Hayıt tohumu mucizesi

Ben aç içtim her sabah ama kür şeklinde gün içinde içtiğim başka şeyler de vardı. Midem 4-5 gündür kötü. 2 gündür içmiyorum, sanki daha iyi gibiyim. Tavsiyem tok karnına için. Ben de bundan sonra tok kullanacağım ama tabii herkeste mide sorunu yapmayabilir
1 den fazla kür uyguladığın için yan etkisi olmuş olabilir mi canım ?

1 den fazla kür uyguladığın için yan etkisi olmuş olabilir mi canım ?
Ben set şeklinde aldım. Hayıt suyu, üzüm suyu, bitki çayı, macun. Hangisi fazla geldi bilmiyorum ama hayıtın zararları olarak araştırdığımda mide rahatsızlığı yapabilir yazıyor.

Merhabalar rabbim şifa versin sadece bi konuda uyarmak istiyorum arkadaşımda hormonlarını düzenlemek için içiyordu. Göğsünde kist oluştu doktor hayıt tohumunun neden olduğunu söyledi. Aklınızda bulunsun Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. İnşallah size faydası olur.
Canm bende dıer ay hep kullandm bu ay adet olmadım bi ya 5 gun gecıktı tahlıllerde yaprrdm bugun cıkmadı acaba bundan olabılırmı kahve leke gellıyo ancak cok hafıf 5 gundur pecete koysam altıma oanada cıkmıyo anca sılınce

Canm bende dıer ay hep kullandm bu ay adet olmadım bi ya 5 gun gecıktı tahlıllerde yaprrdm bugun cıkmadı acaba bundan olabılırmı kahve leke gellıyo ancak cok hafıf 5 gundur pecete koysam altıma oanada cıkmıyo anca sılınce
Dediğim gibi herkeste aynı etkiyi göstermiyor arkadaşım göğüs sızısıyla doktora gitti kist oluşturmuş hormonları çok fazla etkilediği için belki geciktirmiş olabilir sizi de

Dediğim gibi herkeste aynı etkiyi göstermiyor arkadaşım göğüs sızısıyla doktora gitti kist oluşturmuş hormonları çok fazla etkilediği için belki geciktirmiş olabilir sizi de
Valla varya canm gecelerı sızım sızım sızlıyo dun kan verdım nolur nolmaz dıe hıc korunmuyoz cıkmadı adet gectı 5 gun 3 gunu sadece varya sılınce kahve geldı 2 gunu sılınce bıle gelmıyo nasıl ıgne gırıp gırıp cıkıyo

Merhaba canım nasılsın? Nasıl gidiyor kaç günün kaldı adetine. ben de yine sabırsızlanmalar başladı Bi Salamadım kendimi :) sen benden önce başladın galiba kullanmaya ümidim sensin inşallah 👏
Merhaba canım, adetimi 17 ya da 18i gibi bekliyorum ama ben hafta sonu kullanamadım kürleri. Midem çok yandı, reflü mü gastrit mi bilemiyorum ama öyle yandı. Ben de ara verdim. İlk aldığım zamanki gibi delice içmiyorum. Bugün çarşıya indiğimde gebelik testi aldım evde dursun diye hatta bakıyordum şimdi ne zaman yapayım diye okuyordum forumları 😅 ama İnan ki kafam aşırı rahat. Çok şaşırıyorum kendime. Sende ne var ne yok? 😊

Merhaba canım, adetimi 17 ya da 18i gibi bekliyorum ama ben hafta sonu kullanamadım kürleri. Midem çok yandı, reflü mü gastrit mi bilemiyorum ama öyle yandı. Ben de ara verdim. İlk aldığım zamanki gibi delice içmiyorum. Bugün çarşıya indiğimde gebelik testi aldım evde dursun diye hatta bakıyordum şimdi ne zaman yapayım diye okuyordum forumları 😅 ama İnan ki kafam aşırı rahat. Çok şaşırıyorum kendime. Sende ne var ne yok? 😊

Maşallah o zaman sana👏👏😊ne güzel rahat olmak bende yumurtlamaya kadar rahat geçiriyorum ama sonrası yine hep acaba diyorum günler geçmiyor. Midene dokunması kötü olmuş canım sıvıları sürekli içemesende macununu gün aşırı almaya çalış tok karnına. Şifa olur inşallah :) ben de adetimi 19 unda bekliyorum bakalım.

Çok yakınmış adet tarihlerimiz. İnşallah ikimiz de adet olmayız da sevinçli haberleri paylaşırız. Benim Macun polen bal karışımı sanırım. Polen tadını gayet net alıyorum çünkü. Hayıt önemli aslında. Onu güzel kullanmak lazım bence. Sende de Hayıt var mıydı canım?

Çok yakınmış adet tarihlerimiz. İnşallah ikimiz de adet olmayız da sevinçli haberleri paylaşırız. Benim Macun polen bal karışımı sanırım. Polen tadını gayet net alıyorum çünkü. Hayıt önemli aslında. Onu güzel kullanmak lazım bence. Sende de Hayıt var mıydı canım?
Evet canım var. İçiyorum her gün. Üzüm bide pancar suyu var balık hapı vermiş bide gün aşırı kullanıyorum. Bir macun bir balık hapı:)

Kızlar merhaba. Ben yaklaşık 3 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır bebek istiyoruz. 2 farklı zamanda sadece klomen, 1 kez de Klomen+ovitrelle kullanıp hamile kalamayınca yine forumda olan bir arkadaşın tavsiyesiyle Yanıklar baharatı keşfettim. Facebook sayfalarını filan bayağı kurcaladım, Allah’ın takdiriyle tabii ki hamile kalan birçok insan gördüm. (umarım reklam çalışması anlaşmalı Kişiler değildir.) Benim sadece prolaktin değerim yüksek o da 30. Bir kez dostinex kullanıp 1e düşürdüm ama ilaç bitince tabii ki yine yükseldi. En son 17 filandı, 5 ay oldu ölçtürmedim zaten doktor da gerek görmedi. bu zamana kadar gittiğim her doktor bu değerin gebeliğe engel olmadığını vurguladı. Ben çok fazla stres yapan biriyim ve bu gebelik olayını artık hırs haline getirmiştim. Zaten doktorlar da stres kaynaklı gebe kalamadığımı söyleyip azarlıyorlardı beni. Neyse. Aradım Yanıklar baharatı. Anlattım. Bana Hayıt otu eksraktı (sabah aç), üzüm çekirdeği eksraktı (akşam tok) bitki çayı (günde 2 kez tok) ve macun (gece yatmadan 1 çay kaşığı) gönderdiler. 2 ay kullanacakmışım. Yalnızca adetken ve gebeyken kullanmayacaksın dediler. şu an 5.gündeyim. Hemşire arkadaşımız yazmış hayıt prolaktin yükseltiyor diye. Tabii ki tıpla alakalı herhangi bir bilgim yok ama Ben de dengelediğini okumuştum. Yani yüksekse azaltıp azsa yükselttiğini. O kadar ilaçtan sonra bir de bunu deneyelim bakalım. prolaktin Yükselse de dostinex var nasılsa 😅 şaka bir yana inşallah Allah dualarımızı kabule eder de isteyen herkese sağlıkla bebek verir. bu da benim hikayem işte 🙂🙂🙂
Hayıt otu ekstratını sabah kaç kaşık içtiniz .Bendede varda suya mı karıştırılıyor yoksa direk mi içiliyor bilemedim

X