Aile Planlaması Prezervatif ile hamile kalır mıyım??

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Kim nana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2021
22
3
24
Ben ayın 3unde nişanlım ile ilişkiye girdim fakat (kızlık zarım da zedelenme falan olmadı çünkü o tarihten sonra yine ilişki yaşadım bu sefer kan geldi.) prezervatif vardı ama bosalmadan önce geri çıkıp öyle bosaliyor geçen ayın 20sinde adet olmuştum 4 gün erken oldum ama bu ay 18inde olmam lazımdı halen olmadın dün test yaptım 3 gün geçmişti negatif çıktı hamile kalma oranım varmıdir yoksa stres ettiğim için mi olmuyorum birde ben her adet olmadan 7 10 gün öncesinde göğsüm de hassasiyet ağrı olur şu an da var bir hafta önce başladı ama korkuyorum inşallah birseh yoktur çok uzun açıkladım ama lütfen cevap verin simdiden çok teşekkür ederim:))

Geri çekilme yöntemiyle hamile kalan da korunan da korunduğunu sanan da çok kisi var.
Göğüs hassasiyeti adet olmanla beraber geçer, hamilelikteyse katlanarak artan bı hassasiyet olur. Senin Gecikmen stres kaynaklı olmuş bu kadar tedirginlik yaşamamak için bı dahakine daha dikkatli olmalısın.

Teşekkür ederim adetim düzenlidir normal de 28gunde bir olurum ama bir geçen ay erken oldum birde bu ay 4 gün gecikti işte dediğim gibi prezervatif vardı bosalmadan önce de ne olur olmaz diyor çıkıyor daha da ilişki yaşamıyoruz muhtemlen stresten ama işte teste yaptkm idrar da dün negatif çıktı yarın yapsam negatif çıksa doğru mudur 5 gün gecikmiş oluyor çok soru sordum da yine de yanitladiginiz için sonsuz teşekkürler:))

Teşekkür ederim adetim düzenlidir normal de 28gunde bir olurum ama bir geçen ay erken oldum birde bu ay 4 gün gecikti işte dediğim gibi prezervatif vardı bosalmadan önce de ne olur olmaz diyor çıkıyor daha da ilişki yaşamıyoruz muhtemlen stresten ama işte teste yaptkm idrar da dün negatif çıktı yarın yapsam negatif çıksa doğru mudur 5 gün gecikmiş oluyor çok soru sordum da yine de yanitladiginiz için sonsuz teşekkürler:))
Kan verme ihtimaliniz varsa kan verin en kesin sonucu alırsınız ilişkiden 10 12 gün sonra belli oluyo kanda anlattığınıza göre stresten kaynaklı gecikmeniz ama ayın 3ünde olan ilişki de tam yumurtlama zamanında

Hamile kalanları duydum ama sanki sende öyle bir durum yok gibi yine de birkaç gün sonra tekrar test yapın silik bile çıksa kan verin

Testler doğrudur genelde. sen çok stres yapma Yumurtlaman geç olmuştur o yüzden geciktim saniyorsundur mevsimsel geçiş stres vs her şey etkiliyor prezervatif + geri çekilmeyle rahat ol ihtimal yok denecek kadar az :)

Stresten vücudunda olan herseyi ona yorabilirsin ama garanti olsun dersin kesin olarak hastanede kan vererek öğrenebilirsin
Orası öğle artık başka hastanede vericez mecbur ama şunu da düşünüyorum ben her ay olmadan 1 hafta önce göğsümde belim de ağrılar olur yine aynı başladı 1 hafta önce ama olmadım işte dedim gibi eğer olmayacaksam adet bu belirti yine gösterir miydi ki

Orası öğle artık başka hastanede vericez mecbur ama şunu da düşünüyorum ben her ay olmadan 1 hafta önce göğsümde belim de ağrılar olur yine aynı başladı 1 hafta önce ama olmadım işte dedim gibi eğer olmayacaksam adet bu belirti yine gösterir miydi ki
Göğüs hassasiyeti erken belirtiler içinde var ama sadece bu var diye gebelik var diyemeyiz. Yerinde olsam birkaç gün sonra adet gelmiyorsa test yaptırırdim. Gebelik olmasa bile belki başka bir. Sorun olabilir. Enfeksiyon stres kist düzensiz beslenme mevsimsel vb birçok nedenden adet gecikebilir

Ben ayın 3unde nişanlım ile ilişkiye girdim fakat (kızlık zarım da zedelenme falan olmadı çünkü o tarihten sonra yine ilişki yaşadım bu sefer kan geldi.) prezervatif vardı ama bosalmadan önce geri çıkıp öyle bosaliyor geçen ayın 20sinde adet olmuştum 4 gün erken oldum ama bu ay 18inde olmam lazımdı halen olmadın dün test yaptım 3 gün geçmişti negatif çıktı hamile kalma oranım varmıdir yoksa stres ettiğim için mi olmuyorum birde ben her adet olmadan 7 10 gün öncesinde göğsüm de hassasiyet ağrı olur şu an da var bir hafta önce başladı ama korkuyorum inşallah birseh yoktur çok uzun açıkladım ama lütfen cevap verin simdiden çok teşekkür ederim:))
Canım erken gebelik testi al o kesin sonuç verir

Anlattığına göre ihtimal yok ilişki başında takmissiniz ve boşalma içindeyken olmamış sitresten olabilir ama herzqman şanssa bırakmayın daha dikkat edin

Ben prezervatif ile kaldım ama benim 5 gün gecikmede pozitif çıktı senin negatifmis yoktur bisey

Ben prezervatif ile kaldım ama benim 5 gün gecikmede pozitif çıktı senin negatifmis yoktur bisey
Sen de mi idrar da test yaptın canım aynen dün yaptım negatif çıktı yarın yapsam acaba sonuç doğru olur mu ne kadar yanlış sonuç verir ki sonxuta piyasa da el altın da kolaylık olsun diye satılıyor nice insanlar kullanıyor

Sen de mi idrar da test yaptın canım aynen dün yaptım negatif çıktı yarın yapsam acaba sonuç doğru olur mu ne kadar yanlış sonuç verir ki sonxuta piyasa da el altın da kolaylık olsun diye satılıyor nice insanlar kullanıyor
7tlydi benim aldığım test valla doğru çıktı eğer negatifse zaten korkma boşuna 5. Gün gecikmede tekrar yap yine negatifse stres yapıyorsundur zaten negatifi görünce gelir adetin

X