Ruj Markası Önerisi Olan Var mı?

gezginanne99

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
81
19
37
Merhabalar kadınlar kulübünün güzel üyeleri :) Kaliteli kırmızı bir ruj almak istiyorum ama markaya karar veremiyorum Migros’ta 1-2 Temmuz arasında makyaj malzemelerinde %50 indirim varmış. Hazır indirim varken kullandığınız ve memnun kaldığınız ruj önelerilerinizi alabilir miyim? Şimdiden çok teşekkürler.

Farmasi likit mat rujlarından kırmızı vardı bitane, eff saa ne💄
Screenshot_20190701-235345~2.png
13 no'su:)

Pastel ruju benimki gibi yapiskan olan var mi ustelik day long 😑 ilk ciktiginda efsaneydi smdi maalesef

Nars marka çok güzel ama biraz pahalı. Rimmel London marka fena değil. Bir de arkadaşımda farmasi ruh görmüştüm onda çok başarılı idi

Mac kirmizı rujunu kullaniyorum likit olanı mat
Bide maybelline nin kirmizi ruju cok guzel mat olanini kullaniyorum yine..parlak sevmiyorum

Note markasinin mat rujlari cok guzel cok kaliteli bi marka ben golden rose cuyum gerci velvet mat rujlarina bayiliyorum 18 kirmizi ve 16 kahvemsi tonunu bayilarak kullaniyorum 🥰

MAC bu konuda çok iyi bence kızlar. Çok severek kullandığım rujları ve parlatıcıları var. 2-3 yıldır başka marka almıyorum desem yeridir. Hatta pahalı olsa da palet rujlarına bayılıyorum ya ama çok pahalı :110:

Bencede mac çok iyi ama mac’in adı çıkmış aslında, mac muadili gibi birçok kaliteli ve daha ucuza rujlar da var. Örneğin Loreal veya maybelline’in rujlarını da es geçmemek lazım☺️Likit mat rujda da pastel ve golden rose da şaşırtıcı derecede başarılı.

X