Düğün alışverişi

Çok haklısınız. Ne kadar lüks şeyler alsamda herkes konuşur durur ama konuşmlara kulak asmam önemli olan benim hayatım, benim yaşamım eşyaları kullanacak olan da ben olurum takmam yani kimseyi ama üç beş kuruşa dandik şeyler alıpta iki gün kullandıktan sonra atmak istemediğimden soruyorum.🤗
Mobilya konusunda koltuk takımı olarak hangi kumaş seçtiniz keten düşünüyordum da silinmesi zor oluyormuş onunda
Nubuk aldım iki takımı da
Keten teşhir üründe bile tiftikleniyor bakarken gözlemle.. Ben beğenmiştim bir tane tanıdık mağaza idi "alma abla" dedi , tiftik olan yerleri gösterdi müşteri oturmasından tiftik olmuş.. giydiğin kumaşa dikkat etmen lazım dediler hangi birine edeyim. Sonra silme kısmı çoluk çocuk olursa bir şey döküldü sildin diğerlerine göre daha çok emer,ve silinmiyor dedi. Tiftik olur yine dedi..
Temizlik ve tiftik sebebi ile vazgeçtim...

Nubuk aldım iki takımı da
Keten teşhir üründe bile tiftikleniyor bakarken gözlemle.. Ben beğenmiştim bir tane tanıdık mağaza idi "alma abla" dedi , tiftik olan yerleri gösterdi müşteri oturmasından tiftik olmuş.. giydiğin kumaşa dikkat etmen lazım dediler hangi birine edeyim. Sonra silme kısmı çoluk çocuk olursa bir şey döküldü sildin diğerlerine göre daha çok emer,ve silinmiyor dedi. Tiftik olur yine dedi..
Temizlik ve tiftik sebebi ile vazgeçtim...
Nubuktan memnunmusunuz peki:)

Belli ki tecrübelisiniz bunu da sormadan edemiycem 🥰Sizin renk tercihiniz nedir peki hangi renkler daha kullanışlı oluyor bilginiz var mı🙈
Valla renk senin zevkine kalmış. Benimki bu ayak ahşap gibi ama plastik

Eklentiler

• Screenshot_20240503_194653_Chrome.jpg
    Screenshot_20240503_194653_Chrome.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 18
Nubuktan memnunmusunuz peki:)
Memmunum bebeğim var siliniyor, solmuyor. Renk değişimi yapmadı 🌸 beğendiğin modelin kumaşını istediğin ile değişebilirsin. Ben bir modeli beğendim fabrika çıkışı kadife kumaş babyface idi. Katalogdan nubuk beğendim o şekilde geldi🌸🌸

Kızlar düğün alışverişi için neler alınır, neler alınmaz kullanışlı olan şeyleri sıralayabilirmisiniz
Malum düğün yaklaştıkça telaşlarda artıyor🤗
Nasılsa kullanırım mantığıyla alışveriş yapma. Instagram'da ünlenmiş gereksiz parçalara para verme. Az ve öz esyan olsun. Markaya ya da estetiğe değil kullanışlı ve uzun ömürlü olmasına özen göster. Plastikten olabildiğince uzak dur. Takımlar dışında Çarşaf ve yastık ayrıca al bence. Makinada yikanabilmesine özen göster. Sectigin mobilyadan iğneye temizliği kolay ve rahat olanı sec. Ben incik boncuk sevmem ama sen biblo tarzı seviyorsan mimumum seviyede al özellikle çalışan bir kadinsan seni temizlikte zorlamayacak şeyler olsun. Yani tüm günüm evle ugrasmakla geçmesin. Hayirli uğurlu olsun. Mutluluklar.

Nasılsa kullanırım mantığıyla alışveriş yapma. Instagram'da ünlenmiş gereksiz parçalara para verme. Az ve öz esyan olsun. Markaya ya da estetiğe değil kullanışlı ve uzun ömürlü olmasına özen göster. Plastikten olabildiğince uzak dur. Takımlar dışında Çarşaf ve yastık ayrıca al bence. Makinada yikanabilmesine özen göster. Sectigin mobilyadan iğneye temizliği kolay ve rahat olanı sec. Ben incik boncuk sevmem ama sen biblo tarzı seviyorsan mimumum seviyede al özellikle çalışan bir kadinsan seni temizlikte zorlamayacak şeyler olsun. Yani tüm günüm evle ugrasmakla geçmesin. Hayirli uğurlu olsun. Mutluluklar.
Ayy canım öyle net ve ciddi bi şekilde yazmışsın ki cevap vermeye cesaret edemiyorum 🫣

Henüz almadım ama fikrim şu, tencere çelik aryıldız, ütü Philips azur DST8050/20, süpürge dyson v12. Günlük çatal bıçak takımını nehir aldım. Tekstilde özdilekten şaşmamak lazım.

X