Hayıt tohumu mucizesi

Yumurtlama zamanında içilmemeli bence çünkü yumurta gelişimini arttıran FSH hormununu salınımını engelliyor.FSH ise folikülleri uyararak yumurta geliştiriyor.ardından LH salınımıyla çatlama gerçeklerişiyor.ve döllenmeye hazır yumurta ortaya çıkıyor... benim araştırmalarıma göre bu bitki yumurtlama zamanından sonra kullanılmalı...eğer gebelik varsa daha sağlıklı tutunur
Tabi bu söylediklerim hamilelik planlayanlar için,ancak adet sancısı için adetten birkaç gün önce başlanmalı.prolaktin östrojen dengesini sağlayabildiği için adet dönemini daha rahat atlatabiliyorsunuz...umarım yazdıklarım herkesin işine yarar...ve benimde işime yarar:))

Tabi bu söylediklerim hamilelik planlayanlar için,ancak adet sancısı için adetten birkaç gün önce başlanmalı.prolaktin östrojen dengesini sağlayabildiği için adet dönemini daha rahat atlatabiliyorsunuz...umarım yazdıklarım herkesin işine yarar...ve benimde işime yarar:))
Yumurtlama zamanlarımda adet kadar çok şiddetli ağrılı. Deneyim ben hep içeyim belki işe yarar. Demleyerek mi içiyorsun

Dualarınız için çok teşekkür ederim 😊😚

Bazı yerde her vakit içilir diye okumustm ama arada kaldim şimdi tamda o vakitlerdeyim. .
Lh ve amh düşürmek istiyorum. Beslenme ve hayıtla
Tekrar bi arastiraym bunu
Asilama olana kadar içmek istiyorum aslında yani bidaha regl kadar kalmam nasıl olsa diye düşündüğüm için. . Değerler yuksek😏
Hayıtla lh ve amh düşürmek istiyorum demişsiniz. Hayıt tohumu amh mı düşürüyor. Bende Geçen ay asln pençesi kullandım fsh düşürmek için. bu ayda hayıt kullanmaya başladm ama benm amhım düşük zatn hormonları dengeledigini ve gebeliğe yardmcı oldugunu okudugum için başladım. Benm rezervim az dahada azaltırmı korktum şuanda

Hayıtla lh ve amh düşürmek istiyorum demişsiniz. Hayıt tohumu amh mı düşürüyor. Bende Geçen ay asln pençesi kullandım fsh düşürmek için. bu ayda hayıt kullanmaya başladm ama benm amhım düşük zatn hormonları dengeledigini ve gebeliğe yardmcı oldugunu okudugum için başladım. Benm rezervim az dahada azaltırmı korktum şuanda
Bir arastir yine de bende net bilmiyorum ama dediğiniz gibi hayit dengeliyor diye biliyorum bende.
Insaallah şifa olur.. bu ara düzensiz içiyorum. Ayriyeten aslan pençesi ve civan perçemi de kullanıyordm ama ara verdim onlara. Asilama tedavisine başlıyorum 2. Defa hayırlısıyla. . Adet olmayı bekliyorum bende. Suan sadece arada hayit içiyorum ve inofolic combi kullanıyorum pko icin

Gebelik için bilmiyorum ama regl düzensizliğime çözüm oldu.her ay 5 gün dayanılmaz acılar çekerken hayıttan sonra %70 azaldı ağrılarımda

Arkadaşlar merhaba;ben 13 yıldır Doğum kontrol ilaçları ile yaşıyordum çünkü adet olamıyordum.Sebebi ilk 5 yıl pko yumurtalık kisti,son yıllarda ise yumurtalık tembelliği dendi.Doktorlar ilacın bi zararı olmadığını söylüyorlardı,dönem dönem ilacı bırakıp kürler denedim(soğan kürü,cihan perçemi aslan pençesi) ama yine tık yok ve baş edemediğim tüylenmeyle sonuçlandı hepsi.
Geçen ay ilacı bıraktım ve hayıt tohumu içtm günde 2 defa(bazen günde 1,bi kaç gün hiç içmedim).Sonuuuuç tam gününde regl oldum hamd olsun tabi Allah’ın izniyle ama her derdin dermanı da doğada.
Bilgiler şaklamak için değil paylaşmak için dedim ve bir kişide belki faydalanır.lütfen araştırın ve deneyin.
Hayıt tohumu yumurtalıkları ve Rahmi temizleyip yeniliyormuş.bir çok kişi hamilede kalmış forumda da var konuları
Allah hepimize şifa versin 😊
Merhabalar rabbim şifa versin sadece bi konuda uyarmak istiyorum arkadaşımda hormonlarını düzenlemek için içiyordu. Göğsünde kist oluştu doktor hayıt tohumunun neden olduğunu söyledi. Aklınızda bulunsun Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. İnşallah size faydası olur.

Merhabalar rabbim şifa versin sadece bi konuda uyarmak istiyorum arkadaşımda hormonlarını düzenlemek için içiyordu. Göğsünde kist oluştu doktor hayıt tohumunun neden olduğunu söyledi. Aklınızda bulunsun Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. İnşallah size faydası olur.
Merhaba.amün cümlemize inşallah.hiç duymamıştım bu etkisini çok teşekkür ederim uyardığınız için.ben 3 ay kullanmayı planlıyordum arkadaşınız nE kadar süre kullandı acaba

Merhaba.amün cümlemize inşallah.hiç duymamıştım bu etkisini çok teşekkür ederim uyardığınız için.ben 3 ay kullanmayı planlıyordum arkadaşınız nE kadar süre kullandı acaba
Bir ay kullandı adet oldu sanırım diğer aya başladı göğsünde kist çıkınca doktor hemen bıraktırdı. Hormonlara direk etki ettiği için kist oluşturmuş göğüste

Kızlar merhaba. Ben yaklaşık 3 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır bebek istiyoruz. 2 farklı zamanda sadece klomen, 1 kez de Klomen+ovitrelle kullanıp hamile kalamayınca yine forumda olan bir arkadaşın tavsiyesiyle Yanıklar baharatı keşfettim. Facebook sayfalarını filan bayağı kurcaladım, Allah’ın takdiriyle tabii ki hamile kalan birçok insan gördüm. (umarım reklam çalışması anlaşmalı Kişiler değildir.) Benim sadece prolaktin değerim yüksek o da 30. Bir kez dostinex kullanıp 1e düşürdüm ama ilaç bitince tabii ki yine yükseldi. En son 17 filandı, 5 ay oldu ölçtürmedim zaten doktor da gerek görmedi. bu zamana kadar gittiğim her doktor bu değerin gebeliğe engel olmadığını vurguladı. Ben çok fazla stres yapan biriyim ve bu gebelik olayını artık hırs haline getirmiştim. Zaten doktorlar da stres kaynaklı gebe kalamadığımı söyleyip azarlıyorlardı beni. Neyse. Aradım Yanıklar baharatı. Anlattım. Bana Hayıt otu eksraktı (sabah aç), üzüm çekirdeği eksraktı (akşam tok) bitki çayı (günde 2 kez tok) ve macun (gece yatmadan 1 çay kaşığı) gönderdiler. 2 ay kullanacakmışım. Yalnızca adetken ve gebeyken kullanmayacaksın dediler. şu an 5.gündeyim. Hemşire arkadaşımız yazmış hayıt prolaktin yükseltiyor diye. Tabii ki tıpla alakalı herhangi bir bilgim yok ama Ben de dengelediğini okumuştum. Yani yüksekse azaltıp azsa yükselttiğini. O kadar ilaçtan sonra bir de bunu deneyelim bakalım. prolaktin Yükselse de dostinex var nasılsa 😅 şaka bir yana inşallah Allah dualarımızı kabule eder de isteyen herkese sağlıkla bebek verir. bu da benim hikayem işte 🙂🙂🙂

Kızlar merhaba. Ben yaklaşık 3 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır bebek istiyoruz. 2 farklı zamanda sadece klomen, 1 kez de Klomen+ovitrelle kullanıp hamile kalamayınca yine forumda olan bir arkadaşın tavsiyesiyle Yanıklar baharatı keşfettim. Facebook sayfalarını filan bayağı kurcaladım, Allah’ın takdiriyle tabii ki hamile kalan birçok insan gördüm. (umarım reklam çalışması anlaşmalı Kişiler değildir.) Benim sadece prolaktin değerim yüksek o da 30. Bir kez dostinex kullanıp 1e düşürdüm ama ilaç bitince tabii ki yine yükseldi. En son 17 filandı, 5 ay oldu ölçtürmedim zaten doktor da gerek görmedi. bu zamana kadar gittiğim her doktor bu değerin gebeliğe engel olmadığını vurguladı. Ben çok fazla stres yapan biriyim ve bu gebelik olayını artık hırs haline getirmiştim. Zaten doktorlar da stres kaynaklı gebe kalamadığımı söyleyip azarlıyorlardı beni. Neyse. Aradım Yanıklar baharatı. Anlattım. Bana Hayıt otu eksraktı (sabah aç), üzüm çekirdeği eksraktı (akşam tok) bitki çayı (günde 2 kez tok) ve macun (gece yatmadan 1 çay kaşığı) gönderdiler. 2 ay kullanacakmışım. Yalnızca adetken ve gebeyken kullanmayacaksın dediler. şu an 5.gündeyim. Hemşire arkadaşımız yazmış hayıt prolaktin yükseltiyor diye. Tabii ki tıpla alakalı herhangi bir bilgim yok ama Ben de dengelediğini okumuştum. Yani yüksekse azaltıp azsa yükselttiğini. O kadar ilaçtan sonra bir de bunu deneyelim bakalım. prolaktin Yükselse de dostinex var nasılsa 😅 şaka bir yana inşallah Allah dualarımızı kabule eder de isteyen herkese sağlıkla bebek verir. bu da benim hikayem işte 🙂🙂🙂
İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla alırsınız evladınızı kucağınıza ☺️

Kızlar bu yöntemi aç karnına mı yoksa tok karnına mı yapıyorsunuz?
Ben aç içtim her sabah ama kür şeklinde gün içinde içtiğim başka şeyler de vardı. Midem 4-5 gündür kötü. 2 gündür içmiyorum, sanki daha iyi gibiyim. Tavsiyem tok karnına için. Ben de bundan sonra tok kullanacağım ama tabii herkeste mide sorunu yapmayabilir

X