Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydınlar, ben bi süre takımşara girmeyeyim kafamı toplamaya ihtiyacım var

Geçen haftayı unuttum
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Eki Görüntüle 3428986
Hazırlığa mi alayım seni canım 😘
Anamm tartı fotosunu koymamışım

Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Mthn83 Mthn83
Yaa 98 😍
İkili rakamları yazmak nasıl ♥️
Önceki kilomu hatırlamıyorum
Şimdiki kilom:90.25Eki Görüntüle 3428989
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Çok kilo aldım😞
Hoşgeldin canım 😘
Toparlariz el birliği ile inşallah 🤲 ♥️
Cumartesi 60.65
Bugün 59.95
Fark -700

Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan
Bu hafta hergun bildirim yapamadım affola
Cenaze git gel derken en azından seni kılo olarak mutlu edebildim kaptanım
Ben motıvasyonumu kaybettim ya
Nasıl dondurcez 😂
Bayramlik aldın mı 🙄
En kısa zamanda evde giymek için bile olabilir. Hatta git şöyle dilber elbisesi al. En dar olanından. Kendine de ki bu elbiseyi giydigimde etlerim fışkırmayacak. Üstüne giymeden korse etkisi yapacak sana 😍
Bende çarşıya çıksam alacağım dar bişi 🙄
Geçen baktığım pantolonu mu alsam diyorum 😍

Yaa 98 😍

Hoşgeldin canım 😘

Bayramlik aldın mı 🙄
En kısa zamanda evde giymek için bile olabilir. Hatta git şöyle dilber elbisesi al. En dar olanından. Kendine de ki bu elbiseyi giydigimde etlerim fışkırmayacak. Üstüne giymeden korse etkisi yapacak sana 😍
Ona benzer bi elbisem var gecen gıydım ac karneyken nasıl guzel oldu ama azcık su yemek yedım pörtledim spor yapmak ıstıyorum doğum karnım resmen facıa 😂

Yaa 98 😍

Hoşgeldin canım 😘

Bayramlik aldın mı 🙄
Evet kuşum ya o kadar yoğunluk üst işte geldi ki

Ona benzer bi elbisem var gecen gıydım ac karneyken nasıl guzel oldu ama azcık su yemek yedım pörtledim spor yapmak ıstıyorum doğum karnım resmen facıa 😂
Doğum karnım benim de facia ya nasıl gidecek bilmiyorum her yerim inceldi göbeğim hala var çok sinir bozucu spor derken ne mesela karın kaslarım benim çok zayıf yapamıyorum ben olmuyo hiçbir hareketi anca ayakta karın çalışabiliyorum

Geçen cumartesi günü : 98.4 kg
Bugün : 96.7 kg
Fark : - 1.7 kg

Eki Görüntüle 3428973
Yaaaaa çok tatlısın sennnn sarammmm tebrik ederim güzel menünün eksileri gelmiş emeğin boşa çıkmadı tebrik ediyorum daim olsun canım ❤️İnşallah 8 kere geçişini kutlarız en yakın zamanda 🧿🧿🧿
Günaydın kızlar kızlar :KK36:

Geçen cumartesi 100.40
Bugün 98.30 :halay::halay::halay:

Fark - 2.10

Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Mthn83 Mthn83
🧿🧿🧿🧿🧿heyt beeee kaptan geliyor 🧿🧿🧿maşallah lenam çok mutlu oldum senin içim emeklerinin hep mükafatını gör kuzum ❤️❤️❤️❤️
Günaydın kizlarrr
Dün akşam annem salata yapmış tabi domates de vardı
Sisirdi beni :KK43: domatesi hayatımdan nasıl çıkarayım:KK43:(((((
Neyse kilo bildirimi yapayım
Geçen hafta 69.65
Bugun 69.10
Fark -500 gr
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan Eki Görüntüle 3428984
Ay puslu çıkmış ama yakinlastirinca belli oluyor :S
Tebrikler kuzum ❤️Haftaya daha güzel eksilerin olsun inşallah🫶
Günaydınlar, ben bi süre takımşara girmeyeyim kafamı toplamaya ihtiyacım var

Geçen haftayı unuttum
Eki Görüntüle 3428986
🫶En kısa sürede dön aramamıza çiçeğim ❤️

Bildirimimi yapayım hemen;

Elimden gelenin fazlasını zorladım bu hafta güzel de bir sonuç aldım aslında ama bir süre hazırlıkta kalmak istiyorum; işimle ilgili sorunlar kafamı çok dolduruyor, beni çok yorup strese sokuyor, beklediğim işin olmaması da beni daha çok ümitsizliğe sürüklüyor kendimi çok sıkışmış hissediyorum 🥺 bunun üzerine bir de kilo stresiyle uğraşmak istemiyorum bir süre, işin açığa şu sıra iş stresi dışındaki hiçbir gerginliğe, strese, mutluluğa ya da mutsuzluğa hayatımda yer yokmuş gibi hissediyorum 🥲

Geçen hafta: 61,80
Bugün: 60,55
Fark: -1,25
Yüzde: 2,02

Eki Görüntüle 3428974

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Kaptanım tebrik ederim harikasın sen❤️Herşey için teşekkürler yoğunluğun olduğu halde kırmadın beni kaptanımız oldun seni çok seviyorum 😘😘😘🫶

Yaa 98 😍

Hoşgeldin canım 😘

Bayramlik aldın mı 🙄
İnşallah canım

Ben hedefime ulaştım kızlar bugün itibari ile ❤️ Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 bana sayfanızda yer verdiniz bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim canlarımm :KK19: :KK60: Bundan sonrası için korumaya geçeceğim inşAllah🤲 Yarışlarda olmayacağım 🫶Hepimiz Emek veriyoruz destek oluyoruz birbirimize Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri yaşamanızı nasip etsin ❤️

Gecen haftq 63.7
Bu cumartesi 64

Malesef fark +300 gram
62ye inecektim ama cocuklar uyuduktan sonraki yemelere son veremedim hala :KK43:

Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

Sadece 4 kg var fazlaligim ve aylardir 1 ileri 2 geri ilerliyorum :KK43:

Eklentiler

• 20240518_095444.jpg
    20240518_095444.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 11
Ben hedefime ulaştım kızlar bugün itibari ile ❤️ Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 bana sayfanızda yer verdiniz bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim canlarımm :KK19: :KK60: Bundan sonrası için korumaya geçeceğim inşAllah🤲 Yarışlarda olmayacağım 🫶Hepimiz Emek veriyoruz destek oluyoruz birbirimize Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri yaşamanızı nasip etsin ❤️
Kaptanim tebrikler kac kg verdin

Yaaaaa çok tatlısın sennnn sarammmm tebrik ederim güzel menünün eksileri gelmiş emeğin boşa çıkmadı tebrik ediyorum daim olsun canım ❤️İnşallah 8 kere geçişini kutlarız en yakın zamanda 🧿🧿🧿

🧿🧿🧿🧿🧿heyt beeee kaptan geliyor 🧿🧿🧿maşallah lenam çok mutlu oldum senin içim emeklerinin hep mükafatını gör kuzum ❤️❤️❤️❤️

Tebrikler kuzum ❤️Haftaya daha güzel eksilerin olsun inşallah🫶

🫶En kısa sürede dön aramamıza çiçeğim ❤️
Teşekkür ederim kaptanım ❤️❤️❤️❤️❤️

Gecen haftq 63.7
Bu cumartesi 64

Malesef fark +300 gram
62ye inecektim ama cocuklar uyuduktan sonraki yemelere son veremedim hala :KK43:

Vermen gereken az kilon kalmış çiçeğim bi gayretle inşallah gider kuzum hiç üzülme sadece biraz motivasyon ile halledebilirsin tatlım ❤️Bu haftadan sonra 4 kiloyu az az gönderebileceğini düşünüyorum tatlım :KK60:

Hadi bakalım 😍
Evet kuşum ya o kadar yoğunluk üst işte geldi ki
Cordelia Cordelia Elhan Elhan arkadaşımız hazırlıkta 😍
Gunaydin herkese gecen hafta ameliyat olduğumdan bahsetmiştim.troid ameliyatı...patoloji sonucu kötü geldi malesef.kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.Bana dua edin litfen...Ben diyete devam edemeyeceğim herşey için teşekkür ederim Elhan Elhan
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah
Tez zamanda iyileş ve tek derdin hadi kilo verelim demek olsun ♥️ her zaman gel ♥️
Ayy maşallah ne güzel ♥️
Darısı hepimize 😍
Hazırlıkta tutayım mi seni bu hafta canısı ♥️
Gecen haftq 63.7
Bu cumartesi 64

Malesef fark +300 gram

Bı dilber elbisesi de sana lazım o zaman 😍
Cumartesi 61,50
Bugün 59,60
-1,90❤️

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
🧿🧿🧿
Maşallah kaptanima
Jübilesini yaptı gidiyor 😍

Kaptanim tebrikler kac kg verdin
Buraya geldiğimde 69 küsürlerdeydim canım burada bi 10 kg verdim ama öncesi var 2 ,5 yıl önce 95,50 ile başladım canım 2,5 yıl içinde 20 kg verdim sonra bi motivasyon dağıldı sizin yanınıza geldim 69 da ve sonunda hiç daha önce görmediğim bugün şahit olduğum 5 li rakamları gördüm ❤️
Teşekkür ederim kaptanım ❤️❤️❤️❤️❤️
Canımsın :KK60: :KK19:

X