Tırnak batmasının kesin çözümü var mı?

Begum Koca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
7
1
31
Tırnak batmasının kalıcı olarak yok edilmesi için ne yapmak gerekir? Çeşitli yöntemler denesem de bir süre sonra rahatsızlık tekrar ortaya çıkıyor. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum. Ankara'da ikamet ediyorum. Bu nedenle Ankara2da işlem yaptırabileceğim yerler olursa çok sevinirim.

Tırnak batmasının kalıcı olarak yok edilmesi için ne yapmak gerekir? Çeşitli yöntemler denesem de bir süre sonra rahatsızlık tekrar ortaya çıkıyor. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum. Ankara'da ikamet ediyorum. Bu nedenle Ankara2da işlem yaptırabileceğim yerler olursa çok sevinirim.
Öncelikle diyabetten kaynaklı mı değil mi ona bir baktırın diyabet sorunu varsa tam anlamıyla hiçbir yöntem kesin çözüm olmuyor.
Bir podolog yardımıyla ya tel takılır ya da bant çok nadir durumlarda ameliyata yönlendiriyorlar ortopedide tamamen kurtulursunuz.
Tavsiyem sakın kesmeyin tırnağınızı, onlar yapsın bakımı gerekirse tel takılsın bir süreliğine

Sakin tirnak falan çektirmeyin mahvedersiniz. İyi bir podologa bant uygulatin o batık tirnaklar yelken gibi açılıyor.

X