Lazer Epilasyon ankara lazer epilasyon

cicekkokusu88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
6
0
30
merhaba arkadaşlar lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ve bir çok merkez arayışına girdim. Şuan görüştüğüm yerlerden biri buz lazer soprano yapıyor ve açıkçası fiyat çok pahalı geldiği için yaptırmam mümkün değil. Diğeri de vortex diye bir cihaz ile lazer yapıyor tüm vucut 2500 tl olarak söyledi. Malesef bazı firmalrın sözleşme ısrarları yuzunden guvenip de bir yere başlayamıyorsunuz. Sömürülmekten korkuyorsunuz. Ben de öyleyim malesef. Bir arkadaşım rizede Leda Diyot sistemi ile yaptırıp çok memnun kalmış. Ankarada böyle tecrübesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Herkese musmutlu günler diliyorum :)))

Leda diode duymadım ben.Fiyatlar orjinal cihazlarda aşağı yukarı aynı ben özel clnc medilife da bitirdim lazer epilasyonumu. Alexandrite oldu secimim ama orda buz lazerde var ara sor bi bilgi al istersen.

Etimesgut buz lazer epilasyon merkezi bu konuda başarılı diyebilirim cihazı yeni almışlar ve ücretsiz deneme atışları var ve tüm vucut 1500 tl gibi bir fiyat internetten araştırıp denemeni öneririm.

bende kızılayda epider plus'a gidiyorum meşrutiyet caddesinde alexandrite kullanıyorlar eğer istersen iğneli epilasyonlarıda var ben baya memnunum araştırıp deneyebilirsin

merhaba arkadaşlar lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ve bir çok merkez arayışına girdim. Şuan görüştüğüm yerlerden biri buz lazer soprano yapıyor ve açıkçası fiyat çok pahalı geldiği için yaptırmam mümkün değil. Diğeri de vortex diye bir cihaz ile lazer yapıyor tüm vucut 2500 tl olarak söyledi. Malesef bazı firmalrın sözleşme ısrarları yuzunden guvenip de bir yere başlayamıyorsunuz. Sömürülmekten korkuyorsunuz. Ben de öyleyim malesef. Bir arkadaşım rizede Leda Diyot sistemi ile yaptırıp çok memnun kalmış. Ankarada böyle tecrübesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Herkese musmutlu günler diliyorum :)))
Normal bir utuleme cihazimi yoksa buz lazer mi? Ben bilmiyorum duymadim.Kizilayda ozel clnc medilife da kurtuldum problemimden alexandrite gidiyordum oneririm.

Merhaba kızlar;
bir süredir Ankara Life polikliniğine gidiyorum, bacak ve bikinide alex kollarda alex ve soprano buz lazer yaptılar saonuçlardan memnunum bence bir lazer yetmiyor farklı cihazlar olmalı.

Merhaba kızlar;
bir süredir Ankara Life polikliniğine gidiyorum, bacak ve bikinide alex kollarda alex ve soprano buz lazer yaptılar saonuçlardan memnunum bence bir lazer yetmiyor farklı cihazlar olmalı.

Üst bacağında yptırdnmı üst bacakta sonuç nasıl oldu

arkadaşlar size tavsiyem şudur lazer yaptıracağınız yeri araştırırken cihazın markasını rahatça verebiliyorlarsa cihazlarına güveniyorlar demektir ama onun yerine cihazı saklayıp söylemiyorlarsa süprizle karşılaşabilirsiniz o yüzden deneme atışını ve cihaz markasını isteyin.

Leda diode duymadım ben.Fiyatlar orjinal cihazlarda aşağı yukarı aynı ben özel clnc medilife da bitirdim lazer epilasyonumu. Alexandrite oldu secimim ama orda buz lazerde var ara sor bi bilgi al istersen.
iyi günler bende lazere başlıyacağım internette devamlı clnc medilifeyi görüyorum ücretleri ne kadar acaba

Merhaba bende Ankarada lazer yaptırıyorum. Daha yeni başladım 4 ay da 2 seans gördüm kızılayda doktoru olan bir polikliniğe gidiyorum bana göre fiyatlar da çok uygun alexsandrite lazer kullanıyorlar yüzüm için farklı bir cihaz kullanıyorlar doktor kontrolünde yapılıyor benim için en büyük artısı bu tavsiye ederim isterseniz inceleyebilirsiniz
www.ankaralazer.com

etimesgutta Elsa güzellik tavsiye edebilirim. henüz seansların ortalarında olmama rağmen ciddi azalma var. cihaz olarak izgin elktronic els buz başlık kullanıyorlar. tabi bu uygulama ten rengi kıl tipi gibi konulara göre farklılık gösterebilir ama görüşmenizi öneririm.

Merhabalar zaman geçmiş ama ne kadar zamanda bitti ve % kaç azalmanız oldu.İnternetten baktım da Dr.Mehmet akgün yazıyor.Klinik ismi hangisi?Bir de tekrarlama oldu mu çıkan tüyleriniz var mı?

iyi günler bende lazere başlıyacağım internette devamlı clnc medilifeyi görüyorum ücretleri ne kadar acaba
Kesinlik cihaz önemli cihaza alex yazıyorlarmış bunuda yeni duydum. En güzeli buz başlıklı lazer. 7 seansta çok ama çok rahatladım. Ben Hatun köylü'de yaptırdım tavsiye ederim. İntegramda lazer videoları vardı çok etkileyiciydi izlemek isterseniz hatunkastasarim

[/QUOT. iyi cihaz arıyorsanız lazer epilasyonda hatun kaş tasarim tavsiye ederim Ankarada cilt bakımı epilasyon özelliklerde kaş konusunda 1 numaralar. İşlemlerini görmek isterseniz insteğram: Hatun köylü (@hatunkastasarim) • Instagram photos and videos

Merhabalar zaman geçmiş ama ne kadar zamanda bitti ve % kaç azalmanız oldu.İnternetten baktım da Dr.Mehmet akgün yazıyor.Klinik ismi hangisi?Bir de tekrarlama oldu mu çıkan tüyleriniz var mı?
Dr.Mehmet Akgün kliniği olarak değişmiş %70-80 arasi azalmam oldu tekrarlama olmadi.

Fiyatları değişmiştir ismi bile değişmiş Dr.Mehmet Akgün kliniği olarak geçiyormuş.Cihazlari kaliteli ve çalışanları ilgileniyor zaman geçmiş ama ben daha yeni rastladım yazayım dedim.

X