Tüy olmayan yerim yok böyle olan var mı?

Pcos değilim ama sizden daha kıllı suratım boynum. Bir dönem hormonlarım bozuktu şuan düzelmiş görünüyor tabi ama durum hala aynı. Lazere başlamıştım 2.seansta etki etmişti bile ama hamile kalınca bırakmak zorunda kaldım. Dayanabiliyorsanız iğneli epilasyona gidin derim en net çözüm diyorlar. Sadece yüzümde değil ayrıca vücudumda da durum aynı.
Boyun nasıl alınır bende de sorun var neyle alıyorsunuz boynu şu an öğrenciyim iğneliye gidemem neyle alayım

Pcos değilim ama sizden daha kıllı suratım boynum. Bir bdönem hormonlarım bozuktu şuan düzelmiş görünüyor tabi ama durum hala aynı. Lazere başlamıştım 2.seansta etki etmişti bile ama hamile kalınca bırakmak zorunda kaldım. Dayanabiliyorsanız iğneli epilasyona gidin derim en net çözüm diyorlar. Sadece yüzümde değil ayrıca vücudumda da durum aynı.
Ya tabi tek çözüm iğneli ama benim ciddi anlamla avuç içi dışımda böyle sıfır tüy olan bir bölge yok üst kısmım ince ince ama belli oluyor her birine nasıl iğneli yaptırayım şaştım kaldım🥲😪

Boyun nasıl alınır bende de sorun var neyle alıyorsunuz boynu şu an öğrenciyim iğneliye gidemem neyle alayım
Eğer boynundakiler çok kalın değilse bence sarart sally hansenin tüy sarartıcısı çok başarılı ben göbeğime yapıyorum bembeyaz açıyo tüyleri ağda bence çok mantıksız 2 güne zaten siyah siyak kökler çıkıyo sefasını bile çekemiyosun

daha önce yazıldı mı bilmiuorum ama bu tarz yerlerdeki tüylenmeler için lazer ile tüy sarartma yapılıyor sararan tüyler bir süre sonra dökülüyr düzenli seanslarda azalma saglanıyormuş ama normal lazer gibi komple bitiş değil de gözle görülür azalma oluyormuş ben de yüzüm için gitmeyi düşünüyorum

daha önce yazıldı mı bilmiuorum ama bu tarz yerlerdeki tüylenmeler için lazer ile tüy sarartma yapılıyor sararan tüyler bir süre sonra dökülüyr düzenli seanslarda azalma saglanıyormuş ama normal lazer gibi komple bitiş değil de gözle görülür azalma oluyormuş ben de yüzüm için gitmeyi düşünüyorum
Merhaba evet bu işlemi biliyorum ama açıkçası bana çok maliyetli geldi sadece sırt bölgesine bile 1000 tl gibi bir fiyat söylemişlerdi o yüzden çok sıcak bakamadım bu fikre

X