Sevgilim odaya biber gazı sıktı Yardım

Anneside bipolar onun ilaçlarını kullaniyor
Kız öyle olur mu?
Kadına verilen doz ile adama verilen bir olur mu? Çeşit çeşit bir de neye göre verdi gör ki anneye , oğlu ile aynı olacağını nerden bilebilir? Senin de seneler içinde illa değişmiştir ilaçların dozlar vs
Hiç mantıklı değil

Kız öyle olur mu?
Kadına verilen doz ile adama verilen bir olur mu? Çeşit çeşit bir de neye göre verdi gör ki anneye , oğlu ile aynı olacağını nerden bilebilir? Senin de seneler içinde illa değişmiştir ilaçların dozlar vs
Hiç mantıklı değil
Bencede olmaz ama hiç ilaç icmemesinden iyidir diye düşünüyorum.Tabiki her bipolar bir değil Bipolar tıp 1 var bipolar tıp 2 var .Of valla napiyim bilemedim.Siz olsanız ne yapardiniz?

Bipolar olduğunu bilen, beyin kimyası üzerindeki etkisini de bilen insanlar, içmekten kaçınmaları gerektiğini de bilseler keşke; bir sürü şeyin önü alınır. 35 yaş, kendini idare etme sorumluluğunu almaya başlamak için hiç fena bir yaş değil, ne dersiniz?

Adam güvenlik görevlisi olmuş, akşam içip içip kapalı odalarda biber gazı sıkıyor; sabah işine gidip şirket güvenliği sağlıyor.
Ört ki ölem..!

35 yaşında deneyimlemek istemiş.Bunu yapan arkadaşım vardı dedim kötü bir deneyimmis. Kim o arkadaşın deyip sikti odaya şok oldum.Bazen benim dediklerimi sorguluyor .Sinir oluyorum o huyuna da mesela Churchill yaptım ve hayatinda ilk kez içiyor.Tansiyonu yükselmiş .Neymiş ben yanlış biliyo olabilir miymisim.Onun bildiği Churchill sade soda limonmus .Kendimden şüphe ettiriyo bazen gaslighting uyguladigini dusunuyorum.
Çok sevip,aşkından ölmüyorsanız şayet bence ayrılın ya. Atıyorum yarın öbürgün buradan atlasam birşey olmaz diyip yüksekten atlamayı da deneyebilir. Bu başka bir kafa yapısı yani,ciddi anlamda yorucu. Churchill vb konularda sizin yaptığınızı beğenmiyorsa kalksın kendine yapsın. Tansiyonu yükselmesi!bunu size maletmesi falanda tuhaf. Demekki yemek yapsanız midesi bulansa beni zehirledin,ne koydun bunun içine diyecek potansiyelde var bu adamda.

Çok sevip,aşkından ölmüyorsanız şayet bence ayrılın ya. Atıyorum yarın öbürgün buradan atlasam birşey olmaz diyip yüksekten atlamayı da deneyebilir. Bu başka bir kafa yapısı yani,ciddi anlamda yorucu. Churchill vb konularda sizin yaptığınızı beğenmiyorsa kalksın kendine yapsın. Tansiyonu yükselmesi!bunu size maletmesi falanda tuhaf. Demekki yemek yapsanız midesi bulansa beni zehirledin,ne koydun bunun içine diyecek potansiyelde var bu adamda.
Dediğiniz gibi o potansiyel var.Seviyorum yanında olmak istiyorum.Bende atak dönemlerinde çok zor şeyler yaşadım ve yasattim sevdiklerime.O kafa yapisini anlıyorum.Sonradan pişman olsada o an elinde değil.Ama ilişkimi gözden geçiriyorum..

Siz de bipolarsınız diye ekstra hassas davranıyorsunuz muhtemelen, anlıyorum ama annesinin ilaçlarını kullanan, atağı geldi diye evin ortasına gaz sıkan ve mesleği anlamsızca güvenlik görevlisi olan biri için fazla yapıcı davranıyorsunuz. Psikiyatrik sorunu varsa ki var, tedavisini düzgün alsın, annesinin ilaçlarıyla ne alaka ve bunu neden bu kadar normalleştirdiniz?

Sende bipolar mışsın böyle birşey mümkün mü... Saçmalamasın doktora gitsin.
Bende bipolarim.Yanii bence de doktor kontrolünde ilaç kullanması lazım.Ama isimden olurum diye gidemiyor psikiyatriste Bazi iyi gelen ilaclari eczaneden de alabiliyor.Yesil reçeteli olmadığı icin..

Siz de bipolarsınız diye ekstra hassas davranıyorsunuz muhtemelen, anlıyorum ama annesinin ilaçlarını kullanan, atağı geldi diye evin ortasına gaz sıkan ve mesleği anlamsızca güvenlik görevlisi olan biri için fazla yapıcı davranıyorsunuz. Psikiyatrik sorunu varsa ki var, tedavisini düzgün alsın, annesinin ilaçlarıyla ne alaka ve bunu neden bu kadar normalleştirdiniz?
Evet empati ile yaklasmaya çalışıyorum.Uzun süredir psikiyatrist tedavisi gören biri olarak .Doktorlar doğru ilaci bulmak için bir çok ilaç denetiyorlar iyi geldiğinde hastaya o ilaçtan devam ediliyor.O da kendince doktorculuk oynuyor gibi bişey..Normallestirmiyorum kaç defa konuştum bu ilaç konusunu ama yine kafasına göre ilaç kullanıyor 😞

Evet empati ile yaklasmaya çalışıyorum.Uzun süredir psikiyatrist tedavisi gören biri olarak .Doktorlar doğru ilaci bulmak için bir çok ilaç denetiyorlar iyi geldiğinde hastaya o ilaçtan devam ediliyor.O da kendince doktorculuk oynuyor gibi bişey..Normallestirmiyorum kaç defa konuştum bu ilaç konusunu ama yine kafasına göre ilaç kullanıyor 😞
Konuşuyorsunuz ama olmuyor demek ki. Düzelmek, hadi tamamen düzelmek diye bi şey yok diyelim stabil kalmak istemeyen birine yardım edemezsiniz. O doktorculuk oynuyorsa siz de dünyayı kurtaran adamcılık oynuyorsunuz biraz.

Umarım silahlı güvenlik değildir bu arada

X