Üzgünüm cok.

Allahım umarım inşallah öyle olur 🥲🤲
Olur annesi neden olmasın. Sağlığına kavuşması için bu ameliyat şartsa sen gönlünü ferah tut. İnşallah kurtulacak miniğin erkenden bu hastalıktan. Bak ne güzel erken fark etmişsiniz hem de tedavisi var. Şükürler olsun ki ameliyatı çok güzel geçecek sonrasında biraz huzursuz olsada yine eski güzel günler gelecek.🙏

Kötü huylu değil dedi ama yine de korkuyorum küçücük bebek ameliyat olacak :KK43:
Söylemesi kolay diyebilirsiniz ama, bakın ameliyatla çözülebilecek geçici bir sorunmuş. Bu size kendinizi iyi hissettirsin.
Yavruları ölmesin diye ne çileler çeken aileleri düşünün. Keşke hiçbir bebek ve ailesi böyle şeylerle sınanmasa ama çözümü de varmış en azından.
Ben de acil şifa diliyorum size ve evladınıza.

Olur annesi neden olmasın. Sağlığına kavuşması için bu ameliyat şartsa sen gönlünü ferah tut. İnşallah kurtulacak miniğin erkenden bu hastalıktan. Bak ne güzel erken fark etmişsiniz hem de tedavisi var. Şükürler olsun ki ameliyatı çok güzel geçecek sonrasında biraz huzursuz olsada yine eski güzel günler gelecek.🙏
Evet kötü bisey olsaydı doktor söylerdi korkulacak bisey yok dedi kısa süre bi şiş var dudak iç kenarında o alınacak 🤲🤲teşekkür ederim

Söylemesi kolay diyebilirsiniz ama, bakın ameliyatla çözülebilecek geçici bir sorunmuş. Bu size kendinizi iyi hissettirsin.
Yavruları ölmesin diye ne çileler çeken aileleri düşünün. Keşke hiçbir bebek ve ailesi böyle şeylerle sınanmasa ama çözümü de varmış en azından.
Çok teşekkür ederim evet Allah çözümsüz dert vermesin diye düşünüyorum artık bende 😊

Çok geçmiş olsun. Sağlıkla Ameliyatına girsin, sağlıkla çıksın bebeğiniz.

Üzmeyin kendinizi sütünüz kesilmesin .Şükür tedavisi var atlatacak inşallah..

Allah herkesin çocuğuna şifa versin çok kötü bisey gerçekten 🤲

X