Yumurta donasyonu ile tup bebek yaptiranlar

Ve feribotta değil yük gemisiyle geldik sallanıyor çok rahat ama saat 22de bindik 4te hareket etti 9da indik dönüşte yine aynı busefer yataklı olarak gidecez inşallah

Sallanmyor pardon yük gemisi daha rahat gelcek olanlar muhakkak yük gemisiyle dönsün

Merhaba canm dün geldik sperm alindi estrofem stokla ayda bi alma hakkın var ama ilk haftadan sonra 1haftada bi kutu bityo 4bes paket al başkasında yazdrqbilirsen 260 tl tanesi
Hayırlı olsun 😊 bende geçen sene mayısta gitmiştim umarım olumlu sonuç alırsın

Hayırlı olsun 😊 bende geçen sene mayısta gitmiştim umarım olumlu sonuç alırsın
Merhaba çok teşekkürler inşallah da çok stresli dönem. Nasıldı hissiniz kaçıncı gün test yaptınız belirtiniz?çok sordum galiba buarada Allah bağışlasın

Merhaba çok teşekkürler inşallah da çok stresli dönem. Nasıldı hissiniz kaçıncı gün test yaptınız belirtiniz?çok sordum galiba buarada Allah bağışlasın
11 gün sonra yapmıştım testi pozitifti şimdi ikiz bebeklerim var 16 aylık oldular bir kız bir erkek. Stresli maalesef ben 35 yaşındaydım ikiz gebelik zor bir süreç

Ben ondanda korkuyom ya olmazsa ya ikiz olursa
Gebelik ihtimali çok çoook yüksek o yüzden kaç embriyo transfer etmelerini istediğinizi çok iyi düşünün 😅 yaşınız kaç bilmiyorum ben 35 yaşındayım tek çocuk olsun istemedim bir daha gebelik tedavi bebek bakımı istemediğim için iki embriyo transferi oldum yaşım daha genç olsaydı tek yaptırırdım

Gebelik ihtimali çok çoook yüksek o yüzden kaç embriyo transfer etmelerini istediğinizi çok iyi düşünün 😅 yaşınız kaç bilmiyorum ben 35 yaşındayım tek çocuk olsun istemedim bir daha gebelik tedavi bebek bakımı istemediğim için iki embriyo transferi oldum yaşım daha genç olsaydı tek yaptırırdım
Benimde 1kizim var 13 yaşında ama babasında bu eşimin yok başkada yaptrabilme şansım yok oyuzden çift embriyo koydrcam biri tutmazsa die

Sonrasında dikkat ettiniz konular oldumu hiç kalkmama yeme içme gibi

Sonrasında dikkat ettiniz konular oldumu hiç kalkmama yeme içme gibi
Hayır hiç olmadı... transferden iki saat sonra hemen normal hayatına dön dediler hatta uçakla seyahat edebilir evine gidebilirsin dediler. Ben sadece transfer olan gün yattım yine nolur nolmaz diye ertesi gün uçakla ankaraya geldim

Benimde 1kizim var 13 yaşında ama babasında bu eşimin yok başkada yaptrabilme şansım yok oyuzden çift embriyo koydrcam biri tutmazsa die
Allah gönlünüze göre versin... anne olmak çok zormuş hele ikiz annesi aşırı zor ama ilk bir yıl geçtikten sonrası daha kolay. Birbirleriyle oynuyorlar bazen kavga ediyorlar ama sıkılmıyorlar 😊

X