Genital siğil

Merhaba arkadaşlar... 3 ay önce genital siğilim olduğunu fark ettim. 1 kez yaktırdım fakat daha fazla tekrarlayıp makat bölgeme attı. Bir ay geçti ilk yaktırdıktan sonra 3 gün önce gene yaktırdım koterle. Çok canım yanıyor. Üstüne adet oldum. Yetmezmiş gibi doktorum sanki bir iki siğili atlamş gibi yani anlamıyorum hepsi yan yanaydı zaten onları unutması imkansız ama hepsi gitmiş o ikisi neden hala duruyor. Aynı durumu yaşayan oldumu aranızda . Piskolojikmen çok kötüyüm sürekli ağlıyorum rüyamda bile siğil görüyorum. Korkuyorum gene tekrarlar mı diye.
Hpv testi yapmaları lazım genellikle hpvden oluyor erkekte de kadindada

merhaba kizlar,dış dudakların bitişine doğru birkaç siğilim vardı dışarıda büyümüşler,bildiginiz toplu igne ucu gibi su anda. Elma sirkesi uygulasam faydasini gorur muyum acaba 🥺

merhaba kizlar,dış dudakların bitişine doğru birkaç siğilim vardı dışarıda büyümüşler,bildiginiz toplu igne ucu gibi su anda. Elma sirkesi uygulasam faydasini gorur muyum acaba 🥺
yaktır git ben yaktırdım ıyılesıyorum suanda cok az kaldı onuda bı kac gune gıtcem temızlendım asırı mutluyum umarım en kısa zamanda hepınız atlatırsınız🥰

Canım bencede yaktır onları yani bir kaç kez yaktırmadan bitmiyor

Casper sen elma sirkesi kullaniyordun sanki,sonra yaktirdin mi? Daha mi etkili oluyor?
tatlım cok ıse yarıyor evet ama artık acısıda cekılmıyor sırkenın tekrar tekrar nüks ettı benım suan yaktırıyorum yok oldular cıktı bı ıkı tane tekrar gıtcem bı ıkı gune ben ıcı ıcın sırke kullanıyorum dısı cok yakıyordu

Merhaba ben 4 yıl önce 15 haftalık hamıleyken genital bölgemde 2 tana sigil fark ettim foktorum gebelık süresince bsy yapamayız artık dogumdan sonra dedı tabi o kadar zor gectı o kasıntılar beni öldürdü inanılmaz sekılde ıc dısta yayıldı artık iç camasırı bıle giyemiyordum sürttügü için neyse zorunlu sezeryan oldum bebege gecmemesı için dogumdan sonra ne bir kasıntı ne bır agrı hiç birsey olmadı dıkıslerım varkende o bölgeye ellıyemıyordum halıyle 1 hafta sonra aynayla baktım tek bir tane bile kalmamıs hıc bırsey yoktu sankı hıc cıkmamıs gbi şok oldum böyle gectı gitti suan 8 9 aya yakındır eşimin penisinde cıkıyor ve ben cok korkuyorm bendede tekrarlar diye doktora gitmiyor hiçbir sekılde sigil ilacı aldı onu kullandı hepsi yok oldu 2 aydır falan tekrar cıkmaya basladı ne yapacagız bılmıyorm tabi aklımı kurcalayan cok sey var bunun aldatmayla bi alakası varmıdır nasıl bılmıyorm bende cıktıgı zaman doktorum artık cok yayıldı bakire olan 15 yasında bi kızda bıle gördugunu söyledı ne kadar dogru bılelmem tamamen bagısıklıkla ılgılı oldugunu söyledı smdı eşim için bir öneriniz olurmu sizlerinde böyle bıraey basına geldımı

X