İdrarda protein kaçağı

36+6 da kontrol için gittiğim gün aynen bu haldeyim ve son bir kaç günde o hale gelmiştim. Tansiyonum 13 9 çıkmıştı. İdrarda aynen senin gibi eser miktarda protein kaçağı görüldü. Hemen serum, nst falan bağlandı. Üç dört saat gözlem altına alalım dediler. Süre dolunca Dr ben seni eve yollayarak risk almak istemiyorum dedi ve o gece sezaryenle doğum yaptım. Başka bir Dr, başka bir hastane şansın varsa dene sabahı beklemeden. Yoksa tuzlu, hamur işi vb şeyler yeme ve bol su iç. Allah yardımcın olsun..
Bana tansiyonun 14.9 olunca bekleme haber et dediler

Ya beni korkutmayın 😞
Ölümlerden döndüm kuzum niye korkutayım , durumun acil evde bekleme iyi bir doktora git , benim direk yatışım yapıldı doktorum seni bu halde eve yollayamam dedi , direk serumlarla takviye yapıldı, tansiyon düşürücü ilaçlar verildi ama düzelmedi hatta daha kötüye gitti , yavaş yavaş zihnim bulanmaya , gözlerim buğulu görmeye başladı, dengemi kaybettim resmen , acil sezaryene aldılar, çok şükür bebeğim de ben de kurtulduk, sakın evde durma lütfen, bazı doktorlar bilmiyorlar, önemsemiyorlar , bu şekilde ölen birsürü bebek ve anne var

Zehirleniyorsun acilen iyi bir doktora git evde durman büyük hata , bende de protein kaçağı çıktı ve tansiyonum 13 tü , doktorum acil yatış yaptı ve bebeğimin kalp atışları ve hareketleri yavaşlamaya başlayınca sezeryan oldum , bebeğim ve ben kurtulduk doktorum sayesinde , şuanda büyük risk altındasın doktorun kafayı yemiş nasıl seni bu halde eve yollar, acilen fakülte hastahanesine ya da bir perinatoloğa git , sakın evde durma , bende çok şişmiştim meğer zehirleniyormuşum...
Bende dün arkadaşa söyledim nekadar sorumsuz bir doktor

X