Transfer sonrası 10.gün idrar testi

efnan07

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
240
101
27
Kızlar Merhaba,
5.gün embriyosu 8 Mayısta transfer oldum . Bugün 10.günüm idrar testi negatif . Böyle olup 12.günde kanda pozitif gören var mı ? Belirtim yok…🥹

Merhaba canim, adet gününe kadar ümit var.
Ben 11. Gün pozitif görmüştüm.
İnşallah tutunmuştur bebişin

Kızlar Merhaba,
5.gün embriyosu 8 Mayısta transfer oldum . Bugün 10.günüm idrar testi negatif . Böyle olup 12.günde kanda pozitif gören var mı ? Belirtim yok…🥹
6. Gün embriyosu ile 6. Günde idrar ve kan vererek pozitifligi gördüm. Belirti olmaz zaten daha çok erken. Hadi hayırlı sağlıklı olsun 🤗

Aa ben pozitif gördünüz zannettim. Ama bi arkadasim vardi geç çıktı onunkin de bekleyin bırakmayın ilaçları

Kızlar Merhaba,
Asla üzmek istemem ama benim 9.gün idrar testim negatifti. Kan verdim o da negatif çıktı ve doktorum ilaçları bırakabilirsin dedi. Kafanız rahat etsin kan verin duruma göre doktorunuz sizi yönlendirir

Asla üzmek istemem ama benim 9.gün idrar testim negatifti. Kan verdim o da negatif çıktı ve doktorum ilaçları bırakabilirsin dedi. Kafanız rahat etsin kan verin duruma göre doktorunuz sizi yönlendirir
Sağol canım kan günüm pazartesi inan şu an progestan iğneyi yapmayı düşünmüyorum ..

Sağol canım kan günüm pazartesi inan şu an progestan iğneyi yapmayı düşünmüyorum ..
İnsanın içine o negatiflik girdiğinde o ilaçların hepsi göze batıyor ben de kafam rahat olsun bıraktığımda diye sırf kan verip bıraktım iğneleri yapmaya 1 gün bile mecalim kalmamıştı. 3.gün embriyosu değilse kan testi verip gönlünüz rahat olsun benim test günün 10gün sonraydı ilk negatifle dünyan yıkılıyor ama zamanla yine ayağa kalkıyor insan 🙏🏼🥲 umarım hakkınızda hayırlısı olur 🧚🏼‍♀️

İnsanın içine o negatiflik girdiğinde o ilaçların hepsi göze batıyor ben de kafam rahat olsun bıraktığımda diye sırf kan verip bıraktım iğneleri yapmaya 1 gün bile mecalim kalmamıştı. 3.gün embriyosu değilse kan testi verip gönlünüz rahat olsun benim test günün 10gün sonraydı ilk negatifle dünyan yıkılıyor ama zamanla yine ayağa kalkıyor insan 🙏🏼🥲 umarım hakkınızda hayırlısı olur 🧚🏼‍♀️
Aminnn inşallah sorun da yoktu aslında 5.gün embriyosu kalitesi de iyiydi rahim de de sorun yoktu 😢

Sürekli test yapip durmayın kendinizi yıpratıyorsunuz kan testi vermeden kesinlikle bırakma. Olmadigindan emin ol sonra çok pisman olursun
Dayanamıyorum canım herkesin sabrı herkesin imtihanı bir değil maalesef sen yapmayıp kendini yıpratmadın ne mutlu sana . Ama benim durumum farklı üzgünüm…

Idrar canim.
Almanyada mecbur adet gününü bekleyip kan veriyoruz. Ondan öncesi merkez yapmiyor.
14. Gün kanda çıkmıştı bende
Ayyy bi umut oldu belirtiniz var mıydı peki ?
Benimde pazartesi kan günüm adetim geçti ama ilaçlardan dolayı olmuyorumdur yoksa bile

Bu insanı daha çok üzüyor benim de embriyom 5aa’ydı ve doktorum ve embriyolog harika ama bu saatten sonra tutup tutmaması tamamen nasip dediler. En iyi kalite bile %100 tutmuyor malesef 😞
Evet canım Allahım sabırlar versin cidden çok zor hem maddi hem manevi zorluk Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın

X