Lazer Epilasyon Yüz bölgesi buz lazer

Andreanmili

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
3
0
24
Merhaba 19 yaşındayım. Aşırı tüylenme sorunum var özellikle yüz bölgesinde o kadar rahatsız oluyorum ki insanların yüzüne bakamıyorum, göz teması kurmaktan çekiniyorum.Bu durum sosyal hayatımi çok etkiliyor okula gitmek istemiyorum insanlarla konuşmak istemiyorum. yüzümün her tarafında tüyler var abartmıyorum bir kadına göre aşırı tüyluyum 2 kere hormon testi yaptım bir şey çıkmadı. Ağda yapmaya çalisiyorum tüyden kurtulayım derken yüzüm sivilcelerle doluyor. iğneli lazere başlamak istiyorum ama şehir dışında okuyorum iğneli lazer yapan bir yer yok burda imkanlar kısıtlı ki bulsam bile okula iğne izleri ile gidemem bide bunun iyileşme süreci var. Önümde 3 yıl var okulu bitirene kadar napicam? Okuduğum çoğu yazıda yüz bölgesi için iğneli lazer tek çözüm diğer yöntemler daha kötü yapar yazıyor bundan dolayı da diğer lazer yöntemlerini kullanmaya çekiniyorum. Burada bir güzelik merkezi buz lazer yapıyor sizce başlamalı mıyım daha mı kötü yapar yoksa sonuç alır mıyım? Napacagimi bilmiyorum.

Ben bu ay buz lazere başladım. Yaptıralı bi hafta faln oldu henüz. Şimdilik bi şikayetim yok 🤷🏻‍♀️ Henüz çıkmadılar tekrar. Ama uzun vadede ne olur bilemiyorum tabi. Daha uzun süredir yaptıranlar varsa bilgilendirir inşallah

evet ben de alanında tecrübeli bi hanıma sormuştum, o da yüz bölgesi için tek çözüm iğneli demişti. buz lazer hakkında bir fikrim yok.

Merhaba 19 yaşındayım. Aşırı tüylenme sorunum var özellikle yüz bölgesinde o kadar rahatsız oluyorum ki insanların yüzüne bakamıyorum, göz teması kurmaktan çekiniyorum.Bu durum sosyal hayatımi çok etkiliyor okula gitmek istemiyorum insanlarla konuşmak istemiyorum. yüzümün her tarafında tüyler var abartmıyorum bir kadına göre aşırı tüyluyum 2 kere hormon testi yaptım bir şey çıkmadı. Ağda yapmaya çalisiyorum tüyden kurtulayım derken yüzüm sivilcelerle doluyor. iğneli lazere başlamak istiyorum ama şehir dışında okuyorum iğneli lazer yapan bir yer yok burda imkanlar kısıtlı ki bulsam bile okula iğne izleri ile gidemem bide bunun iyileşme süreci var. Önümde 3 yıl var okulu bitirene kadar napicam? Okuduğum çoğu yazıda yüz bölgesi için iğneli lazer tek çözüm diğer yöntemler daha kötü yapar yazıyor bundan dolayı da diğer lazer yöntemlerini kullanmaya çekiniyorum. Burada bir güzelik merkezi buz lazer yapıyor sizce başlamalı mıyım daha mı kötü yapar yoksa sonuç alır mıyım? Napacagimi bilmiyorum.
Bence hiç lazere başlamayın yaşadığınız ile yakın yerleri de araştırın şimdilik oralara gidip gelebilirsiniz lazer arttırma yaparsa çok daha kötü olur sonra tekrar uğraşmanız gerekebilir

Yüze hiçbir türlü lazer tavsiye etmem benimkini iyice sakal formuna çevirdi inceyi de kalınlaştırıp arttırıyor yaparken iyi bırakınca sonuç bu bence de iğneli yaptırın gerekirse 3 sene bekleyin acele etmeyin derim

merhaba canım bende çok çekiniyordum kalınlaştırır mı sakal gibi çıkarır mı diye ama hiç olmadı zamanla azaltıp bitirdi hele de favori bölgesi ve çene bölgesi için ben memnunum çok daha rahatladım evet yüz uzun sürüyor ama çok rahat ettiriyor

X