Psikoleji yok yani bitti

Pusulaki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
287
64
31
Merhaba arkadaşlar bugün 10 gündür hafif Roza(gül) hastalığı olduğunu öğrendim kendimde. Bir tane bile sivilce sorunu olmayan ben bugün yüzde kızarıklık ve küçük küçük kırmızı içi dolu olmayan sivilcelerle uğraşıyorum bu durum o kadar mutsuz ediyor ki.. Elimde ayna ile dolaşıyorum sabah uyanmak istemiyorum geçmediğini gördükçe bikere daha kötü oluyorum daha önce problemli Cildim olsaydı hic endişe etmez uzulmezdim. Hep bebek gibi yüzün var denilirdi. O.kadar evham yapıyorum ki. Birde yorumları okudukça resmen hayatıma perde iniyor. cok kötüyüm varmı aynı dertten muzdarip

Hiçbir fikrim yok ama şunu biliyorum her hastalığı tetikleyen stres.bu kadar üstüne gitmeyin.daha da artmasın.internet yorumlarına da takılmayın.doktorunuz bilgi vermiştir zaten.geçmiş olsun

Bi şeye çok mu üzüldün stresli bi dönemmi geçirdin genelde üzüntüyle çıkar ama zamanla gösterir hafifler sıkma canını
Benim öyle oldu tedavisi rahat olman bi şeye çanımı sıkayım sabah aynaya bakmam annnem de hep ordan anlar ne oldu neyin var diye fena ele veriyo

elbet doktor teşhisi ilacı önemli
ancak bir de su var
yakın zamanda psikolojik olarak sizi zorlayan ne oldu bunu düşünün??
şimdiye kadar çok dert etmediğiniz ama yeni yeni der olan bir şey
ne olabilir ?
bu meseleyle barışıp kafanızda kalbinizde çözerseniz doktor takibi yanında umarım şifaya kavuşursunuz

Komsumunda var eczaci bi karisim vermis onu kullaniyor bayaa bir farketmis.stresten oldugunu biliyorum.bir de sicaga gunese maruz kalma.
elbet doktor teşhisi ilacı önemli
ancak bir de su var
yakın zamanda psikolojik olarak sizi zorlayan ne oldu bunu düşünün??
şimdiye kadar çok dert etmediğiniz ama yeni yeni der olan bir şey
ne olabilir ?
bu meseleyle barışıp kafanızda kalbinizde çözerseniz doktor takibi yanında umarım şifaya kavuşursunuz
Benim tek canimi sikan bu yüzüm başka hic derdim.yok evet vardı yok değildi. Ama hepsini atlattım çok şükür düşündüğüm hiçbirşey yok

Benim tek canimi sikan bu yüzüm başka hic derdim.yok evet vardı yok değildi. Ama hepsini atlattım çok şükür düşündüğüm hiçbirşey yok

Bruce H. Lipton adlı biyoloji profesörü diyor bunu Inancin biyolojisi adlı kitabında

mutlaka psikoloji ile bedene yansıyan rahatsızlıkların bir bağlantısı var. ancak bunu anlamak için bedeni ruhunu dinlemen gerek.
atlattım dediğin sorunların sadece üstü örtülmüş olabilir. daha dikkatlice dinle kendini. sessiz sakin bir vakitte konuş kendinle ne sıkıntım beklentim kırgınlığım ya da hoş olmayan huyum var

8. Sınıftan beri gül hastalığı olan biriyim saçım da sedef çıktı ve yaşamayı öğrendim artık taktikca çoğalıyor maalesef bir çözümü yok dışarıda kesin çözüm vaatlerine .inanma kartal araştırma ya gittim mallesef çözümü yook atak dönemleri stres tetikliyor maalesef ki çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun. bende de 2 sene önce durduk yere çıktı. ilk baş cok korkmuştum gül hastalığı dedi doktor bir krem bir ilaç verdi bir haftada geçti. sonra her bahar cıkmaya başladı artık ilgilenmiyorum 2 3 haftada kendiliğinden geçiyor. krem bile kullanmıyorum. dert etme internette yazılanları da okuma sakın

çok geçmiş olsun. bende de 2 sene önce durduk yere çıktı. ilk baş cok korkmuştum gül hastalığı dedi doktor bir krem bir ilaç verdi bir haftada geçti. sonra her bahar cıkmaya başladı artık ilgilenmiyorum 2 3 haftada kendiliğinden geçiyor. krem bile kullanmıyorum. dert etme internette yazılanları da okuma sakın
Bak senin gibi güzel yazanlar var birde senden bir önceki yorumlar var bunları gördükçe iyice bitiyorum. Verdiği kremler hiçbir ise yaramıyor hep akne ve kızarıklık.kremi veriyorlar akne yokki kırmızı kabarcık var birkaç tane içi dolu değil. 10 Gun.oldu be canım biraz iniyor sonra yenidenn yüzüm benek benek kırmızı deliricek gibiyim inan napcam bilmiyorum

8. Sınıftan beri gül hastalığı olan biriyim saçım da sedef çıktı ve yaşamayı öğrendim artık taktikca çoğalıyor maalesef bir çözümü yok dışarıda kesin çözüm vaatlerine .inanma kartal araştırma ya gittim mallesef çözümü yook atak dönemleri stres tetikliyor maalesef ki çok geçmiş olsun
Yani yüzümüz sabitmi kaldı hep sivilce ve kizarikmi

Hicbir doktor bunu.demiyo su kadar zaman sürer geçer demiyorlar hep boyle kalacak yüzüm diye kendimi yiyorum

Ama onun .zamanı senin bunyen ile alakalı ki doktor senin stres i ne zaman yaşadığını bilemez sonuçta
Mesela benim sarımsak domates yyedigimde azar

X