Maske Tarifleri ! Türk kahvesi mucizesi !

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
herkese merhaba =)) ben bu kahve peeling olayını çok sevdim =)) hatta şimdi soracağım sorular için üye oldum siteyee..ilk sorum ne kadar sıklıkla yapılmasını önerirsiniz..bir kez de denedim ama ndense hep yüzümde kalmış gibi hissedip 3-4 kez yıkadım :KK70: diğer bir sorum da başka bir başılkda gül suyunu buz kalıplarına döküp kullanılması yazılmış..bu peeling den sonra yapsam bir sakıncası olur mu. çünkü buz kalıplarını her gün kullanmaayı düşünüyorum.

Merhaba ben de buradaki kahve maskesini kullanıyorum. Özellikle siyah noktalardan kurtulmak için birebir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayanlar ben 16 yaşımdayım.Bunun gibi maskeleri uygulamak için çok mu küçüğüm sizce?

ben de kahve tiryakisiyim. önce kahvemi içiyorum ardından da bir güzel peeling yapıyorum. sonrasında gül suyu ile tonikliyorum çok etkili, tavsiyemdir. ben sadece kahve telvesiyle yapıyorum ve bekletmeden ılık suyla duruluyorum :KK28:

bende türk kahvesi telvesi ile cildime peeling yapmayı çok severim. içine limon zeytinyağı katma fikri iyimiş denicem

Bayanlar ben 16 yaşımdayım.Bunun gibi maskeleri uygulamak için çok mu küçüğüm sizce?
Merhaba canim sen bu tip peelingler ile yüzünü simdi kurcalama derim. Çünkü sivilceler vs vardır su anda yüzünde ve bu peelingler onlari patlatip dagilmasini sağlayabilir. Vişne sabunu bulabilirsin internette veya aktarlarda; sivilce ve siyah noktalar için birebir.(tamamen varsayımsal olarak konuşuyorum yüzünde sivilce yoksa dikkate alma) her sabah bununla yüzünü yikayip hangi nemlendirici yi kullaniyorsan onunla nemlendirebilirsin. Bir de sirke ile tonikleyebilirsin cildini. Güvenle gönül rahatligi ile sirkeyi kullanabilirsin. Yüzünü dezenfekte edecektir. Cildin yagli ilse sirkeyle degilse dogal bir gul suyu ile tonikle. Sakin makyaj ve kimyasal ürünleri fazla abartma. Yasin daha cok ufak. Hatta kimyasal yüz temizleme jelleri, peelingler vs o abartili reklamlar var ya sakin ama sakin kanma, alma. Hepsi yalan dolan.

herkese merhaba =)) ben bu kahve peeling olayını çok sevdim =)) hatta şimdi soracağım sorular için üye oldum siteyee..ilk sorum ne kadar sıklıkla yapılmasını önerirsiniz..bir kez de denedim ama ndense hep yüzümde kalmış gibi hissedip 3-4 kez yıkadım :KK70: diğer bir sorum da başka bir başılkda gül suyunu buz kalıplarına döküp kullanılması yazılmış..bu peeling den sonra yapsam bir sakıncası olur mu. çünkü buz kalıplarını her gün kullanmaayı düşünüyorum.
Merhaba.
Ben bu peelingi cildimdeki doluluğa göre yapıyorum esasen. Gözeneklerim bazen hava kirliliği ve o hafta içinde yaptığım makyaj koyuluğuna oranla erken dolabiliyor. Bunun sonucunda haftada iki kere veya uç kere yaptığım olmuştur ama haftada bir yeterlidir idealdir diyorum.
Buz kalıpları fikri süper bende aynısını sade maden suyunu buz kalıplarına döküp dondurarak yapıyorum. Peelingden sonra yapmanın herhangi bir sakıncası olacağını da sanmıyorum.

Merhaba canim sen bu tip peelingler ile yüzünü simdi kurcalama derim. Çünkü sivilceler vs vardır su anda yüzünde ve bu peelingler onlari patlatip dagilmasini sağlayabilir. Vişne sabunu bulabilirsin internette veya aktarlarda; sivilce ve siyah noktalar için birebir.(tamamen varsayımsal olarak konuşuyorum yüzünde sivilce yoksa dikkate alma) her sabah bununla yüzünü yikayip hangi nemlendirici yi kullaniyorsan onunla nemlendirebilirsin. Bir de sirke ile tonikleyebilirsin cildini. Güvenle gönül rahatligi ile sirkeyi kullanabilirsin. Yüzünü dezenfekte edecektir. Cildin yagli ilse sirkeyle degilse dogal bir gul suyu ile tonikle. Sakin makyaj ve kimyasal ürünleri fazla abartma. Yasin daha cok ufak. Hatta kimyasal yüz temizleme jelleri, peelingler vs o abartili reklamlar var ya sakin ama sakin kanma, alma. Hepsi yalan dolan.
ilginiz ve cevabınız için çok teşekkür ederim :KK68:önerilerinizi dikkate alacağımHoppa

Bu benim en sevdiğim maske, ben estetisyenim müşterilerim soruyor hep cildine ne kullanıyorsun diye.
Tabii başka kullandığım şeylerde var ama bu vazgeçilmezimdir. Yalnız kahve şekersiz olmalı.

Ben çok memnunum bu maskeden. Cidden süper oluyor, ben ayda bir de karbonat-limon yapıyorum ekstra bakım peelinge hiç gerek kalmıyor..
Tabi bunlardan sonra nemlendirmek önemli..

kk bı yerde okumustum kızcağız kahveyı sure sure cıldi 2 ton kararmıs ve boynu ile ardakı fark cok bellı oldugu ıcın cilt beyazlatıcı maske ıle yardım ıstıyordu.. kahve ile deneyenler sanırım cok sık yapmıorlar.. kız her ıctıgı kahvede yapıormus ewde :)

kesinlikle kahvenin gözle görülür bi etkisi var,bende kullanırım yıllardır:KK76:

Bana mantıklı geldi,deniycem mutlaka

X