Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    6
Merhaba kızlar umarım hepinizin gebeliği sağlıklı ilerler.Ben evde yaptığım erken gebelik testlerinde silik çizgi gördüm adet günüm yarın bugün sabah test yaptığımda ikinci çizginin daha hızlı ve koyu olarak belirginleştiğini gördüm.Siz önce sağlık ocağında beta takibi mi yaptınız yoksa direk kadın doğuma mı göründünüz ?
Önce beta takibi yaptım, sonra sata göre 5. haftamda doktora gittim keseyi gördüm

Ben tüp bebek transferi oldum sonuç bekliyorum ama erken test yapmıştım çift çizgi çıktı 🤩 tabi kesin sonuç 11 Mayıs da belli olacak 🌸😂
11 mayısta kan vericeksiniz herhalde😊 benimde bat 12 mayıs 11 gibi test yapmayı planlıyorum ilk gebeliğimdeki belirtiler var inşallah yanılmıyorumdur buraya gelmek nasip olur🙏

11 mayısta kan vericeksiniz herhalde😊 benimde bat 12 mayıs 11 gibi test yapmayı planlıyorum ilk gebeliğimdeki belirtiler var inşallah yanılmıyorumdur buraya gelmek nasip olur🙏
Evet 11 i kan vereceğim , inşallah pozitif sonuçlar alırız ve anneler gününe anne adayı olarak gireriz 🤩🤩🌸
Çok sevindim. İnşallah güzel haberlerinizi bekliyorum 😍
Teşekkür ederim , haber vereceğim sizlere 🌸🌸
Kızlaar biz dee bugün 5+4 olduk çok şükür beni de ekleyebilirsiniz ❤️❤️ inşallah hepimiz sağlıklı bi gebelik geçirip hayırlısıyla bebişlerimizi alırız kucağımıza 🥰🥰
Tebrikler , sağlıkla gelsin inşallah 🥳🥳🌸

Kızlarr öncelikle Allah hepimize bebeğimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah😊😍🤲🏻 mide bulantısı başlayan oldu mu? Biz 5+4 haftalığız ve 3 gündür başladı 🥹 çoğu şeyden tiksiniyorum uzanınca oturunca geçiyo ama ayağa kalkınca falan başlıyor gene😄 mide bulantısı çok kötü ya ama yine de diyorum çok şükürr 🤲🏻 çünkü ocak ayında 6-7 haftalık bebeğimi düşürmüştüm gelişimi durmuştu🥺 ve bulantıların falan hiç bir şey yoktu şimdi diyorum belki sağlıklıdır diye böyle yapıyor😊

X