Şu yerleşme kanamasını bir netleştirelim

Benim de 3 tane var yarın sizin gibi aldırıyorum tedaviye öyle devam edelim dedik. Sıkıntılı bir süreç değil diye okudum ama sizin süreciniz nasıl geçti
Evet anesteziyle yapıyorlar zaten uyandığınızda bitmiş oluyor benim uyanırken biraz ağrım olmuştu hemen ağrı kesici iğne yaptılar o şekilde daha sonra ağrı kesiciye ihtiyaç duymadım bir kac gün lekelenmem oldu ilaçlarınızı antibiyotiklerinizi kullanırsanız sorun olmaz inşallah .ben bir sonraki ay hamile kalmıştım ama mart ayında düşürdüm maalesef

Evet anesteziyle yapıyorlar zaten uyandığınızda bitmiş oluyor benim uyanırken biraz ağrım olmuştu hemen ağrı kesici iğne yaptılar o şekilde daha sonra ağrı kesiciye ihtiyaç duymadım bir kac gün lekelenmem oldu ilaçlarınızı antibiyotiklerinizi kullanırsanız sorun olmaz inşallah .ben bir sonraki ay hamile kalmıştım ama mart ayında düşürdüm maalesef
Çok üzüldüm 😔 inşallah doğru zamanda o güzel haberi tekrardan alırsınız 🙏🏻

Sen açmasan ben açacaktım aynı konudan muzdaribim adet günümden önce gebelik testim pozitif çıktı erken diye doktora gitmedim 1 hafta bekliyeyim dedim 2 gün sonra kanama olmaya başladı araştırmaya başladım implantasyon vs içimi bir kurtlar yemeye başladı kimyasal gebelik mi diye sonra 5 gün sonra randevu alıp gittim 21 Mayıs kanamayı söyledim doktora adet kanaması gibi değil az dedim ama sürekli dedim bir sorun görmedi kesin bir şey de demedi."" Ben tarif edeyim ilk pembeydi sonra kırmızı gibi gördüm endişelendim sonra içinde minik minik parçalı geldi çok minik vişne çürüğü renginde diyebilirim pütürcükler de siyah gibi böyle sürekli oldu ama adet gibi değil yinede emin olamıyorum sonra 3. Gündü hala devam ediyo 4 te de devam etti azalarak 5. Gündeyim baya bi azaldı suyla karışık pembe kan gibi artık yerleşme kanamasına daha çok benziyor daha çok lekeye dönüştü hala ne olduğunu bilmiyorum . Test vermiştim son adetimle aynı güne denk geliyor neredeyse bide pcos'luyum ben zaten düzensiz 2,5-3 ayda bir oluyodu.BETA hcg 846 çıktı 23 Haziran da gideceğim ne olacağı belli değil yani
Tecrübeli hanımlar, hemşireler şu yerleşme kanamasını bir netleştirelim artık.
Hamilelik yaşayan canımlar şu konuyu ne yapacağız 😂 lütfen yerleşme kanamalarınızı tarif eder misiniz. Kaç gün sürdü, ne renkti, yoğunluğu nasıldı, peçeteye sildiğinizde yine geldi mi yok muydu, adetinize kaç gün kala oldu, pede gelecek kadar mıydı hemen iki peçete de kayıp mı oldu, kanamadan kaç gün sonra testte pozitif oldu, adetinizden kaç gün önce oldu, ağrı hissettiniz mi? Yahuuuuu lütfen şu konuyu bilen tecrübeli hanımlar bir yazsın da şu konu başlığını açmayalım daha 😂
Ben 7 mayısta adet oldum 12 mayısta bitti. 25 mayısta 1 yemek kaşığı bile değil o şekilde kan geldi bende adet oluyorum sandım . Hatta kendi kendime 10 gün sonra yine adet oluyorum dedim . Ertesi gün kahverengi lekelenme oldu . Ve 2 gün sürüp bitti böylelikle. Simdi 8 yillik evliliğimde hiç korunmadim 3.5 yıl önce doğum yaptım. Oda tedavi ile eşimin sperm hızından falan dolayı. Tüp bebek falan değil ama vitamin ilaçları falan verildi o şekilde. Doğumdan sonra hiç korunmadim . Suan ise hani sut gelir ya emzircegimiz zaman sızlar aynı o şekilde sizi var . Hiç sivilcem çıkmaz yüzüm sivilcelenmeye başladı. Belim çok ağrıyor bacağıma vuruyor ağrısı. Adetimede 8 gün var daha erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba

X