Tüp mide ve sonrasi vajinal kanama

Uludag35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2017
22
0
40
Merhaba oncelikle gecmis olsun dileklerimi yolluyorum ismim Kumsal izmirdeyim ben de 6 gun evel yalovada tup mide ameliyati oldum 90 kg la tabi son 3 gun falan agrilarim oldu ama cok sukur gecti fakat evelsi gun bir kahve rengi bir akinti oldu vajinada sonra o normal kanamaya dondu dr hemsiresiyle gorustum adet olma olasiliginiz yuksek verdigimiz ilaclar hormonal degisiklikler gostere bilir dedi ama iciniz rahat olsundiye hemogram ve prc testini yaptirin bakalim dedndi bende acilde yaptirdim sonucu watsapta yolladim ama hemogram normaldi ben gördüm prc denil o değer 57lerdeydi normali 05 falan yani ben doktoru aradim dedim bu nedir doktor bey önder akkuş bana bunun ameliyattan sonra bu degerde olmasi cok normal.siz haklisiniz evet bu bir adet kanamasi degil siz kan sulandirici ignenizi kesin korkmayin lutfen dedi tabiki doktora guveneceksin ama dun vurmadim kansulandirici bugun sabah kalktim yine devam vajinal.kanama acaba boyle bir problem yasayan varmi bana tecrube olacak sevgiler

Bilgim yok da bu tüp midenin de bir kilo sınırı yok mu yahu???
Vücut kitle indeksinin en az 40 olması gerekiyor konu sahibinin boyu 150 ise ancak vki 40 oluyor ama bunu göz ardı edip sırf para kazanmak uğruna daha düşük vki'ne sahip olanlara da ameliyat yapan özel doktorlar var maalesef bazı fenomenler de böyle yaptırdı

Inanin bu al ver ver al artik birzaman sonra bayiyo 23 kg veriyorum hoop 15 gun sonra yine sisiyorum bogazim guzel masallah nebileyim iste yaptim ama doktor gercekten iyi isinin ehli umarim hersey yolunda gider

Onemli olan iradeye sahip olmak degil mi? Ameliyat nasil cozum olacak? Ihtiyacindan fazlasini yememeyi saglayamazsan kucultulen mide tekrar buyur ama...Masallah denecek bi durum da degil bence fazla yemek

X