trip atmadan nasıl yaşanır?

bende de biriktirme huyum var. Genel olarak düzelsem bile konuşup çözmediğim için içimde birikiyor hep
Ay bu da çok pis huy.
Yani bir konuyu temcit pilavı gibi habire her tartışmada getiren insan da çekilmiyor.
Bir tartışma oldu diyelim. Sorun konuşulur hatta kavgaysa kavga edilir. Ama orada bırakılır. Üstünden aylar yıllar geçmiş hala hatırlayıp başa kakan insan da çekilmiyor.
Yapmayın bunu valla size de çevrenize de yazık günah

Nasıl aşarsınız Bilemiyorum bunun değişebileceğini de sanmıyorum. Bu şekilde hayatı kendinize de karşınızdaki insanlara da Zindan edersiniz. Özellikle gönül bağı kurduğunuz kişiye... diğerleri en fazla seninle mi uğraşacağım der çeker gider bu insanla evlendiğinizde yani bilemedim.
Yakın bir akrabamız aynı bahsettiğiniz gibi bir karakter yine siz kabul ediyorsunuz durumunuzu tebrik ediyorum👌 Bu akraba aAla kabul etmez anlatmaya çalışmamda He der geçerim. Eşlerimizle de bir araya geliriz vakit geçiririz allahım yarabbim adam minicik bi şaka dahi yaptığı an surat düşer gerginlikler, terslenip, surat asmalar vs vs evinizde ne yaşıyorsanız yaşayın bizim yanımızda olmasın bari. hiç hoşlanmadığım hareketler ne derdim kırgınlığım varsa oturur konuşurum ne gerek var uzatmaya. karşımdaki insanda neden hoşlanıp hoşlanmadığımı bilir ona göre hareket eder. Naz başka trio bamvaşk Bişey yıpratmayın kendinizi ilişkinizi❣️
bizde arkadaşlarımızla görüştüğümüzde yapıyorum :KK43: of ya kendime cok kızıyorum.
Bugunden itibaren yapmayacağım en azından deneyeceğim

Ay bu da çok pis huy.
Yani bir konuyu temcit pilavı gibi habire her tartışmada getiren insan da çekilmiyor.
Bir tartışma oldu diyelim. Sorun konuşulur hatta kavgaysa kavga edilir. Ama orada bırakılır. Üstünden aylar yıllar geçmiş hala hatırlayıp başa kakan insan da çekilmiyor.
Yapmayın bunu valla size de çevrenize de yazık günah
yok öyle ısıtıp ısıtıp sürmüyorum.
Biriktirip bir anda hepsini patlıyorum. bu da dogru değil gerçi

Benim babam böyleydi, adam sürekli küsüyor ve anlamayınca daha da sinirleniyordu. En sonunda kendi haline bıraktım, şimdi beni göremiyor bile :) Böyle yapmayın. Biliyorum insan bazen anlaşılmak istiyor ama karşınızdaki anneniz değil maalesef :KK43:
yaaa babanız adına üzüldüm. kıyamam.
Farkına varmak beni okuduklarımdan sonra mutlu etti.

Valla kanka düzgün ietişim kurmayı hiç denedin mi? Düzgün, net, açıkça, laf falan sokmadan neyse derdin söylemeyi gerçekten denedin mi??

yaaa babanız adına üzüldüm. kıyamam.
Farkına varmak beni okuduklarımdan sonra mutlu etti.
Yalnız farkındalığınız yüksek ve bu güzel bir şey.
Babam için ise üzülmeyin, bazı şeyleri yaparken düşünmesi gerekiyordu. Ben bir sabah kalkıp "aaaa hadi babamdan kaçayım" demedim.

Valla kanka düzgün ietişim kurmayı hiç denedin mi? Düzgün, net, açıkça, laf falan sokmadan neyse derdin söylemeyi gerçekten denedin mi??
denemeye çalısıyorum kanka . Hatta burda aldığım yorumlarla dün denedim. Kafama takılan seyleri konuştum, çözüm daha kolay oldu.
Devam edicem bu şekilde. Trip yapmamaya ekstra dikkat ediyorum.

Yalnız farkındalığınız yüksek ve bu güzel bir şey.
Babam için ise üzülmeyin, bazı şeyleri yaparken düşünmesi gerekiyordu. Ben bir sabah kalkıp "aaaa hadi babamdan kaçayım" demedim.
haklısınız herkesi o dereceye getiren bir an olmuştur.
Hayat kısa kendini ve kimseyi üzmeye değmiyor. İnsan zarar gördüğü yerden uzaklaşmalı belki de ailesi olsa bile...
Bu kararı almaya itecek bir sürü sebebiniz olduğuna eminim. Bundan sonrası için güzel bir hayat diliyorum size :KK200:

X