Genital siğil

images (12).jpeg

Ya benim klitorisimde çıkmış bir tane. Bu normal mi acaba yani klitoriste çıkabiliyor mu. Tedavisi nasıl oluyor acaba klitoriste olana bilgisi olan var mı🥺

Ya benim klitorisimde çıkmış bir tane. Bu normal mi acaba yani klitoriste çıkabiliyor mu. Tedavisi nasıl oluyor acaba klitoriste olana bilgisi olan var mı🥺
Evet çıkabiliyormuş duydum bende . Vallahi canım tek çare yaktırmak sanırım yaktırmak lazerle ya da koterle.... Bu illet çok kötü bir şey piskoloji bırakmadı

kızlar hpv nin bittiğini nasıl anlarız.Siğil kalsada, hpv bitmiş olurmu
Bunu ben de merak ediyorum ya. Yakın zamanda doktora gidecek varsa eğer bunu sorabilir mi. Benim 21 Kasımda randevum, bir de aşımı normalde 19 kasımda olacağım ancak 4-5 gün önce olsam bir zararı olur mu sizce?

Hpv vücuttan çıktığında bence kalan tedavi edilen siğiller tek kalır ,yenileri eklenmez diye tahmin ediyorum. Ama doktora sormak lazım bende merak ediyorum açıkcası

Bunu ben de merak ediyorum ya. Yakın zamanda doktora gidecek varsa eğer bunu sorabilir mi. Benim 21 Kasımda randevum, bir de aşımı normalde 19 kasımda olacağım ancak 4-5 gün önce olsam bir zararı olur mu sizce?
Eczaneyle filan görüş onlar sağlıklı bir bilgi verirler canım ben bilemiyorum ama bir kaç gün için bir sorun olmaz herhalde

kızlar hpv nin bittiğini nasıl anlarız.Siğil kalsada, hpv bitmiş olurmu
hayır siğil varsa bıtmez ancak 6 ay hıc bı sekılde sıgıl cıkmaz ıse bolge temız ıse yok dıyebılırız o da yıne ızlenme altında kalınmalı sıgıl var ıse dıger yerlere bulas oluyor yok edılmesı lazım

Evet dudak içlerinde küçük küçük geçiyor sonra bir daha çıkıyor pamuk koyuyorum bazen kuru kalsın diye ama çok nemli ya ha bire çoğalıyorlar
Merhaba vajina ic dudaklara propolis sürüp pamukla bastirsak olur mu proplis sürdüğünüz yerler sağlam deri mi üst kısımlar mi yanlış mı anlıyorum lutfen bilgilendirirmjzinjz

Merhaba vajina ic dudaklara propolis sürüp pamukla bastirsak olur mu proplis sürdüğünüz yerler sağlam deri mi üst kısımlar mi yanlış mı anlıyorum lutfen bilgilendirirmjzinjz
evet farketmıyor propolıs cok saglıklı ama hızlı bı cozum degıl uzun sure kullanımda etkısını gösteriyor

Merhaba ,evet yapabilirsin kullan dediğin şekilde ben sıvıyorum resmen sonrada pamukla kapatıyorum,faydasını göreceksin ama sabırla kullan

X