Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Sabah sabah baskülle cebelleştim. İlk çıktım 71.1 çıktım. Sonra bikaç tane farklı rakamlar çıktı. En son 71.4 te kaldı.
2 gündür kabızlığımdandır diye düşünüyorum. Hep Cumartesi böyle oluyor ya. Stresmi yapıyorum nedir. 1 kilodan fazla bekliyodum normalde.
Stres çok etkiliyor tatlım 🙏 Ben çok yaşadım bu duyguyu artık çok kafama takmıyorum bakmışım herşey düzelmiş bağırsaklar 2. Beyin valla herşeyi depoluyor canım çok stres yapmamaya çalış kuzum bak nasıl düzene girecek ☺️

İyi akşamlar 🥰

17 Mayıs beslenme listem

Jasminium84 Jasminium84 🌸 Elhan Elhan 🌸

10:30
15 adet fındık badem yesilcay

14:00
1 yumurta
1 yk labne
10 adet zeytin
Bol yesillik

16:00
Maden suyu

18:30
Tavuk
Salata

2.5 litre su içtim

Eki Görüntüle 3428786 Eki Görüntüle 3428787
Afiyet olsun canımm 🥰🫶🏻

Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 17 Mayıs menü

Geç kahvaltı yaptım
Saat 14:30 2 yk yoğurt 1 adet yumurta 3,4 yk ince yulaf karıştırdım omlet gibi tavada piş.
2 dilim sucuk 2 dilim kaşar

Ara Türk kahvesi yanında züber top maden suyu

Akşam 19:00 yeşil mercimek közlenmiş patlıcan 3 adet küçük kornişon yoğurt ile salata yaptım üzerine 2 adet ceviz çay

Su 1,5 litre ama içmeye devam ederim
Türk kahvesi 3 fincan 🌸
Afiyet olsun canımm 💙🥰

Bugünki menüm
Sabah 11.30 1 tb ekmwk 1 haş yumurta 5 yeşil zeytin 1 dilim peynir domates salatalık yarım dilim karpuz tahin pekmez
Akşam19.30 1 küçük tabak patates sulusu yemeği 6 kaşık pirinç pilavı ayran
21.30 1 avuç içi çerez
Elhan Elhan @Cordelia Jasminium84 Jasminium84
Afiyet olsun kuzum 🥰

17 Mayıs menüm
Sabah Çeyrek tost, 11 yeşil zeytin
Öğlen pazı yaprağı eksilemesi bir tabak
Öğle sonrası 1 gibi 5 yaprak sarma,bir tane muz
Akşam yemeği 7 civarında
Kk peynir,bir uzun bir dilim karpuz, bir dilim ekmek, bir tane nektarı
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
Afiyet olsun canımm 💙🥰

Tebrik ederim kaptanim😻🥳🫶🏻
Teşekkürler canımm 🥰💙😍

18 Mayıs tartı sonucum🌸

Gecen hafta 58.0
Salı 59.4
Bu hafta 59.2
🐡🤷🏻‍♀️🥲

Bu hafta hazirliga gecmek istiyorum yarismalara bi faydam dokunmuyor 🥲❤️

Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan @Cordelia
Canımm menülerin gayet iyiydi, regl ödemidir muhtemelen 🥰

Oyyy nasıl olayim kuzumm kızım.biyandan oğlan karnımda biyandan pek uyuyamadım gece heryerimde ağrıyo penguen gibi yürümeye hayli hayli iyice benzemeye başladım :KK48:
Canımmm çok az kalmış yaaa kuzucuğun gelmesine 😇😇

Tebrikler kaptanım 😘
Teşekkürler canımm 🥰

Günaydın kızlar
Geçen hafta 65.65
Bugün 65.65
Sabitim
Eki Görüntüle 3428979
Haftaya eksiyle geleceğine eminim canımm 🥰💙

İş hayatında hayırlı gelişmelerin olmasını diliyorum. :dua::KK200:
Müjdeli haberlerini almak nasip olsun. :KK68:
Amiinnn canımm o kadar çok ihtiyacım var ki 🥰🥰

Günaydın canım 😘
Günaydın tatlımm 🥰😍

Tebrik ederim canım 😘 İşlerin rast gitsin inşallah 🙏
Aminn bitanemm, teşekkürler 🙏🏻🥰

Günaydın kızlar kızlar :KK36:

Geçen cumartesi 100.40
Bugün 98.30 :halay::halay::halay:

Fark - 2.10

Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee @Mthn83
Tebrikler kuzummm şahanesin 🥰🥰

Geçen hafta 70.4
Bu hafta 71.2
Fark +800
Benim için güzel bir rakam
Bu hafta 73 küsurdu hep rakam.
Haftaya 4 kilo yalan oldu 😅🫣
Bu hafta motivasyonun düşmüştü canımm ama önümüzdeki hafta toparlayacağına eminim canım 🥰🫶🏻

Cumartesi 60.65
Bugün 59.95
Fark -700

Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan
Bu hafta hergun bildirim yapamadım affola
Cenaze git gel derken en azından seni kılo olarak mutlu edebildim kaptanım
Ben motıvasyonumu kaybettim ya
Nasıl dondurcez 😂
Tebrikler canım 🫶🏻🥰

Kaptanım tebrik ederim harikasın sen❤️Herşey için teşekkürler yoğunluğun olduğu halde kırmadın beni kaptanımız oldun seni çok seviyorum 😘😘😘🫶
Ne demek kuzumm, çok aktif bir kaptan değildim ama 🙈 ben teşekkür ediyorum senin verdiğin kaptanlık sayesinde verdim kilo, yoksa bu hafta da olalalaaaa olacaktı 🙈🥲🤭🤭

Cumartesi 61,50
Bugün 59,60
-1,90❤️

Elhan Elhan @Cordelia @Mthn83
Tebrikler canımmm çok iyi 🫶🏻🥰🥰

Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan
Geçen hafta 72,6
Bugün 71,7
-900
Daha aktif olacağım inşallah bu hafta ♥️
Tebrikler kuzumm 🌸🥰

Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
Geçen hafta 73,95
Salı 74,0
Bu hafta 73,25
Fark -700
Tebrikler canımm 🥳🥰

Kızlar günaydın ben geldim. Bugün daha iyiyim. Ama Çarşamba ve Perşembe çok kötü oldum. Girdim bir kaç kere alintiladim mesajları ama inanın yazmaya bile halim yoktu her taraf bir anda simsiyah oluyordu. Doktora gittim birşey çıkmadı. Tahliller filmler herşey temiz . Tek kalan kulak burun boğaz. Ona gorunecegim. Kulaktan olabilir denildi. Benden durumlar böyle. Sıra geldi kiloma. Aldığım onca serum ve ilaca rağmen kilo almamışım ona sevindim. Ve hatta hareket bile sıfırdı. Dün okula gittim. Yine ayakta duramadım. Oturarak dersi anlattım.
Kulakta da bir şey çıkmazsa inşallah çıkmaz psikolojik yıpranma , yorgunluk olabilir Sibelim. Tıp bilgimiz devede kulak dahi değil ama yaşanan ömür buna benzer deneyimler yaşadı. Öğretmenler gerçekten çok yıpranıyor. Okulu, idaresi , velileri, çeşit çeşit öğrencileri , kendi çekirdek ailen , aile buyuklerin , ülke ve dünya gündemi kaldıramıyoruz bir yerde...Sibelcik napsin daha. :KK14:
Yarana tuz bastim sanki 🥴 Neyse elle tutulacak tartı bildirimin var ona sevinelim. Tebrikler bitanecim ❤️ her şey daha iyi daha güzel olsun inşallah. :dua::KK200:Ablan seni çok seviyor. :KK66:

Benim kızında huyu suyu degıştı ne yapıcam bılmıyorum gece 3 de yatıyoruz sabah 8 de kalkıyoruz tabı arada emme ıcın kalkmalar ayrı bu normal mı anneler bana akıl verın
Yok hiç normal olur mu
Çözüm ne dersen, merakla cevapları okuyacağım, yarın torun gelecek 😅

Önceki kilomu hatırlamıyorum
Şimdiki kilom:90.25Eki Görüntüle 3428989
Elhan Elhan @Cordelia
Çok kilo aldım😞
Başlangıç kilosu kabul edelim kinoşum. :KK68:
Geçmişi hatirlayip uzulmenin bize yararı olmayacak. Ama aklımızın bir tarafında sağlıklı beslenmeden uzaklasirsak başımıza ne geldiğini hatırlayalım. Tekrar kilo vermeye başlarsın üzülme 😘yeter ki devamlılık sağlansın.

Gunaydin herkese gecen hafta ameliyat olduğumdan bahsetmiştim.troid ameliyatı...patoloji sonucu kötü geldi malesef.kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.Bana dua edin litfen...Ben diyete devam edemeyeceğim herşey için teşekkür ederim Elhan Elhan
Kuzum geçen senelerde ablam aynı ameliyatı oldu, başarılı geçti hamdolsun🤲🏼
Moral bozmak yok, Rabbim şifa versin, eski sağlığına kavuştursun 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Ben hedefime ulaştım kızlar bugün itibari ile ❤️ Elhan Elhan @Cordelia @Mthn83 bana sayfanızda yer verdiniz bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim canlarımm :KK19: :KK60: Bundan sonrası için korumaya geçeceğim inşAllah🤲 Yarışlarda olmayacağım 🫶Hepimiz Emek veriyoruz destek oluyoruz birbirimize Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri yaşamanızı nasip etsin ❤️
Bende birgün böyle konuşacağım 😅
Çok tebrik ediyorum canım benim 👏🏼👏🏼

Sabah sabah baskülle cebelleştim. İlk çıktım 71.1 çıktım. Sonra bikaç tane farklı rakamlar çıktı. En son 71.4 te kaldı.
2 gündür kabızlığımdandır diye düşünüyorum. Hep Cumartesi böyle oluyor ya. Stresmi yapıyorum nedir. 1 kilodan fazla bekliyodum normalde.
Ben de 3 gündür kabizdim. Zorla çıkıyorum. Stres yapıyor o da anlıyorum seni.

Gunaydin herkese gecen hafta ameliyat olduğumdan bahsetmiştim.troid ameliyatı...patoloji sonucu kötü geldi malesef.kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.Bana dua edin litfen...Ben diyete devam edemeyeceğim herşey için teşekkür ederim Elhan Elhan
Rabbim şifa versin canım 🤲Dualaırm seninle geçmiş olsun 🫶
Bende birgün böyle konuşacağım 😅
Çok tebrik ediyorum canım benim 👏🏼👏🏼
inşallah kuzum neden olmasın ❤️🫶 :KK19: :KK60:

Allah acil şifalar versin canım. :dua::KK200:Tedaviyle sağlığına kavuşan çok hasta var moral şu süreçte çok önemli. Ameliyatın amacı buydu hastalık çabuk keşfedilip çaresine bakılıyor.Dualarimizdasin Meryemim :dua:

Kızlar günaydın ben geldim. Bugün daha iyiyim. Ama Çarşamba ve Perşembe çok kötü oldum. Girdim bir kaç kere alintiladim mesajları ama inanın yazmaya bile halim yoktu her taraf bir anda simsiyah oluyordu. Doktora gittim birşey çıkmadı. Tahliller filmler herşey temiz . Tek kalan kulak burun boğaz. Ona gorunecegim. Kulaktan olabilir denildi. Benden durumlar böyle. Sıra geldi kiloma. Aldığım onca serum ve ilaca rağmen kilo almamışım ona sevindim. Ve hatta hareket bile sıfırdı. Dün okula gittim. Yine ayakta duramadım. Oturarak dersi anlattım.
Acil şifalar dilerim canım 🤲🏼🤲🏼

Ben hedefime ulaştım kızlar bugün itibari ile ❤️ Elhan Elhan @Cordelia @Mthn83 bana sayfanızda yer verdiniz bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim canlarımm :KK19: :KK60: Bundan sonrası için korumaya geçeceğim inşAllah🤲 Yarışlarda olmayacağım 🫶Hepimiz Emek veriyoruz destek oluyoruz birbirimize Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri yaşamanızı nasip etsin ❤️
Canım benim senin adına çok mutlu oldum. Sen harika bir kaptansın 😘😘😘🌹
Tamam yarışmalara katılma ama hep burada ol seni seviyoruz ❤❤❤

X