Yerleşme kanamasını adetin kaçıncı günü yaşadınız ?

Merhaba 💐 hamile misiniz?
Merhaba🥰 adetimin 25. Günü kanda gebelik baktırdım negatifti fakat lekelenme 2 gün sürdü ve ne bel ağrım kaldı ne kasık ağrım. Hamile değilim diyemem ama adet oldum da diyemem,çünkü o lekenin adet olmadığına çok eminim. Beklediğim adet günü gelince yeniden kanda hcg baktıracağım :) yarın öbür gün asıl adet günüm, sizde de mi aynısı oldu

Merhaba🥰 adetimin 25. Günü kanda gebelik baktırdım negatifti fakat lekelenme 2 gün sürdü ve ne bel ağrım kaldı ne kasık ağrım. Hamile değilim diyemem ama adet oldum da diyemem,çünkü o lekenin adet olmadığına çok eminim. Beklediğim adet günü gelince yeniden kanda hcg baktıracağım :) yarın öbür gün asıl adet günüm, sizde de mi aynısı oldu
Ben de uzun süredir hamile kalmaya çalışıyorum. Başarmış arkadaşlar görünce umut oluyor 🤗

Yumurtlama testlerinden denediniz mi 🥰 ya da hormon baktırın,kist var mı yok mu vs. Baştan bakmak lazım vakit geçirmemek için

Yumurtlama testlerinden denediniz mi 🥰 ya da hormon baktırın,kist var mı yok mu vs. Baştan bakmak lazım vakit geçirmemek için
Hepsini yaptırdım aslında ama olmadı.. ovulasyon testleri yapıyorum. Bazen reglime 1-2 gün kala pik görüyorum.. bu ay hala göremedim, yumurtlama olmayacak sanırım 🤷‍♀️

Gerçekten benim de en çok şaşırdığım şey bu hayatta, tek gecede hamile kalanlar vs.
🤷‍♀️
İşte burada da kafayı boş bırakmak tezi doğrulanıyor. Güzel şeyler beklemediğin anda gerçekleşir diyorlar ya 😁 Biz korunmadığımızda daha ikinci günden acaba oldu mu,belirti var mı diye üzerine düşünüyoruz stres yapıyoruz olmuyor. İnşaAllah hepimizin gönlüne göre hayırlısı sağlıklısı olur mübarek akşamda 🤍

Merhaba kızlar benimde cuma akşamı kahverengi lekelenmem oldu ama sadece iki defa tuvalete gidince çok açık kahverengi bir daha da olmadı. Adetimin 20. günüydü. Yerleşme olma ihtimali var mı

Merhaba kızlar benimde cuma akşamı kahverengi lekelenmem oldu ama sadece iki defa tuvalete gidince çok açık kahverengi bir daha da olmadı. Adetimin 20. günüydü. Yerleşme olma ihtimali var mı
Ben de 22. Günde yaşadım dediğinizi ama maalesef adetim 3 gün geçti kanda negatif çıktı. Adetiniz 1 hafta geçmeden test yapmayın üzülen siz oluyorsunuz. Üstelik evdeki testte silik çizgi çıktı diye kan vermiştim.

Böyle dönemlerde bedenimiz bizimle oynuyor sanki, bütün belirtiler oluyor sanki insanda.
Test yapmak için mutlaka beklemek lazım. Benim de günlerim sürekli negatif testlerle geçiyor. Ama ihtimaliniz var sonuçta, ağır kaldırmayın, dikkat edin.

Kızlar bugün adetimin 22. Günü. Bel ağrısı gibi ama böbrek gibi de bilemedim sol arka tarafımda ağrı var. Kasıklarımda sabahları bi doluluk hissediyorum. Minicik koyu kahverengi bi leke gördüm beyaz akıntıyla karışık. Ama umutlanmam için büyük bi leke değil ama yine de adetinizin kaçıncı günü yaşadınız belirtirseniz çok memnun olurum :) 22. Gün erken gibi biliyorum ama işte umut.
Normalde adetim 30-31-32 gün sürer ama geçen ay 28 gün sürdü. Değişiyor yani. Yumurtlama haftamı full değerlendirdim. Bu ay umutluyum.
Bende yerleşme kanaması olmadı herkeste olması gerekmiyor şartlandırmayın kendinizi öyle şeylerle

Ben de 22. Günde yaşadım dediğinizi ama maalesef adetim 3 gün geçti kanda negatif çıktı. Adetiniz 1 hafta geçmeden test yapmayın üzülen siz oluyorsunuz. Üstelik evdeki testte silik çizgi çıktı diye kan vermiştim.
Aslında benim adetim önce lekelenme şeklinde başlar sonra kanamam başlar. 7 Nisan lekelenme 10 Nisan'da son adet tarihim hangisi baz alıyor bilmiyorum yani benimde ya 20 yada 23. gün olmuş oluyor. Ama hiç böylede olmamıştı ara ara karnımın alt bölgelerine bı ağrı giriyor sadece ve geçiyor başkada belirti yok ama cumaya kadar bekleyecem kan veririm zaten o durumda diğer testlerden yapmayacam

Malesef o gebelik testleri yanıltıcı zaten hakkınızda hayırlısı olsun sizinde inşallah bu ay olur

Böyle dönemlerde bedenimiz bizimle oynuyor sanki, bütün belirtiler oluyor sanki insanda.
Test yapmak için mutlaka beklemek lazım. Benim de günlerim sürekli negatif testlerle geçiyor. Ama ihtimaliniz var sonuçta, ağır kaldırmayın, dikkat

Test yapmak için mutlaka beklemek lazım. Benim de günlerim sürekli negatif testlerle geçiyor. Ama ihtimaliniz var sonuçta, ağır kaldırmayın, dikkat edin.
Haklısınız öyle belirtiler belki var belki de olmasını istediğimiz için belirti arayıp duruyoruz. Ben yinede dikkat ediyorum da bakalım hayırlısı artık

X