırım :KK43:
Benim gittigim yer dksi 2 tlydi cnm. 3 tl olan pemdikte ki baska yer. Aradim 3 tl dediler bide konusmalari tatmin etmedi gitmedim oraya. Canim oraya 3 4 defa gittim ben baya azaldi tek tuk kaldin onlarda ince. Tasindigimiz icin devam edemedim :KK43:

Aradim demissin pardon canim 2 tlydi en son artmis o zmn. 3 tlde fazla ya.

Ben de aynı yere gidiyordum Pendik'te. son zamanlarda vaktim olmadığı için gidemedim. 3 tl çok fazla. eski fiyatıyla kıyaslarsak 3 tl fazla. %50 zam yapılmış. aynı zamanda lazer de var orda. acaba lazere yönlendirmek için mi fiyatı arttırmış olabilirler?

Yuanna9 cnm bende Pendik'te oturuyorum ve hormon sorunum var aşırı Tüylenme oldu hangi hastane ve doktora gittiğini söyler misin banada ve ilacın etkisi oldu mu

Belki de yanlış hatırlıyorumdur bilmiyorum.. Peki senin isim soyismini versem referansınla indirim alabilirmiyim acaba sorun olurmu? birde ben genelde yaptıranlardan öncesi sonras diye fotoğraf istiyorum sende mevcutmu acaba?

Ben de lazer epilasyon yalanından sonra iğneli epilasyon için başladım 2 yıl ayakta uyuttu merkez Antalyada yaşıyorum malum yaz ayı gelince Mayısta biter ve arasında Ekim sonuna kadar yapılmaz ama o arada anladım ki bende hiç yol katledilmemiş üstüne daha uzun tüyler şimdi gittiğim larada bir iğneli epilasyon merkezi fakat içime hiç sinmiyor kadına iki kere uyardım akım hiç hissetmiyorum cımbızla çekince resmen cımbız hissediyorum dedim defalarca yani şu antalyada bi tane güvenilir iğneli epilasyon yapan yer hala duymadım ve çok mağdurum psikolojimi bozdu param da zamanımda hala boşa gidiyor

Ah canım keşke sende istanbulda olsaydın.. ben istanbulda yaşıyorum burada güven veren bir merkez var birlikte giderdik
ne güzel.. antalya da bende hiç duymadım.. :KK43:

X