2023 Eylül ayı tüp bebek transfer olacakların paylaşım alanı 💖

Çok teşekkür ederim amin inşallah
Yürümeye çalışıyorum kalkarken ağrım oluyor.
Yürüyüp gazın cikmasini sağlamamız lazimmis.Sütten gaz geçermiş bebeğe yoksa.
Öyle bi durum olduğunu bilmiyordum da yürümenin çabuk toparlanmaya iyi geldiğini biliyordum. Hayırlısıyla çabucak toparlanın inşallah.

Kızlar merhaba herkese öncelikle bebeğini küvezde bekleyen herkesin bir an önce sağlıkla kavuşmasını diliyorum , doğum yapan kavuşan arkadaşlara da çok geçmiş olsun . Biz de kavuştuk benim de doktorum 38. Haftada aldı şekerden dolayı . Çok şükür iyiyiz ikimiz de . İnşallah sonrası da güzel devam eder. Bunca yıl sonra emeklerinin karşılığını böyle görmek çok güzel. Allah bu yolda emek veren herkesin emeğin çabasını boşa çıkarmasın, gönlüne göre versin inşallah .öyle zordu ki her şey ama çok şükür dedik sonunda 🥰🙏
yaa sevındım hadı gozunuz aydın senınle aynı gün transferdık.ben daha beklıyorum bakalm normal denıcem zorlanırsın çatı dar demıstı doktor ama en azından kendı gelsın ıstıyorum zorlanırsam sezeryana artık o an 🥹🥹🥹

sen ne alemdesın 🤗 bi sen bi ben kaldık dogurmayan heralde 😂
Benim haftaya inşallah allahtan mani gelmezse planlanan o şekilde 😇 pazartesi gün belli olur artık 39+1 oluyorum o gün beklediği kadar beklesin diyor doktorumda zaten 🥰 normal düşünmüyorum yani öyle bir cesaretim yok boşa
Acı da çekesim yok sonra olmayınca gene sezeryan oluyor felan 😂

Benim haftaya inşallah allahtan mani gelmezse planlanan o şekilde 😇 pazartesi gün belli olur artık 39+1 oluyorum o gün beklediği kadar beklesin diyor doktorumda zaten 🥰 normal düşünmüyorum yani öyle bir cesaretim yok boşa
Acı da çekesim yok sonra olmayınca gene sezeryan oluyor felan 😂
sezeryan bile olsa bebek hazır olsun dıyorlar yani bir risk yoksa neden su gelene kadar bekletmıyor doktor normali 40.haftaymıs mesela.sezeryan da olsa ben kendı baslasın ıstıyorum dogum fıkr almak ıcın gıttıgım baska bır doktor bır gunun bıle anne karnında onemlı oldugunu hatta cekılen dogum sancısının bıle bebege faydalı oldugunu soyledı.bakalm kendı gelene kadar beklemeyi dusunuyorum Bi sıkıntı cıkmazsa.saglıkla kavusalm ınsallhhh hepımızı

sezeryan bile olsa bebek hazır olsun dıyorlar yani bir risk yoksa neden su gelene kadar bekletmıyor doktor normali 40.haftaymıs mesela.sezeryan da olsa ben kendı baslasın ıstıyorum dogum fıkr almak ıcın gıttıgım baska bır doktor bır gunun bıle anne karnında onemlı oldugunu hatta cekılen dogum sancısının bıle bebege faydalı oldugunu soyledı.bakalm kendı gelene kadar beklemeyi dusunuyorum Bi sıkıntı cıkmazsa.saglıkla kavusalm ınsallhhh hepımızı
39+0 dan sonra 40 a girmiş olduğumuz için zaten artık yasal olarak da sorun kalmamış oluyor. Bide son haftalar planlı doğumsa artık doktorlar da risk almıyor işte suyu azalması kordon dolanması vs gibi. O yüzden sanırım bekletmek istemiyorlar

39+0 dan sonra 40 a girmiş olduğumuz için zaten artık yasal olarak da sorun kalmamış oluyor. Bide son haftalar planlı doğumsa artık doktorlar da risk almıyor işte suyu azalması kordon dolanması vs gibi. O yüzden sanırım bekletmek istemiyorlar
hım anladım 🤗 ben de salı gıtcm bakalm ne dıyecek hayırlısı haklarımızdaa

X